local-stats-pixel

Latvietis gūst slavu pasaulē ar "parubīšanos dzērumā".37

 174  15

Stāsts par latviešu jaunieti, kurš guvis slavu pasaulē ar "parubīšanos dzērumā".

Raksts tulkots no LadBible

Viens no lielākajiem mūsdienu lāstiem ir sociālie mediji un fakts, ka draugiem un paziņām ir platforma, kur izplatīt apkaunojošas bildes par Taviem piedzīvojumiem. Kamēr daudzi no mums baidās, ka kaut kas tāds var tik iemūžināts un publicēts šis latviešu čalis ir speciāli izveidojis instragram kontu , kas veltīts paša pāļa bilžu publicēšanai.

28 gadus jaunais Ainārs Jānis Pauls no Rīgas, kurš acīmredzami nav bijis mājās, kad dalīja kaunu, nolēma izveidot šo instagram kontu pēc tam, kad viņa paša draugi draudēja publicēt pazemojošas bildes, kur viņš pālī parubijies, sakot to, ka pēc tādu bilžu nonākšanas publiskā apskatē, Ainārs vairs nekad nevarēs ieņemt ietekmīgus amatus, jo no interneta neko nevar izdzēst.

Cīņā par varu Ainārs pārņema situācijas kontroli savās rokās un publicēja bildes pats, pirms to paspēja izdarīt viņa draugi. Viņa instagram konts @just_one_drink pulcējis jau vairāk kā 1500 sekotājus. Ainārs teica: "Es atņēmu visu varu saviem draugiem, biju viņiem soli priekšā, jo pats publicēju visas savas dzēruma neražiņas ar lepnumu." Viņš to arī darīja, lai pierādītu savai draudzenei, ka spēj būt kreatīvs, jo velta tam savu prātu un laiku. Ainārs piebilst: "Mana draudzene teica, lai atrodu hobiju pārmērīgas dzeršanas vietā, tāpēc tagad fokusējos uz mākslu." Kad viņa teica "hobiju dzeršanas vietā, " es šaubos viņai padomā bija, ka iznākums būs šāds.

Kopš novembra Ainārs ir izveidojis iespaidīgu kolekciju ar bildēm, kurās redzams, kā viņš pālī ir parubijies dažadās dīvainās vietās - no parku soliņiem līdz metro stacijām ārzemēs un tualetēm, vienā bildē pat redzams, kā viņu eskortē apsargi.

Lai gan sākumā viņš teica, ka visas viņa instagramā publicētās bildes ir īstas, vēlāk viņš atzina: "Godīgi sakot, reāli piedzēries un parubījies esmu tikai piecās bildēs. Kurās? Tas, lai paliek intrigai!" Īstas vai nē, toties Ainārs ir parādījis, kā pārvērst vienu sliktu paģiru par vienu labu piedūrienu.

Ziņas par Just_One_Drink_ sasniegušas arī krievu medijus.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 37

0/2000

Par bildēm viss skaidrs - džekam šķiet, ka tas ir forši un viņš izpaužās. Ok. Kaut gan - izklausās pēc pasaciņas. Ticamākā versija - vienreiz gadījās pārdzert jēgu, kāds nofotografēja un tad arī radās doma par šādu izpaušanos. Katru reizi ir līdzi kāds, kurš nedzer? Vai tāds, kurš mazāk dzer? Kurš normāls cilvēks čomam ļaus publiskā vietā atlūzt???

 22  0 atbildēt

Viens idiots tēlo,ka ir sadzēries,par ko tur ir jābūt sajūsmā??

 20  1 atbildēt

Alkohols mūsu līdztautiešu starpā ir problēma. Vairums negadījumu notiek alkohola dēļ. Tautai ir daudz veselības problēmu - arī alkohols daļēji vainīgs. Laukos visu laiku kāds nokļūst avārijā, jo brauc pālī. Vienmēr un visur jādzerstas....piektdiena?- Jādzer!  Ģimenes saiets? - Jāiedzer. Līdz 19 gadu vecumam man likās forši iedzert ar draugiem ik pa laikam. Bet kad izej no tādas rutīnas un tāda "draugu" loka, saproti, cik bēdīga situācija ir mūsu valstī. Bļāviens, tauta, jābeidz dzerstīties!!! Apjēdzaties!

 15  0 atbildēt

Pasaules slava ar 1500 sekotājiem ...Aha emotion 

 16  1 atbildēt

Es neesmu pret jaunām vēsmām mākslā, bet šis nu ir absolūts idiotisms!

 13  0 atbildēt

Pie šņabja ieteicams uzkost mannā biezputru vai vinegretu. Mannā iznāks atpakaļ viegli, vinegrets - skaisti!

 11  0 atbildēt

Dzīvojot Somijā nav grūti atrast avotu iedvesmai emotion

 8  0 atbildēt

Puisim baigā slava.  emotion  emotion 

 8  0 atbildēt
Katrs redz ko grib. Vieni redz kā čalis paņem dzīvi savās rokās(atņem draugiem šantāžas ieroci), citi redz māksliniecisko izpausmi un radošumu(jo pats atzinis tikai 5bildes ir reālas, visas pārējās feiks). Bet es.. Es zinu, ja man bűtu tādi "draugi" kuri mani šādi šantažėtu.. Man nebūtu to "draugu". Jo tie nav draugi, tikai draudzīgi noskaņoti cilvēki
 7  0 atbildēt

Sakat ko gribat, bet interesanti emotion

 7  0 atbildēt

Viņam jāmaina vārds uz Pēteris emotion Tas būtu izcils salikums latviešu eposam par Pēteri, kas vienmēr sērijas beigās parubās kaut kur emotion

 7  0 atbildēt

Pamuļķis ar debiliem draugiem, lielākā daļa bilžu ir tizlas.

 6  0 atbildēt

Izskatās ka viņš tēlo?...

 12  6 atbildēt
Manliekas, ka šitais idiots jau paspēja pavīdēt spokos
 4  0 atbildēt

 emotion 

 2  0 atbildēt

Mus te jau pilns ar tādiem māksliniekiem....

 2  0 atbildēt

Kur tad ir tā māksla? Laikam nepamanīju  emotion 

 2  0 atbildēt
Tad jau manas pilsētas alkoholiķis arî ir mākslinieksemotion
 2  0 atbildēt

Nesaprotu, kā var dzērumā parubīties, es tik daudz nevaru izņemt emotion

 1  1 atbildēt