local-stats-pixel fb-conv-api

Kompānija Nokia prezentē jaunu flagmani – N962

Tuvākajās dienās, sakarā ar Mobile World Congress norisi, visvairāk ziņu, protams, ir mobilo tālruņu tirgū. Jau ziņojām par kompānijas Sony Ericsson prezentēto Apple iPhone konkurentu, bet tagad informēsim jūs par kompānijas Nokia jauno flagmani N96, kas ir uzskatāms par populārā N95 pēcteci.
Daudzi eksperti Nokia N95 atzina par pagājušā gada labāko mobilo tālruni, un gada beigās tika piedāvāta arī jauna šī telefona versija – N95 8 GB, tomēr, lai gan produkts vēl joprojām ir konkurētspējīgs, tagad šo ierīci nomainīs Nokia N96.
Jaunajam flagmanim būs 16 GB liela iebūvētā atmiņa, 5 megapikseļu kamera ar automātisko fokusēšanos un Carl Zeiss Tessar optiku, 2.8 collu QVGA izšķirtspējas ekrānu un iebūvētu DVB-H mobilās televīzijas uztvērēju. Tāpat ierīcei būs stereo skaļruņi, 3.5 mm audio pieslēgvieta un A2DP Bluetooth profila atbalsts.
Tālrunis atbalsta 3. paaudzes mobilo sakaru tīklu (HSDPA 900/2100), kā arī Wi-Fi bezvadu savienojumu un AGPS navigācijas sistēmu. Tālrunis ir atbīdāms abos virzienos, un, ja tā priekšdaļu atbīdot uz augšu, jūs ieraudzīsiet ciparu tastatūru, tad, paslidinot to pretējā virzienā, skatam pavērsies spēļu kontroles vai multimediju vadības pogas.
Tālrunis veikalu plauktos nonāks šī gada 3. ceturksnī, un tā cena būs aptuveni 550 eiro.
20 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000
superiigs!
0 0 atbildēt
welcome to www.intrustshop.com shopping Email:intrustshop@intrustshop.com MSN:intrustshop@hotmail.com
0 0 atbildēt