Eifeļa tornis.
Periodiski mainās uz franču trīskrāsu apgaismojums.
Triumfa arka.
Eifeļa tornis.
Periodiski mainās uz franču trīskrāsu apgaismojums.
Triumfa arka.
Torre Agbar. Barselona. Spānija.
Nacionālais skatuves mākslas centrs (Pekina, Ķīna)
Pateicoties tā elipsoīda formai, Pekinas Nacionālajam skatuves mākslas centram ir unikāls segvārds: Ola. Ēkā, ko projektējis franču arhitekts Pols Andreu, atrodas operas zāle, mūzikas zāle, teātra un mākslas izstāžu zāles, kā arī audio veikals un restorāni. Naktīs tuvumā esošais atstarojošais baseins rada ilūziju par pilnu ovālu, padarot tā sarunvalodas nosaukumu daudz atbilstošāku.
Canton Tower (Guandžou, Ķīna)
Gaismu dizainers Rožjē van der Heide ir pateicīgs par iespaidīgajiem krāsu uzplūdiem, kas katru nakti izgaismo no Kantonas torņa. Atšķirībā no daudzām ēkām tornis nav izgaismots no stroboskopiem, bet gan pats izstaro gaismu. Katrs mezgls ir individuāli vadāms, piedāvājot iespēju animēt un mainīt nokrāsu visā ēkas garumā.
Esplanāde — Theatres on the Bay (Downtown Core, Singapūra)
Divi arhitektu biroji, DP Architects un Michael Wilford & Partners, sadarbojās, lai atdzīvinātu Esplanade - Theatres on the Bay. Teātru noapaļotie ar stiklu klātie rāmji sākotnēji izpelnījās kritiku, un daži joprojām šīs ēkas dēvē par "lielajiem durianiem", jo tās vizuāli atgādina tropiskos augļus. Neskatoties uz to, konstrukciju netradicionālā forma naktī rada atšķirīgu attēlu.
Naktī tak viss liekas skaistāks, pat sieviete. No rīta pamostoties, redzi tev blakus guļ 🐮🐄 govs.
Tik daudz enerģijas patērē, kur skatās tie "zaļie" pārstāvji? 😁 🤪
https://media.tenor.com/hiJLw6jCymMAAAAd/jazminantionette-planet-over-profit.gif