17

 124  0

Esi sveiks/ka svētdienā. Dienu padadīsim varbūt bez steigas un "nežēlīgām" rūpēm. Jauku tev, man un visiem mums šo dienu.

*********

Kaila sieviete, iespējams, ir mazāk bīstama par apģērbtu sievieti, ja pēdējā ir tērpusies tik prasmīgi, ka, vienlaicīgi visu piesedzot, visu arī izrāda.

(Balzaks)

*********

Te vakardienas asorti. https://spoki.lv/foto-izlases/Joku-asorti-jeb-veseliga-smieklu-deva/902787

🌸🌸🌸🌸🌸

Komentāri 17

0/2000

Spokos vairs nekā interesanta nav.Tikai pāris autoru raksti. Slēdzot tak ciet ja nevarat nodrošināt normālu darbību.

 13  0 atbildēt

Eh žel , bija iņčigi ! Pirms Spociņi palika melni , rakstiem bija simtiem skatijumu un balsojumu ! Administracija netiek laikam lidzi un lažojas !

 12  0 atbildēt

👍

 8  0 atbildēt

👍

 7  0 atbildēt

Kaut kā drūmi ,ja komentārus palasa. Taisnība vien ir. Atceros gadus 7 a to i 8 atpakaļ. Pats raxtiju. Tagat tikai Tēvocs Sems

Turi buru!

Ar cieñu SIKOPATC

 6  0 atbildēt

Tēma nedaudz aizsākta, tad manas domas. Ienācu šeit dēļ mīklām...patīk tās minēt. Rakstus vispār gadus 4-5 nelasīju. Citi te tusējas tik dēļ zolīti, vispār neko nezina par šiem komentiem 😆 Jā, netīšām atklāju, ka te ir lieliski autori, un sāku komentēt un piedalīties šai spēlei. Nedomāju, ka viss ir tik slikts kā daži te uzskata. Viens, kas man šeit patīk ir tas, ka nav sevišķi lielas naida izpausmes kā citos portālos. Ir ekscesi, bet tikai zibšņiem. Es to novērtēju!🤗

 6  0 atbildēt

👍

 5  0 atbildēt

 2  0 atbildēt