local-stats-pixel

Jaunums no Sony Ericsson! w0w :D Apple iPhone Killer!!!10

 13  0
Pirms kāda laika jau informējām par kompānijas Ericsson plāniem 2012. gadā piedāvāt jaunu multimediju tālruņa konceptu, tomēr jau tagad apvienība Sony Ericsson ir paziņojusi par jaunas mobilo telefonu sērijas izveidi. Jaunā zīmola nosaukums būs XPERIA, un šīs produktu līnijas ierīcēs galvenais uzsvars tiks likts uz mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides vajadzībām.
Daudzi eksperti šo tālruni jau nosaukuši par Sony Ericsson prettriecienu kompānijas Apple izveidotajam iPhone mobilajam telefonam. Jā, šo tālruņu uzbūve visai ievērojami atšķirās, tomēr to filosofija ir līdzīga � nodrošināt pircēju ar iespēju ērtu pārlūkot internetu, kā arī klausīties mūziku un skatīties video.
No tehniskajiem parametriem jāmin tālruņa 3 collas lielais skārienjutīgais ekrāns, kura izšķirtspēja ir tāda pati kā Asus Eee PC klēpjdatoram (800 x 480 pikseļi), kas izmēros ir 2 reizes lielāks, līdz ar to varam secināt, ka šīs ierīces ekrāns, visticamāk, būs ļoti kvalitatīvs. Tāpat tālrunis ir aprīkots ar 3.2 megapikseļu kameru, pilnu QWERTY tastatūru, aGPS navigāciju un 400 MB lielu iebūvēto atmiņu (to iespējams paplašināt, lietojot microSD atmiņas kartes).
Tālrunis atbalsta 850/900/1800/1900 GSM/EDGE un 900/1700/1900/2100MHz UMTS/HSDPA/HSUPA mobilo sakaru tīklus, kā arī Wi-Fi un Bluetooth (ar A2DP) bezvadu savienojumus.
Sony Ericsson XPERIA� X1 � enerģiski sakari un papildu iespējas
� Multivides izklaides un mobilā tīmekļa sakaru konverģence
� Unikāls lokveida atbīdāmais tālrunis ar platu un ērti lietojamu QWERTY tastatūru
� Paneļi XPERIA� - sakārtojami pēc lietotāja vēlmēm, lai izveidotu ērtu piekļuvi
� Multivides izklaides baudīšana spilgtajā un platajā VGA ekrānā
� Operētājsistēmas Windows Mobile� iespējas
Paneļa XPERIA� saskarne � iespējas, kādas jūs vēlaties
Izbaudiet piekļuvi dažādām iespējām � tīmeklim, multividei un lietotnēm � no darbvirsmas. Vadiet ar pirksta pieskārienu. Konfigurējiet un iegūstiet savus paneļus XPERIA�, kādus tieši jūs vēlaties.
Dažādas vadības iespējas jūsu izvēlei
XPERIA� ļauj jums mijiedarboties ar savu tālruni dažādos veidos. Skārienjutība, pilna QWERTY tastatūra, 4 virzienu taustiņš un optiskās vadības kursorsviras navigācija. Laidena pārslēgšanās starp darbību režīmiem.
Lokveida atbīdāmā tālruņa veidols � lieliskam izskatam Lokveida noformējums tālrunim XPERIA� X1 piešķir atšķirīgi unikālu sajūtu. Pabīdiet ekrānu uz augšu, lai atsegtu QWERTY tastatūru ar plašiem taustiņiem. Pietiekams attālums starp taustiņiem ļauj ātri un ērti rakstīt.
Maksimālas mobilās iespējas � veiktspēja, atrodoties ceļā
Ar operētājsistēmu Windows Mobile�, augstākajiem datu pārraides ātrumiem (HSDPA/HSUPA) un bezvadu tīklu WiFi� jūs varat baudīt savu iecienītāko izklaidi un efektīvi strādāt, atrodoties ceļā. Mobila piekļuve it visam, kas jums ir svarīgs. aGPS iespēja sniedz jums pilnīgu brīvību izpētīt pasauli. Tālrunis XPERIA� X1 nodrošina augstākās klases mobilo baudījumu.
Tālrunis Sony Ericsson XPERIA� X1 būs nopērkams 2008. gada otrajā pusē.
Juridiska informācija:
1) Fakti un iespējas var būt atšķirīgi atkarībā no vietējā varianta.
2) Sarunu un gaidstāves ilgums ir atkarīgs no tīkla izvēles, SIM kartes veida, pievienotajiem piederumiem un dažādām darbībām, piemēram, spēlēm. Komplekta saturs un krāsu izvēle dažādos tirgos var būt atšķirīga. Pilns papildierīču klāsts var nebūt pieejams visās tirdzniecības vietās.
Tālrunis Sony Ericsson XPERIA� X1 būs nopērkams 2008. gada otrajā pusē, bet par tā cenu informācijas pagaidām nav.
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000
Šis jau man patīk bet nu vienlga man pašam labāk patīk Sony Ericsson P1i :P
 0  0 atbildēt
Ir OK.. to tastatūtu gribeejaas tik veel redzeet
 0  0 atbildēt
taa jau normaals!!!
 0  0 atbildēt
rxe avatarsrxe
Nav smuki kopēt no citām vietnēm!
 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
Kurš ir teicis ka nedrīkst izmanot......šis resurs ir brīvi pieejams.....
 0  0 atbildēt
Jaa jaa! Tastatuuru varēja iebaazt ^^
 0  0 atbildēt
Nu gribās jau šito, tik līdz man būs iespēja pie tās mantiņas tikt...
 0  0 atbildēt