local-stats-pixel fb-conv-api

Bristole15

Bāta [Kur es apmetos] ir Bristoles piepilsēta, un uz Bristoli reizi padsmit minūtēs laiž kā busi, tā vilcieni. Es ieteiktu vilcienu - ātrāk un līganāk. Turklāt neganti izdevīgi pirkt "turp un atpakaļ" biļeti - bija tik £0,10 dārgāka par vienvirziena. Ja ir ritenis, var ļoti ērti aizlaist pa bijušā dzelzceļā ierīkotu celiņu. Bristole ir rūpniecības pilsēta. Līdz 19.gs. tā bija pēc Londonas otra lielākā Lielbritānijas osta. Vēlāk, augot kuģiem un citām pilsētām, upes osta nozīmi zaudējusi, un tagad sasniedzama vienīgi paisumā. Jā, pirmo reizi mūžā redzēju, kā izskatās nopietnas plūdmaiņas. Tagad ostu pārveido par dzīvojamo, biroju, muzeju un atpūtas rajonu. 2.pasaules karā pilsētas centru sagrāva vācu bumbvedēji. Nekas no vecpilsētas nav palicis, tā vietā pēc kaŗa saslieti vairāk vai mazāk nemīlīgi betona kluči. Bristole ir arī studentu pilsēta, sevišķi tas manāms ēstuvju un īres namu izkārtnēs. Jau pusotru gadsimtu pilsētas simbols ir Kliftonas iekārtais tilts pār Eivonas aizu. 1831.g. tilta konkursā 24 gadu vecumā uzvarēja ģēniālais angļu inženieris Izambārds Kingdoms Brunels. Tiltu cēla trešdaļgadsimta, un Brunels nomira piecus gadus priekš tā pabeigšanas. Autiņiem jāmaksā £0,50, bet gājēji un riteņbraucēji var tikt pāri par velti. Blakus tiltam pilsētas krastā ir observatorija, no kuŗas pakalna paveŗas izcili skati uz Bristoli un apkaimi. Ja grib cītīgāk skatīties, ir £0,20 maksas binokļi. Otrā pusē Eivonas nogāzes klāj Lī mežs ar vairākiem pilskalniem, kas ir lielākais zaļais masīvs Bristolē. Paejoties pa taciņu, jūties nonācis mērenās joslas lietusmežā, kur aiz izgāzta koka tevi jau gaida Robina Huda strēlnieku bultas. Filtonas priekšpilsētā ir britu aviobūves centrs, kur var apskatīt dažu labu konkordi, tak neaizlaidām.
26 1 15 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000
donor, tu esi muļķis, domājot, ka ieiesi wikipedijā un visu uzzināsi ;) būtu labāk pats uzzinājs un tad runājis nevis ņēmis info no wikipēdijas ;) ja kas tu esi mūļķis ;) ja kas te Lieutenant Drebin ;) wtf!!? Tie anonīmie vnk priecē xDD
2 0 atbildēt
Bristole - Trip-Hop pilsēta, tur sākušas savu darbību tādas grupas kā Massive Attack un Portishead. emotion
1 0 atbildēt
leitnants drebins ir sprīdītis?
0 0 atbildēt
tā varētu teikt xD gulbīt, gulbīt, aizved mani uz laimīgo zemi :) xD
0 0 atbildēt
Man laimīgā zeme ir Francija ^_^ labs rakstiņš.. :) neko par Bristoli nezināju emotion
0 0 atbildēt
tgd zināsi, Lifij! :) starp citu, kā iet? [man slinkums vēstuli rakstīt] xD
0 0 atbildēt
Baigi labi.. :P :)) pasham kaa? ^^
0 0 atbildēt
ēm, man iet ar kājām parasti, nu bet tā forši! :P :) kā vasara baudās? :$
0 0 atbildēt
Pajautā to pašu vēstulēs.. :D
0 0 atbildēt
esmu nežēlīgi slinks šon xD man beidzot sākusies vasara! :P
0 0 atbildēt
Jā , tilts tiešām izskatās skaists , un vēl tas augstums :)
0 0 atbildēt
stasik pamekle google Golden Gate bridge ta mo6 uz dirsas busi cik tas augsts emotion emotion
0 0 atbildēt
donor, tu esi muļķis, domājot, ka ieiesi wikipedijā un visu uzzināsi ;) būtu labāk pats uzzinājs un tad runājis nevis ņēmis info no wikipēdijas ;) ja kas tu esi mūļķis ;) ja kas te Lieutenant Drebin ;)
0 0 atbildēt
No kurienes tev tāda pārliecība leitenant drebin (ja anonīmais tas arī esi)? Izvirzot šādu pavisam nepamatotu apgalvojumu tu pats sevi muļķa lomā nostādi. Pat prieks skatīties =) Bet vai tu vari man paskaidrot savu secināšanas mehānismu? Gribu redzēt, kā tu izgrozīsies.
0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt