local-stats-pixel

Asorti šodienai (16.09. 2015 )6

 209  2

ČAU spocēnu saime,klāt atkal kārtejā asortu deva,kāda tā būs izdevusies lemt jums.Foršu dienu vēlot Lielais Lempis.emotion

***

Zaķis bēg no vilka. Kā gadās kā ne vilks iekrīt vilku bedrē. Zaķis nostājas pie vilku bedres malas un nu lamā vilku pēdīgajiem vārdiem. To padarījis zaķis dodas prom. Pusceļā tas atceras, ka aizmirsis vēl uzspļaut vilkam un dodas atpakaļ. Nonācis pie vilku bedres malas tas paklūp un iekrīt pie vilka bedrē. Pārbijies tas saka vilkam: "Tu man, draugs, neticēsi, bet es atnācu Tev atvainoties."

***

Lācēns pienāk pie lāčutēva un saka:
- Tēt, parādi leļļu teātri.
- Esinukarāms, vēls jau, jāiet gulēt.
- Nu parādi, lūdzu.
"Nu labi," nosaka lāčutēvs, pieceļas, aiziet uz tālāko migas kaktu, sameklē divus cilvēku galvaskausus, uzvelk katru uz savas rokas un sāk:
- (pirmais galvaskauss) Klau, Janka, te lāču točno nav ?
- (otrais) Da liecies mierā, kādi tev te lāči...

***

2 narkomāni satikušies, apspriež dzīves probzas. Viens: "tas Head&šolders nekam neder, tukša reklāma vien. Es mēģināju gan dzert, gan ostīt, gan vēnā... Bet blaugznas kā nepazūd, tā nepazūd........"emotion

« 1  2  3  4  5 »
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000
taa koka taburete man liekas ir tepat LV. ir taads viens interesants muzejs. emotion p*mpiishu muzejs. emotion nezinu kaa preciizaak saucas un kur atrodas, bet taa vinju deevee, tur taadu lietu netruukst.
 6  0 atbildēt

39.bilde normāla.... sīcis ar pamperi piespiedis ne-pa-jokam emotion

 6  0 atbildēt

27.Labs!!!!

 5  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt