39

 1096  3

Lieldienu brīvdienās aizbraucu pastaigāt pa pludmali.. Laiks patīkams un ar atradumiem arī nemaz ne tik slikti.. Bija arī šis tas neparasts..

Komentāri 39

0/2000

Cik aptuveni izmaksā normāls metāla detaktors? Visu mūžu esmu sapņojis par tādu.

 25  0 atbildēt
Čaulīte un protēzes.. Vai man vienai aizdomīgi?
 19  0 atbildēt

Īsti vīri staigā nevis, lai atpelnītu detektoru vai gūtu peļņu, bet, lai labi pavadītu laiku, kāds vērtīgs atradums ir tikai bonuss, bet ne primārais mērķis. Kādēļ ss.lv un lombardi ir pilni ar tautas klases detektoriem, tādēļ, ka daudzi iedomājas, ka nu tik raks un kļūs stāvus bagāti - muļķības. Ja ar šādu domu kāds dodās rakt, tad nāksies smagi vilties. Ja to uztversi kā hobiju un pieiesi tam ar sirdi, tad agrāk vai vēlāk atradīsi arī ko vērtīgu.   

 16  0 atbildēt

Visu cieņu, ka savāc arī atrastos atkritumus.   

 15  0 atbildēt

Man ar garažā stāv viens vecs, bet var kautko atrast. Tik diezgan bīstami ar šitādiem staigāt.  Kad sāku rakt ārā vecas granātas tad patīkami vairs nav. Arī pa privātīpašumiem vazājas šitie tur kur nedrīkst. 

Bet nu vismaz ir kāds hobijs.

 8  0 atbildēt
Patīkamais ar lietderīgo. Iedomājies sezonā spēlē kādu bumbošanas spēli un uzlec uz tās skrūves vai naglas...bet tagat jau par vairākām naglām mazāk...++
 6  0 atbildēt
Zobi.......
 3  0 atbildēt
Interesanta nodarbe
 3  0 atbildēt

Kur tās protēzes bija? Man skolotājam copējot pie jūras lapsa nospēra protēzes, šis stāstija ka izņēmis un nolicis uz somas jo traucēja

 3  0 atbildēt

Es to daru sava prieka pēc..  Pastaiga gar jūru, svaigs gaiss.. Tev laikam, tikko kaur pirkstu pakustini - kāds par to samaksā..   

 3  0 atbildēt

Bijajautājums parnormālu detektoru, nevis iesācēju. Es sāku arī ar ace250, bet neteiktu, ka tas ir normāls aparāts. Ja vēlies nepatiku pret hobiju, tad droši var ņemt ace. ATpro ir pusprofesionāls. Nākošā klase būs no 700-800 un uz augšu.   

 2  0 atbildēt

Tā jocīgi noskatīties uz atsevišķu valstu monetāro politiku.  Piemēram Krievijas, 5 vai 10 desmit rubļu nomināla monētas izgatavošana kopā ar materiālu pārsniedz nomināla vērtību pat vairāki simti reižu. Caurmērā tāda 5 rubļu monēta pret eiro ir kaut kur 08€ vērtība. 10 rbļ = 15 centi

 2  0 atbildēt

cool, pa cik pirki metālā detektoru? Ko vel interesantu esi atradis? 

 2  0 atbildēt

To ka "atstāju turpat" bija rakstīts par zobu protezēm..  varbūt īpašnieks atrod - būs priecīgs..  No čalītem nebaidos - simtiem jau tādas saraktas..

 1  0 atbildēt
Es dzīvoju Saulkrastos! Tur tīrība pirmajā vietā pludmalēs.
 1  0 atbildēt

Tie 2 Eur man izkrita.  

 0  0 atbildēt

Šādi staigājot atpelnīsi detektoru!  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Pret mani policijai pretenzijas nav bijušas.. Es bedres vienmēr aizroku, bet citu racēju atstātās bedrītes gan ir nācies redzēt..

 0  0 atbildēt
Tev labi sanāk. Baigi forsi raxtini. Plz uztaisi veeeel
 0  0 atbildēt