Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
12
575

Stāsts par psihiski slimo, 13 gadus veco Ēriku kurš skolā tika apsmiets, un aiz dusmām nogalināja četrus gadus vecu zēnu Deriku.

Bildē redzams slepkavaĒriks... Autors: twist Apsmietais slepkava Ēriks.
1.

Bildē redzams slepkava-Ēriks Smits.

Ēriks Smits bija 13 gadus vecs kad viņš izdarija savu pirmo slepkavību. Viņs bija ruds, ar lielām ausīm, un tādēļ skolā viņu apsmēja. Turklāt Ērikam bija diagnoscitēti psihiski traucējumi, kas izpaudās pēkšņos vardarbības uzplūdos. Skolā viņu bieži iebiedēja, sita vai atņēma un saplēsa mantas. Viņš pēc skolas visbiežāk stundām klaiņoja pa pilsētu viens, jo viņš bija savrupnieks-draugu viņam nebija. Visu vēl sliktāku padarija tas ka viņš bija adoptēts, un viņs pats izteicās ka nekad nav sajutis saikni ar saviem audžuvecākiem. Turklāt šie "audžuvecāki" arī nebija nekas cits kā divi nelabvēlīgi, dzeroši un neatbildīgi pieaugušie.

Bildē redzams noslepkavotais... Autors: twist Apsmietais slepkava Ēriks.
2.

Bildē redzams noslepkavotais Deriks Robijs.

Bija 2. augusts 1993. gads kad 4 gadus vecais Deriks Robijs viens pats pa lauku ceļu soļoja uz vasaras nometni Steuben pagastā, Ņujorkā. Ēriks sastapa Deriku un viņu sāka spīdzināt, un sist. Tad viņš viņu nožņaudza un uzmeta divus lielus akmeņus uz derika galvas. Kad Ēriks ieraudzija Derika somu viņš tajā atrada pusdienu kārbiņu. Viņš sašķaidija banānu un ieraudzijis blakus esošos plāksterus tos uzliīmēja uz beigtā Derika.

Pastrādājis noziegumu viņs atbrauca mājās un izstāstija to savam patēvam. Patēvs bija nodzēries un atbildēja lai Ēriks iet prom. Pēc četrām dienām viņs aizbrauca uz policijas iecirkni, lai redzētu vai spēj atrisināt lietu"kur palicis Deriks?". Ēriks bija ļoti mierīgs un teica policistam ka pēdējo reizi redzējis Deriku uz kāda labības lauka. Kad policists jautāja kā viņš zin ka tas bija Deriks Ērika uzvedība pēkšņi mainijās. Viņš sažņaudza dūres un jautāja "Jūs domājat, ka es to izdarīju, vai ne?"

Ēriks 24 gadu vecumāDrīz pēc... Autors: twist Apsmietais slepkava Ēriks.
3.

Ēriks 24 gadu vecumā.

Drīz pēc tam Ēriks tika arestēts un apsūdzēts Derika nāvē. Kad viņam jautāja kapēc viņs to izdarija viņš raudot atbildēja"Es nezinu, es nezinu." Viņa advokāts centās pierādīt ka zēnam ir stpra psihiska kaite, bet viņu tāpat ielika cietumā. pēc 11 gadiem cietumā kad Ērikam bija 24 gadi viņs apgalvoja ka nekad cietumā nav seksuāli izmantots, un ka viņs ir mainijies un vēlas sniegt palīdzību bērniem kas tiek apsmieti. Tas arī ir stāsts par Ēriku. Es nezinu kā jūs, bet es ja godīgi izjūtu mazliet žēlumu pret šo puisi

Citi līdzigi raksti arodami manā profilā kimosabi.

12
575
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [49]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
EpicWildThing avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Sviestmaize
  EpicWildThing 29.08.13 11:38
 
98
1

Es tikai nesaprotu, kāpēc 4 gadīgs zēns gāja viens pats pa ielu, ja pat Latvijā bērnu nevar atstāt vienu pašu bez pieaugušā uzraudzības līdz 11 gadiem? Protams, ja kāds būtu zinājis, ka šis gājiens būs pēdējais Derika dzīvē viņu vispār no mājas neizlaistu! Un Ērikam vienkārši nervi neizturēja - viņš to ļaunuma devu, ko saņema no stulbajiem vienaudžiem un vecākiem bērniem izgāza uz māzāku upuri, jo Ēriks pats jūtās tik maziņš/neaizsargāts savu apsmējēju acīs. Muļķīgi teikt, ka arī Ērika pāri darītajiem jāuzņemas vaina, bet cilvēki tiešām ir dažādi un viņi savas emocijas pārdzīvo katrs pa savam.

spoku dienas doma

Deez Nuts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpēlmanisMedaļa Dienas joks
  Deez Nuts 29.08.13 11:09
 
49
0

Stulbi, ka cilvēki nesaprot, ka ir dažādi cilvēki un dēļ matu krāsas apsmiet... Pie visa jau vainīgi apsmējēji, vienkārši čalis neizturēja...

CHIEF SOSA avatars
Medaļa Melnais rāmisMedaļa AspazijaMedaļa Maģistrants
  CHIEF SOSA 29.08.13 11:31
 
30
1

Besī,ka virsrakstā ir "rudais",kāda starpība kāds viņš ir? Tu pats izcel viņu,ka viņš ir ruds.

Tas tā pat,kā uzrakstīt "BMW izraisa smagu avāriju",nevis "Auto izraisa smagu avāriju"

 

NFG avatars
Medaļa PērleMedaļa Barojos ar hotdoguMedaļa Deputāts
  NFG 29.08.13 12:13
 
29
7

Es negribu būt ļauns, bet viņš pats ir vainīgs. Mani arī sākumā skolā apsmēja, jo biju kluss n shyt, tas aizgāja pat līdz domām par pašnāvību, jo ģimenē arī bija problēmas. Tad sāku trennēties MMA, staigāt uz ballītēm un viss izmainijās. Es zinu, ka dzažiem cilvēkiem nepietiek gribasspēka kaut ko darīt lietas labā, bet vienmēr ir iespēja visu mainīt. 

EpicWildThing avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Sviestmaize
  EpicWildThing 29.08.13 11:53
 
14
0

atbildot uz L4URO komentāru " Besī,ka virsrakstā ir "rudais",kād... " Auto neizraisa neko - vadītājs izraisa avāriju. Tad jau pie smagiem ceļu satiksmes noteikumu pārkapumiem un lētālām beigām cietumā liktu automašīnas nevis cilvēkus.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.13 12:52
 
13
1

atbildot uz SmukulīC komentāru " Es negribu būt ļauns, bet viņš pat... " šitas ir kadrs. "Sāku iet uz ballēm un dzierstities tikai lai iederets starp pārējiem, Ja parstašu tad neviens ar mani vairs nedraudzēsies"   Nekad nevajag līst dirsā cilvēkiem kas ir stulbaki par tevi - Ja ciklvēks uzskata ka tikai ballēties ir kruti, un tie kas to nedara tie ir atstumtie un tie ir jaapsmei - tas ir  pasaules stulbakasi uzskats un pierada tikai ta cilvēka tumsonību un aprobežotibu.  Tevi abižo skolā - vnk iedod pa seju. Jo vairāk tu tu klusi sēdesi skolas solā jo vairāk tie "krutie" tevi abižos.  kadreiz  vajag saņemt drosmi un kādam no tiem krutajiem iedot pa seju, vai pret muguru sadaužit skolas krēslu lai zin savu vietu. Tieši tā skolas parsvarā var izdzivot. Vainu tu esi abižotajs, vai tevi abižos.  Ar mani tā skolas laikā nebija. Man laikam paveicas, jo gan pamatskolā gan vidusskolā bija puslidz normāla klase kurā neeksistēja vardarbiba. Nebija tā, ka  bija vainu krutie vai nūģi.  meitenes ari neiedalijas starp cacam un ne-cacam. Vienigi džeki iedalijās : ukp:  Bija bariņš sportistu kas sedeja viena gala  un tik bazarēja pa sportu, un bija  bariņš auto fanātu, kura biju es, kur vnk sēdējam un bazarējam par mašinam močiem utt. Bet ta lai sava starpa dēļ interešu atšķiribam nodirstu viens otru, un pielietotu fizisku spēku - nekad nav bijis.

halunke avatars
Medaļa SpoksMedaļa JubilārsMedaļa Maģistrants
  halunke 29.08.13 11:32
 
11
0

Protams, tas, ko puika izdarīja, ir briesmīgi, bet....kurš gan pieaugušais ļauj 4 gadus vecam bērnam vienam pašam doties uz nometni? Notikušais pa daļai ir arī nonāvētā bērna vecāku vaina. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.13 12:52
 
11
0

skumji, jā. negodīgi pret ģimenēm. bet šādi monstri izaug dēļ mums pašiem, dēļ sabiedrības, lēnām un parasti pašiem nezinot izaudzinam simtiem šādu cilvēku un mēģinam novelt vainu uz visiem, izņemot pašiem. katram ir sava loma kaut kur.

Deaxi avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Deaxi 29.08.13 18:37
 
8
0

Ruds lutausis kuru apsmej un adoptēts bārenis ar psihiskām novirzēm. Liktenis šim iedevis visas trumpes, nepareizās.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.13 12:41
 
6
0

atbildot uz noonewhitsomeone komentāru "BMW ir kompanija ar kuras razotajam masinam not... " tapēc ka tas mašinas pērk visvairāk idiotu .  Pasties kas apkārt notiekk. Jaunietis kas knapi ar riteni prot braukt , ka pirmo mašinu izvēlās bmw un sapņos ka nu viņš  mazgadigu mauķeļu priekšā kupinās riepas .. Tādiem vēl mātes piens uz lūpam, pieredzes braukšanā nekadas  nav, neprot apieties ar auto un nu meta auto sportistu. un tieši tapēc ari notiek avārijas. BMW ražotajs nav vainīgs, ka latvijā ir  tāds deblu tīnu slānis, kas izvēlās viņu auto.

IgnisDei avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa RainisMedaļa Trumpe
  IgnisDei 30.08.13 13:17
 
3
0

Apsmējēji padarīja viņu tāds kāds viņš ir. Durmu lēkmes vnk bija tpc, ka zēns visu turēja iekšā, bet līdz ko par daudz sakarājās sākās lēkme. Tpc cilvēkiem derētu būt iecietīgākiem pret tiem, kas atsķiras un beigt vienreiz pazemot un ņirgāties par viņiem, jo no dusmām un aizvainojuma sākas šis viss, ka iet un nogalina kādu.

1930 avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa BestsellersMedaļa Sensācija
  1930 29.08.13 12:20
 
4
1

atbildot uz noonewhitsomeone komentāru " nu ir tads sakars ka BMW ir ne bez iemesla sa... " BMW nav bīstama mašīna - bīstami ir tās vadītāji, kuri neapzinās mašīnas jaudu.

B Rabbit avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  B Rabbit 30.08.13 06:28
 
2
0

Puika vienkārši auga nepareizā vidē kas pataisija viņu par briesmoni.

Orinž avatars
Medaļa KardiologsMedaļa TulpīteMedaļa Kalla
  Orinž 25.11.13 19:56
 
2
0

Nu sabiedrība izveido šādus indivīdus. Nāve ir sods par to, un tas ir dabiski.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.08.13 13:40
 
2
0

Šitam džekam vajadzētu palikt dzīvot cietumā, jo sabiedrībai viņš ir bīstams un žēlums pret viņu ir pilnīgi lieks. Viņš ir noteiktas sabiedrības produkts. Gan jau kādu narkomānu atstāts bērns, nekāda labuma no audžuveecākiem un skolas viņš nav redzējis. Želums ir tikai jūsos kuri viņu žēlo ne viņā. Tādiem cilvēkiem nav jādzimst. Bērnam ir jādzimst mīlētam un gaidītam, dzīvē jādod mīlestību un izglītību. Tad tādi mežoņi neizaug. Nāvi ir pelnījis gan viņš par slepkavību gan tie mēsli kas viņu paraulē laida, pameta, un arī sūdainie aaudžuvecāki, ja nevari bērnam dot labu, un mīlēt to neņem viņu.

Predators avatars
Medaļa SpoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Seko Facebook 8000
  Predators 29.12.13 11:07
 
1
0

Nobeigums bik aprauts, bet nu problema velarvien pastav skolas - it ipasi ASV, kad jauniesi tiek piekauti tikai tapec ka atskiras no citiem.

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Fledermausis
  proviking 27.12.13 14:43
 
1
0

īstenībā vareja piespriest kautkādu sodu arī viņa skolas biedriem, kas viņu visslaik spardija, tie manuprāt viņu veidoja par šādu briesmoni un tiem visiem būtu jāatsež arī.

BTW Gingers got no Soul! pieraidjums nr1!

Soldžijs avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa MaskaMedaļa Dienas joks
  Soldžijs 30.08.13 10:54
 
1
0

Tas ir bullšits, ka obligāti dēļ apkārtējiem izaugs slepkava n stuff, to jau cilvēks pats pieļauj, ka viņu iespaido. Nebūtu viņam vienalga, viņš būtu normāls čalis. Man pamatskolā bija stulbi skolas biedri, bet es vnk biju priecīga apzinoties, ka 9 klase ātri paies. Un profenē jau viss un gandrīz visi bija foršiņi. 

EpicWildThing avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Sviestmaize
  EpicWildThing 30.08.13 07:20
 
1
0

atbildot uz skvarcinelli komentāru "let me fuck you " Suck my d*ck!

Ellka avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Teamwork
  Ellka 08.09.13 22:48
 
1
0

atbildot uz SmukulīC komentāru " Es negribu būt ļauns, bet viņš pat... " tu biji kluss, bet viņu apsmēja par izksatu, tur viņš neko daudz mainīt nevar

« 1  2  3 »