local-stats-pixel fb-conv-api

Antireklāma.9

29 1

Nepastāv drošas cigaretes un drošā smēķēšanas līmeņa.

Cigarešu ar pazemināto darvas un nikotīna līmeni smēķēšana pazemina plaušu vēža risku un līdz noteiktam līmenim paaugstina smēķētāja izredzes ilgākai dzīvei, ar noteikumu, ka nenotiek kompensējoša izsmēķēto cigarešu palielināšana. Tomēr salīdzinot ar vispārēju smēķēšanas izbeigšanu priekšrocības ir minimālas. Vienīgais visefektīvākais samazināšanas smēķēšanas bīstamības paņēmiens paliek pilnīgā smēķēšanas izbeigšana. Nav zināms kāda riska samazināšana var notikt attiecībā uz citām slimībām, izņemot plaušu vēzi. Pārejas uz cigaretēm ar pazemināto kaitīgo vielu sastāvu gadījumā smēķētāji var palielināt izsmēķēto cigarešu skaitu un ieelpot dūmus daudz dziļāk. Kompensācijas uzvedība var padarīt jebkuru izstrādājumu priekšrocības, kuri satur kaitīgo vielu zemo līmeni, vai arī pat palielināt risku veselībai.

Cigarešu ar darvas zemo līmeni ar filtru smēķēšana var būt par iemeslu adenokarcinomai, īpaša plaušu vēža veida. Vienā no pētījumiem tika atklāts, ka starp 1959. un 1991. gadiem saslimšana ar adenokarcinomu, kura parasti tiek atklāta uz plaušu malām, ir palielinājusies 17 reiz sievietēm un 10 reiz vīriešiem. Pētnieki uzskata, ka tie, kuri smēķē cigaretes ar filtru un zemo darvas un nikotīna saturu, ieelpo daudz dziļāk un ilgāk, lai saņemtu nikotīna "brāzienu", un tieši tāpēc pastiprina dūmu iedarbību uz savām plaušām.

"Vieglās" cigaretes vai cigaretes, kuras satur pazemināto darvas līmeni ir ne mazāk bīstamas, nekā parastās cigaretes, jo smēķētāji neapzinot to smēķēšanas laikā ar saviem pirkstiem un lūpām piever ventilācijas caurumus cigaretes filtram apkārt. Acīmredzami, ka šie ventilācijas caurumi pazemina darvas, nikotīna un oglekļa monoksīda nokļūšanu no "vieglām" cigaretēm, bet divas trešdaļas no Amerikas smēķētājiem nezin par šiem šaurajiem caurumiem. Tas padara cigaretes ar pazemināto darvas līmeni kaut kādā mērā par krāpšanu attiecībā uz priekšrocību veselībai. Šīs cigaretes ir izstrādātas tādā veidā, lai pazeminātu jebkuras zema līmeņa darvas priekšrocības. Izmēģinājumu laikā, lai izmērītu darvas un nikotīna iekļūšanu, cigaretes tiek izsmēķētas ar speciālo mašīnu. Tomēr mašīnas izmēģināju maldina, jo realitātē cilvēki piever ventilācijas caurumus, kad tie tur cigaretes rokās vai mutē.

Neatrisināts paliek arī jautājums par to, vai jaunie cigarešu veidi nenoved pie jauniem riska veidiem, pateicoties savam dizainam, filtrējošiem mehānismiem, tabakas sastāvdaļām vai piedevām.

/http://www.intelligent.lv/lv/Smekesanas-ietekme-uz-adu-un-figuru/15469_13439.html/

« 1  2  3 »
29 1 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

atbildot uz augsina komentāru " ANTIREKLĀMA laba,tik nez kāpēc to pīpētāju sk... " tāpēc, kacilvēki, acīmredzot, savādāk šajos laikos nemāk cīnīties ar stresu+jauniešiem tas mēdz likties šausmīgi stilīgi.  

2 0 atbildēt

bides labas.. :D

2 0 atbildēt

atmest nav tik viegli cik iedomajas!!!!

1 0 atbildēt

ANTIREKLĀMA laba,tik nez kāpēc to pīpētāju skaits iet vairumā

0 0 atbildēt

es kka nedomaaju ka ar sitadam antireklaamaam ir iespeejams samazinaat piipeetaaju skaitu. :D kas piipee, tas arii turpinaas to dariit, ir sitaadas antireklaamas vai nav.. :D

0 0 atbildēt

Apakšiņa, Tas tiešām nav zināms. Iespējams Daudziem ir lielāks stress nekā Nekad. :O    :Smile:

0 0 atbildēt

ar jauniešiem gan ir interesanti. protams ir grupa, kura to uzskata par stilīgu lietu. bet ir tādi cilvēki, kuriem tas vienkārši patīk. laigan apinās kādu postu nodara veselībai, viņi to izbauda. tas dod mieru un nelielu brīdi pārdomām. pats esmu pieskaitāms pie šīs grupas. nesmēķēju daudz, aptuveni 4-5 cigaretes dienā. no rīta, lai saplānotu dienu, pēc skolas lai pārdomātu notikušo, pirms darba, pēc darba un pirms miega. parasti šādi. un liela daļa man pazīstami smēķētāji tāpēc arī smēķē, jo tas dod kādu brīdi vienam ar savām domām, kad cilvēks noncentrējas tikai uz smēķēšanu un parcik tam nevajag lielu koncentrāciju, tad var padomāt. bet tas ir tikai mans viedoklis

0 0 atbildēt

Pilnīgs sviests, da kautvai līķa kaudzes liekat tajās reklāmās tāpat cilvēks smēķēs. REAL FAIL.

0 1 atbildēt

jāaiziet uzsmēķēt

0 1 atbildēt