13

 347  0

Ja tev ir lieka nauda un vēlme pasmieties, tad iepirkšanās internetā būs īstā izklaide, jo tu nekad nezini, kādu brīnumu saņemsi.

Komentāri 13

0/2000

Man nekad nav nācies nopirkt šādus brīnumus, neskatoties uz vairāk kā 80 pirkumiem   

 9  0 atbildēt

haha šitie labi  

 7  0 atbildēt

😂😂

 6  0 atbildēt

14. pat ar bonusu atnāca! Apšūs galus plus vēl paliks pāri ļoti daudz ielāpiem! 😀👌🏻

 6  0 atbildēt

3. - tak redz jau modeles bildē, ka caurspīdīgs. ko ta viņa citu gaidīja tādu pasūtot. kādu sūtīja, tāds atnāca.

 6  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt

3, 5, 7, 18 saņēma tieši to ko pasūtīja

un iespējams ka 12 un pēdējā bildē arī.. pēc bildes nevar saprast....

3 - jau modelei viss ir caurspīdīgs un visas līnija ssakrīt,

5 - tas riņķis ir aizbraucis pa līniju, tāpat kā bikšu gumija mēdz aizbraukt. jāaizstumj atpakaļ īstajā vietā. visticamāk pati pircēja to tur aizstūma, lai kleita bildē dumāk izskatītos, bet kleita precīzi tā pati...

7 - citi nav vainīgi, ja resna

18 - tā pati ko pasūtīja. nesakrīt toņi nav arguments ja pasūti netā....(proatams vari atgriezt, bet veikalam sliktu slavi nav par ko celt),,, katrā datorā tas tērps citā tonī būs (ekrāns, izšķirtspēja, uzstādījumi, tāpat katrs printeris dod laukā citādu tonējumu)

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Labais!

 3  0 atbildēt

Gadās arī tā!

 3  0 atbildēt

Elegantas preces atnak

 3  0 atbildēt

vispār tā tiem kapiķpisējiem vajag, kas meklē kur lētāk, un tad brīnās, kādas lupatas ir saņemtas, un tur otrā galā arī nav čaiņiki, labi zina, ka no ķīnas uz eiropu sūta ķīnas nacionālais pasts pa lētu naudu, kaut gan tirgotājs norāda pat 15 eiras par sūtījumu, savukārt atpakaļ sūta pircējs pa kosmosa cenām, lai saņemtu tos pāris iztērētos eiro atpakaļ.

tā strādā gan wish, gan alibaba, vai kā tur sauc, jo bieži vien ir brāķis, un tieši to brāķi arī tirgo pa kapeikām. viss legāli, viņi atdos to vienu eiro par preci, tikai sūtīšanas izmaksas un atpakaļsūtīšanas izmaksas dažreiz veido tādu cenu, ka lētāk ir aiziet rīgā uz bodi un nopirkt ar 300% uzcenojumu. Un ja kaut kas būs ne tā, nes atpakaļ.

 1  0 atbildēt