local-stats-pixel

19 iemesli, kāpēc Zviedrija ir no citas pasaules21

255 0

Zviedrija ir atšķirīga, viņiem pašiem patīk domāt, ka viņi ir labāki par citiem. Nav grūti iedomāties kāpēc, tam taču ir tik daudz iemeslu. Tomēr pats galvenais ir tas, ka zviedri tā domā, un viņus nav viegli pārliecināt par pretējo, jo viņi nekavēsies pierādīt to ar dažādiem piemēriem. Tam var arī noticēt, ja vien tu nesāc skatīties citur, uz to, ko zviedri negrib, lai tu redzi. Vai viņi par to apzinās? Protams, nedomājiet, ka jūs varat viņiem atklāt kaut ko nebijušu. Tomēr der atcerēties, ka tāpat ir arī visās citās valstīs. Vai tāpēc vien, ka ir daudzas lietas, par kurām Zviedrijā ir padomāts, būtu iemesls uzskatīt sevi par labākiem? Tūristiem pilnīgi pietiek ar to, ko var ieraudzīt pāris dienu apmeklējuma laikā un pārējais attiecas vien uz pašiem zviedriem. Ne mēs tur dzīvojam, ne mums par to spriest. Kamēr vien viņi nesāk mācīt, kā mums dzīvot.

255 0 21 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000

Tās plāksnītes ar vārdiem, uzvārdiem un sejām, vajadzētu ieviest arī Latvijā, katrā ceļu un tiltu būves vai rekonstrukcijas projektā, lai tauta zin, kurš tos mākslas darbus rada🤪

https://media.tenor.com/images/11b70204def3f89f980b61d15fe4307a/tenor.gif

7 0 atbildēt

Nu smuki

5 0 atbildēt

Patika mājas uz citu māju jumtiem.. ne velti Karlsons dzīvo Zviedrijā😉👍

4 0 atbildēt

vēlviens, flīžu licējs 😅

4 0 atbildēt

Cilvecigi !

4 0 atbildēt

👍

4 0 atbildēt

Tāda tipa eskalators ir arī Alfā un valmieras Maximā. Iespējams arī citur

3 0 atbildēt

👍

3 0 atbildēt

👍

2 0 atbildēt

emotion

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

Bļa,kad iepriekšējo reizi biju Stoholmā,neko tādu neredzēju,bet tas bija pirms gadiem 13

0 0 atbildēt

"Diezgan laba ilustrācija Zviedrijas sabiedŗībai, bet galvenais ir saprast, kas ir palicis ārpus kadra." Un kas tad ir palicis aiz kadra? īpatnim ar

Zviedrijā ir tendence domāt par sīkumiem. Tur ir labas dizaina tradīcijas, kas nepaliek uz papīra, bet tiek īstenotas dzīvē.

Lai vai kā, tur ir garlaicīgāk dzīvot īpatnim ar ekspresīvāku raksturu un prasībām.

0 0 atbildēt

Skotijas Ziemeļos arī ir pašapkalpošanās veikaliņi. Kādreiz bija plaukti ar produktiem, svariem un vienkāršu koka kasti naudai. Tagad man zināmais veikaliņš krietni modernizēts, var maksāt arī ar karti, arī Apple pay fīča ir.

0 0 atbildēt

Savas niansītes, bet nekas ļoti sevišķšs...

0 0 atbildēt