local-stats-pixel fb-conv-api

Vecs, bet, iespējams, aizmirsts21

Zinātnieki Apvienotajā Karalistē nākuši klajā ar sensacionālu, taču savā ziņā loģisku atklājumu – dzīvā radība uz šīs planētas ir radusies ārpus Zemes. Ilgu laiku tika uzskatīts, ka pirmie dzīvo būtņu „iedīgļi” uz Zemes nonāca jau tanī brīdī, kad planēta tikai formējās un notika meteorītu, komētu un citu ķermeņu sadursmes. Līdz pat šim brīdim to uzskatīja par teoriju, jo scenārijs nebija pierādīts ar nekādiem materiāliem.

Laikrakstā „Earth and Planetary Science Letters” publicētais raksts vēsta, ka Londonā bāzētajā Imperial College pētnieki varētu būt apstiprinājuši minēto teoriju. 1969. gadā uz Zemes nogāzās meteorīts, kura putekļu paraugos zinātnieki atraduši divas vitāli svarīgas vielas dezoksiribonukleīnskābes (DNS) un ribonukleīnskābes (RNS) veidošanai – uracilu un ksantīnu (xanthine), kas veidojas no guanīna (vēl viena DNS sastāvdaļa).
Lai pierādītu, ka šīs atrastās molekulas paraugiem nav piekļuvušas vēlāk, tika analizēts katrs atoms atsevišķi. Pierādījās, ka molekulās atrastās oglekļa pēdas ir citādākas nekā tās, kas atrodamas uz šīs planētas, tātad paraugā atrastās vielas patiesi ir ārpuszemes izcelsmes.Profesors Marks Septons (Mark Sephton) skaidro: „Tā kā meteorīti reprezentē saules sistēmas veidošanās laiku un ir tās paliekas, vielas, kas nepieciešamas dzīvības radīšanai, varētu būt atrodamas visā kosmosā. Tā kā aizvien vairāk un vairāk kosmosā tiek atrastas dzīvības pazīmes, nebūtu nekāds brīnums, ja palēnām attīstītos dzīvība arī ārpus zemes – jebkur, kur notiktu nepieciešamās reakcijas.”

ASV Nacionālā Aeronautikas un Kosmosa aģentūra arī cenšas atrast pierādījumus šīs teorijas pareizībai ar kosmosa zondes Mars Phoenix Lander palīdzību, kas jau atradusi ledu uz „sarkanās planētas”.

Avots: datuve.lv

Ja mēs varējām rasties, varēja rasties arī citi lopi uz citām planētam.
39 3 21 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000
:D :D :D jaa lopi :D
2 0 atbildēt
Da nē. Ja mēs te esam, tad ne jau tā pat vien...
2 0 atbildēt
pavliks komentārs 2008-06-25 22:36:59 man vienalga steniba....bet ja ir mums lidzigi....shaujam nost :D --- tas ir pipec. es uzskatu, ka mūs jāšauj nost cik ātri vien iespējams un jāatbrīvo Visums no ciešanām
2 0 atbildēt
Runa ir par pašām primitīvākajām dzīvības formām.
2 0 atbildēt
jā un no kā tad cēlās pērtiķi?
2 0 atbildēt
Man liekas ka mees esam ceelusies no peertikiem..:Demotion emotion
1 0 atbildēt
Nu par Repši nekad neesmu šaubijusies....emotion
1 0 atbildēt
@ The_Lord, jo viņi ir tie reti pretigie :/
1 0 atbildēt
esmu pilnīgi pārliecināts, ka kādu dienu jūs pārstāsiet likt iekšā fotogrāfijas no tās "citplanētieša" sekcijas
1 0 atbildēt
raxts loti labs. bet NAFIG, BĻIN, TE VĒL KALVĪTIS UN REPŠE JĀBĀŽ..??????????????
1 0 atbildēt
Es esmu cēlies no vienšūņa ^_^
1 0 atbildēt
1. bilde ir lelle. vienreiz pa TV5 skatījos kkaadu filmu (laikam dokumentālo) par citplanētiešiem.. raadiija veel fragmentu no maakslas filmas kur to lelli izmantoja un kā viņu taisīja...
0 0 atbildēt
vainavvienalga????
0 0 atbildēt
Kalvītis jau visvairāk tur iederas emotion
0 0 atbildēt
Protams, ka vel kaut kur ir dziviba, bet nu tai nav jabut tadai, ka mes iedomajamies. Kosmosaa miljons gadu nav nekas, tatad citas dzivibas formas logiski ka buus vai nu krietni advanceetakas vai primitiivaakas. Mums lidzigus bus pagrutaak atrast!
0 0 atbildēt
Bļāviens. Es tikai lieku cilvēku bildes. Pirmais cilvēks, kas iešāvās prātā Kalvītis, google attēlu meklētājā rakstīts: līdzīgās meklēšanas: repše. Es kopēju no vietas, kur nebija atsaucītes no datuve.lv. Piedošanu.
0 0 atbildēt
Pirmajaa bildee ir lelle, tas nav iists citplaneetietis
0 0 atbildēt
es vakar piecelos no pertikiem
1 1 atbildēt
man vienalga steniba....bet ja ir mums lidzigi....shaujam nost :D
0 0 atbildēt
Un kur tad pazudusi atsauce no datuve.lv ???
0 1 atbildēt