27

 530  3

Ir zināms, ka Pasaulē, visapkārt notiek bērnu seksuālā aizskaršana un izvarošana jeb pedofīlija.

Kas ir pedofīlija?

Pedofilija ir iekļauta Starptautiskajā slimību klasifikatorā un to definē kā tieksmi pēc seksuāla kontakta ar bērniem – gan meitenēm, gan zēniem, kas visbiežāk vēl nav sasnieguši pubertātes vecumu.

Speciālisti joprojām strīdas, kas šo noslieci izraisa. Vieni uzskata, ka tā rodas dažādu psiholoģisku un sociālu faktoru ietekmē, kas nelabvēlīgi iespaido seksualitātes attīstību. Citi – ka iemesls ir bioloģiski psihes bojājumi.

Daļai pedofilu ir sadistiskas noslieces – lai sasniegtu seksuālu apmierinājumu, vajag bērnu sāpināt un pazemot. Vienlaikus tas ir veids, kā justies varenam un ietekmīgam.

Par seksuālu vardarbību pret bērnu uzskatāms ne vien dzimumakts un orālais sekss, bet viņa iesaistīšana jebkādā darbībā, ar kuru pieaugušais saņem seksuālu stimulāciju vai apmierinājumu. Tā var būt bērna dzimumorgānu aizskaršana un piespiešana aizskart savējos, mudināšana masturbēt vai skatīties, kā to dara pats, likšana atkailināties.

Komentāri 27

0/2000

Traki... Kaut kādi debīlie sabojā cilvēkiem visu dzīvi.... 

 15  0 atbildēt
Tagad pār Liepāju pāršalkusi šausmīga ziņa. Kāds tēvs un dēls izvarojis kādu radu meiteni kopš 5 gadu vecuma (no 2008. gada, ja nemaldos), līdz šim brīdim. Ko viņiem piesprieda? 200 nosacītās smaga darba stundas...
 12  0 atbildēt

Tas ir tik šausmīgi, ka trūkst pat vārdu. Jau pieaugušajiem pēc seksuālas vardarbības ir smagi, tad var tikai iedomāties, kā tas ir bērnam...

 12  0 atbildēt

Man ir žēl šos cilvēkus, jo tas viņiem psiholoģiski un emocionāli spiež uz veselību...

 8  1 atbildēt

Bija tāda filma, laikam saucās Hard candy. Tie kas ir redzējuši, tie zinās. Atceros, ka filmā tika minēts par pedofīlu tipiem, filmā bija minēti divi: pasīvais un aktīvais. Pasīvais cik nopratu bērnus neaiztika, tikai krāja materiālus un fapoja. Otrais tips aktīvais bija tas ,kas "sabojāja bērnību". Maigie sodi ir piespriežāmi tīkai pasīvajiem, tos arī noteikti ir iespēja ārstēt kaut kā. Aktīvie, visticamāk nav ārtstējami un tos arī ir jāspundē.

 5  0 atbildēt

Agrāk bija tāda spīdzināšanas - izkropļošanas instruments saucās krokodils. tās ir tādas lielas pincetes kurām galā ir mazi zobiņi un izveidota krokodila galva. Šo instrumentu stipri uzkarsēja un tad norāva izvarotājiem pautus vai peni, vajadzētu tagad tādu atgriezt.

 3  0 atbildēt
Visus šitos pedofīlus ar beisbola nūjam pakaļā, pēctam lodi galvā
 1  0 atbildēt

gandrīz 80% no online sastopamā pedo materiāla nāk no krievijas un ukrainas. Intresants fakts, ka video materiāli kuri kādreiz tika uzskatīti par nelegāliem ir brīvi pieejami youtube. Kur tiem jau ir miljoniem skatījumu un naudiņa nāk un lohotrons iet vaļā.

No otras puses arī klasifikācija kas ir bērns un kas nav ir galīgi garām. Es protams nerunāju par šiem vardrabīgajiem gadījumiem (jāpasaka jo būs kāds dalbjobs kas to savā galvā izdomās)

Jebkurš cilvēks no 14 gadiem ir spējīgs un gribošs seksam. Nepieciešama jauna kategorija apmēram no 16-26 gadu vecumam. Jo šobrīd ir ūdens ar likumu. Ja 19 guļ ar 17 = cietums. Mazgadīgo pavešana un kas vēl ne. Bet ja 17 ar 15 viss ok lai gan gadu atšķirība nemainās. Arī zinu ne vienu vien gadījumu kad 16 gadīgas ir kopā ar 25 gadīgu čali un abi laimīgi. Ko darīt ar viņiem cietumā mest? 

Visi šie izvarošanas gadījumi vienkārši norāda uz pamatīgi iedragātu seksualitāti un psihi it īpaši tie debīlie teksti no pašiem uzbrucējiem. Un šos pretekļus radat jūs paši lieliskie taisnās pareizās sabiedrības locekļi. Viņi visi kā viens nāk no jūsu tik ļoti mīlētā un sargātā ''ģimenes kulta'' Viņiem visiem bija psihopāts tēvs un īpaši dumja māte. 

Ntās reizes esmu redzējis kā skuķis skrien pakaļ pretīgam iedomīgam tipiņam jo redziet viņš tak ir tik kruts. No sākuma sāk savu draudzeni sist, pazemot utt utt. Paiet laiks tas apnīk un sāk savus bērnus ņemt priekšā un citu. Un tā aiziet lohotrons. Un pamatu pamatā visi šie pretekļi spawno no '''ģimenes kulta''

 0  0 atbildēt

Mazs dzirdēts ka sievietes būtu izvarojušas vīriešus, bet diez vai vīrietis tam pretotos... ;D Bet tādus lopus jāpakar aiz olām, tiešā vārda nozīmē ''aiz olām''.

 0  0 atbildēt

Slimie mērgļi.

 0  0 atbildēt
Liepājā piektdien būs pikets pie tiesas, neļausim pieņemt netaisnību!!! Meitenei sabojāta dzīvē, bet tie kropļi, nebaidīšos izteiciena, saņem divsimt stundu?!? Un tas neesot mazākais sods!!!
 0  0 atbildēt
Vajag viņus iznīcināt fiziski.Vnk slepkavot.
 0  0 atbildēt
Perfect age is if her age is on clock ^.^
 2  2 atbildēt
Es to uzzināju no liepājniekiem, tad jau parādījās gandrīz vai katrā ziņu portālā. Ne tikai kastrēt, bet bez rokām arī atstāt
 1  2 atbildēt

Liela daļa no pedofīliem paši bērnībā ir izmantoti, un nav saņēmuši pienācīgu palīdzību.

Bet pats sūdīgākais ir tas, ka pedofīli izmanto tās pašas metodes ko izmantoja homoseksuālisti, kuri drīz saņems tiesības adoptēt bērnus ļoti daudzās valstīs, kas galīgi nav pareizi. Runājot par pedofīliem, viņi ir tikuši līdz pirmajam posmam, kad psihologi sāk runāt par to, ka pedofīliju vajadzētu svītrot no slimību sarakstiem, ko nekādīgi nedrīkst pieļaut, jo pēc tam var gaidīt, ka tiks svītrotas viņu izdarības no sodāmo rīcību saraksta, bet tāda rīcība nav atbalstāma, un ir sodāma ļoti bargi.

Hmmm, baigi daudz mīnusi, nez kuri samīnusoja, homo vai pedo.

 3  9 atbildēt

4uk4am. veciit tu gadiijumaa pats neesi viens no tiem? :O ja teixi nee tad kaa tu iedomajies kko taadu pretiigu uzcept? (puke) vai tevi pashu beerniibaa taa izmantoja? tikai neapvainojies tas ir mans viedoklis un tavs uzceptais raxts ar ko tu tikai vari pamudinaat spoceenus uz taadaam pretekliibaam. Es to saukshu par rokas graamatu pedofiiliem un izvarotajiem, iesaaceejiem. tgd nebriinies ja buus par 100 necilveekiem vairaak fuuuuu kaunies muljkji

 0  7 atbildēt