5

 124  0

Kultūras apmaiņas ceļojumi vienmēr ir aizrāvuši kaislīgus piedzīvojumu meklētājus un neparastu izjūtu gardēžus…

Divi pensionāri - hipiji no Nīderlandes, uzzinot par to, ka Gruzijā ir legalizēta marihuāna, nolēma doties izglītojošā ceļojumā, lai uz vietas apgaismotu vietējos “aborigēnus”, kā pareizi vilkt kāsi.

Un pieredzējušais pāris.. nedaudz kļūdījās. Gruzijas vietā vecīši - dzīrotāji nejauši iegādājās aviobiļetes uz Armēniju…, kur, protams, marihuāna joprojām nav legalizēta.

Nedēļu vēlāk pēc biļešu iegādes pensionāri izlidoja no Nīderlandes uz Erevānu, kaut arī bija simtprocentīgi pārliecināti, ka lido pareizā virzienā t.i. uz Gruziju.

Pēc 4 stundām viņus aizturēja armēņu galvaspilsētas lidostā.

Hipiju pāris acīmredzami bija neizpratnē, kāpēc viņus aizturēja un ko no viņiem vēlas.

Pārbaudes laikā muitas kontrole bagāžā atklāja 17 kilogramus marihuānas! Šis viss bija paredzēts gruzīņu tautas izglītošanai. Tikai šajā momentā vecīši, kas visu šo laiku bija “uz viļņa”, saprata, ka ir atlidojuši nevis uz Gruziju, bet uz Armēniju.

Apgaismotos tūristus ieslodzīja priekšlaicīgas aizturēšanas izolatorā, kur viņi arī sagaidīja Jaunā gada svinības, bet narkotikas tika konfiscētas un nogādātas tālākai ekspertīzei.

Erevānas eksperti pēc analīžu veikšanas, uzteica marihuānas īpaši augsto kvalitāti. Armēnijas likumdošana par šāda narkotiku daudzuma ievešanu tūristiem sola līdz 20 gadu brīvības atņemšanu stingra režīma kolonijā. Jaunizceptie kontrabandisti iesniedza prasību par Armēnijas varas iestāžu patvaļu

Komentāri 5

0/2000

... bet narkotikas tika konfiscētas un nogādātas tālākai ekspertīzei.

Kamēr katrs policists, kas iejaukts šajā izmeklēšanā izekspērtīzēs un pārbaudīs uz sevi tās lietiņas - paies ilgs laiks

 4  0 atbildēt

Ehh, shaize!!!   

 4  0 atbildēt

👍

 2  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt