5

 164  0

Sveiciens visiem!

Šoreiz es vēlos padalīties ar saviem iespaidiem, pavadot neaizmirstamu un bezrūpīgu nedēļu Portugālē. Par cik man drēgnais laiks bija apnicis, es nolēmu, ka ir laiks apciemot savu draugu, kurš tieši tajā laikā bija apmeties nelielā Portugāles sērfotāju pilsētiņā - Sagres.

Pārsvarā dienas es pavadīju mēģinot iemācīties sērfot. Būtu grēks to nedarīt, ņemot vērā, ka nebeidzamas sērfošanas iespējas ir galvenais, iemesls, kādēļ cilvēki apmeklē šo pilsētu.

Tagad es zinu, ka sērfot ir daudz sarežģītāk, nekā izskatās no malas. Esot pilnīgi atklāts, es varu apgalvot, tas ir fiziski grūtākais ,ko savā dzīvē esmu mēģinājis darīt. Varbūt cīnīties ar 10 lāčiem būtu līdzvērīgi, bet nevaru salīdzināt, jo nekad nav nācies to darīt. Jebkurā gadījumā, neskaitot nebeidzamus mēģinājumus sadauzīt savas kājas un muguru ar sērfošanas dēli, es paspēju izbaudīt arī citas brīnišķīgas aktivitātes - zemūdens niršanu un kajakings.

Neaizmirstama pieredze bija nirt pirmo reizi atklātā okeānā. Salīdzinot ar Anglijas ierastajiiem duļķiem, ūdens bija fantastiski dzidrs. Neskatoties uz to, ka siltā sezona jau sen kā beigusies, bija patīkami nirt bez masīvā "dray-suit" neatsaldējot vitāli svarīgas ķermeņa daļas.

Prieks par saulaini pavadīto laiku joprojām ir iekšā. Sagres ir lieliska vieta, kas sniedz neaprakstāmas emocijas.

Neaizmirsti noskatīties video, lai sajustu kaut nelielu daļiņu no Portugāles siltās saules!

Pievienotie video

Komentāri 5

0/2000
Forša zeme, manuprāt
 4  0 atbildēt
Vai tu zināji, ka VISĀM portugāļu meičām ir uz augšu pašauti dibentiņi! Tā portugāļien ir kaut kāda nacionālā īpatnība!
 2  0 atbildēt

  

 3  2 atbildēt

  

 3  2 atbildēt

Šoziem uz dažām nedēļām braukim uz Latviju ar mērķi safilmēt video par visu foršo, jauno un ineresanto ko vērts pamēģināt un apskatīt, dažādas Latvijas pusēs. Iesakiet idejas labam video! 

 1  0 atbildēt