22

 379  2

Sveiks!

Šodienas rakstā - stāsts par ciemošanos vienā no šobrīd interesantākajiem tūristu galamērķiem. Šodienas piedzīvojums būs ekstremāls!

Iepriekš devu Tev iespēju izlasīt par manu lidojumu ar Emirates - pasaules labāko aviokompāniju.

Links - http://spoki.tvnet.lv/celojumi/Lidojums-ar-pasaules-LABAKO/862913

Arābiem patīk lielas lietas, tāpēc uz Dubaju atlidoju ar pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu. Mana lidmašīna nolaidās pasaules lielākajā (pēc platības) lidostā pasaulē - Dubai International airport. Man pavērās redzēt iespaidīgu skatu - desmitiem milzīgu Boeing 777 un Airbus A380 smuki stāv rindā. Katra tāda lidmašīna maksā 270 milj. eur.

Emirates īpašumā ir 240 lidmašīnas. Daudz naudas.....

« 1  2  3 »

Komentāri 22

0/2000

Bērnībā es smilšu kastē ar tāpatās dragāju....   

 5  0 atbildēt
Kad visi pārsēdīsies uz elektroauto,tad visas tās naftas arābu valsteles bankrotēs!!!Būs vien šeihiem jāatgriežas atpakaļ pie kamieļiem un zaru būdiņām!!!
 5  0 atbildēt

Pa skaisto   

 2  0 atbildēt

Es tur dodos nākammēnes, izlekšu ar izpletni. Nevaru sagaidīt. Bet runājot par pašu rakstu, tik intereses pēc - kas tā par grupu tev un kā tu vispār Dubajā nonāci? Un cik ilgi tu tur biji, ka tik daudz ko paspēji sadarīt?

 1  0 atbildēt

Ja paskatīsies Mia Khalifa, nevis Burj Khalifa , tad arī būs interesanti redzēt otru raksta daļu   

 1  0 atbildēt

Forshi ar nepacietiibu gaidu..otro dienu!!!

 1  0 atbildēt

Tad tomēr dzelži vs smiltīm nav visuvareni......

 1  0 atbildēt

Interesanti    

 1  0 atbildēt

Abu Dabī arī ir forši. Īpaši patiks cilvēkiem, kas mīl dažādas inovācijas. Es izvēlos tikai jau sagatavotu piedāvājumu, kurā ir pārbaudītas viesnīcas.   https://www.novatours.lv/atputas-celojumi

Pie šādiem piedāvājumiem es arī saprotu, cik daudz naudas paliek citiem tēriņiem un izklaidei galamērķī. Un arī svešā zemē, manuprāt, ir ērti, ja man nav jāuztraucas par nokļūšanu naktsmītnē, jo transfērs par to parūpējas

 0  0 atbildēt
"Cenas par numuriņiem nav sliktas" Cik tas ir ibio?
 0  0 atbildēt
Nezinu ko tur visi saskatījuši, bet daudz tur nav ko redzet. Tas nu ir točna skaidrs. Es naudu vēlreiz neizmestu, lai uz turieni dotos. Nav tur nekā.
 0  0 atbildēt

Kāpēc lai kāds brauktu tieši ar tevi un filmētu tavam projektam, ja to var darīt pats, tāpat izmaksas pašam jāsedz Par rakstu - interesanti.

 0  0 atbildēt
Mans vīrs dzīvo otrajā līča katrā,kad aprecējāmies,mēs emirātos pāris gadus nodzīvojām. Ļoti dārgs viss, smaga darba diena vīram ,pati nestrādāju ,jo manam vīrietim nelikās tās pieņēmami.
 0  0 atbildēt

Slēpošanas trase ir Mall of the Emiratetes.

Dubai Mall ir ledus laukums.

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Labs raksts
 0  0 atbildēt

kads tur latvietis? krievs viss tirakais!

 0  1 atbildēt