2

 50  0

„Jautrais namiņš”

„Kā tev liekas, šajos mežos izvarotāji ir?” Daša jautā.

„Mani šobrīd vairāk interesē, vai šajos mežos ir vilki.”

Lēnām speram soļus uz priekšu, vienlaikus skatoties, kas notiek mums apkārt. Spocīgi!

„Zini, kad pats baidies, ir forši, ja blakus ir kāds, kurš nebaidās!” atskan pārmetums no Dašas puses.

„Zinu. Bet neko nevaru palīdzēt,” es vienaldzīgi atsaku.

Kad acis ir apradušas ar tumsu, izrādās, ka šeit nemaz nav tik tumšs. Tālumā mirdz uguņi – izskatās pēc nometnes – bet mums priekšā plešas šķietami nebeidzams serpentīns. Rodas vilinājums noīsināt ceļu un iet caur brikšņiem, taču mums ir aizdomas, ka tā mēs galamērķī nokļūsim lēnāk, nevis ātrāk...

Pēc kādas pusstundas nonākam pie vārtiem. „Kempings „Jautrais namiņš””, vēsta uz tiem esošā plāksne. Yahoo, esam klāt!

„Laipni lūdzam „Jautrajā namiņā!” Vērtīgākās lietas varat atstāt pie mums seifā, pases jāatstāj obligāti,” mūs sveicina viena no kempinga vadības.

Izdzirdot, ka pases jāatstāj šeit, nez kādēļ nāk prātā Rīgā redzētie pret cilvēktirdzniecību vērsiet plakāti un filma „Mūžīgi Ļiļa”...

„Maksāt varat tagad vai prombraucot.”

Tagad skaidrs, kādēļ pases jānodod glabāšanā – tas ir efektīvs veids, kā cīnīties pret nemaksātājiem. Pamēģini tikt pāri robežai bez tās!

Kad esam nodevušas šos vērtīgos dokumentus glabāšanā, administratore izsniedz mums ēdnīcas talonus, pa trim katrai dienai, un izskaidro, kur atrodas mūsu telts. Mēs gan bijām domājušas izmantot savējo, taču nolemjam, ka jāuzmet acis kempinga piedāvātajām.

„Nafig mēs stiepām līdzi savu telti? Salīdzinot ar šo, mūsējā ir izsmiekls!” Daša iesaucas, ieraudzījusi Telti Numur Četri.

Liela, trīsvietīga telts. Ja tā būtu vēl drusku augstāka, mēs tajā varētu stāvus ieiet. Tik plata, ka varam ērti izvietot tajā mantas un pašas sevi. Novietota uz paliktņa, kas pasargā no mitruma un pārvilkta ar biezu plēvi, kas pasargā no lietus. Ideāli!

Mūsējā telts tā arī paliek neizmantota. Sametam mantas kempinga teltī un dodamies apskatīt pludmali un meklēt diskotēku. Brīvdienas var sākties!

(Turpinājums sekos)

Izmantotie avoti:
http://Foto: Daša

Komentāri 2

0/2000

  

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt