local-stats-pixel fb-conv-api

VIDEO ⟩ Valsts policija vienlaikus ar diviem droniem fiksē 11 pārkāpējus3

43 0

Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki ceļu satiksmes uzraudzībā izmantoja vienlaikus divus bezpilota lidaparātus jeb dronus. Aptuveni divu stundu laikā uz Jelgavas šosejas pie pagriezieniem uz Medemciemu tika fiksēti 11 autovadītāji, kuri pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus.

Pagājušajā ceturtdienā, 14. jūlijā, no pulksten 17.00 līdz aptuveni 19.00 Valsts policijas darbinieki strādāja vienlaikus divās vietās uz autoceļa Jelgava-Rīga pie pagriezieniem uz Medemciemu un ar drona palīdzību uzraudzīja satiksmē, kā autovadītāji ievēro ceļu satiksmes noteikumus. Šajā laikā ar divu dronu palīdzību tika pieķerti 11 autovadītāji, kuri krustojumā veica kreiso nogriešanās manevru, šķērsojot ceļa horizontālo apzīmējumu nr.920 jeb nepārtraukto līniju. Ar viena drona palīdzību tika fiksēti četri pārkāpēji, taču ar otra palīdzību septiņi.

Valsts policija atgādina, ka periodiski ceļu satiksmes drošības un autovadītāju braukšanas kultūras uzlabošanai visā Latvijā, tiek izmantoti bezpilota lidaparāti. Drona palīdzība galvenokārt tiek izmantota agresīvo braucēju, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu fiksēšanai, kā tas bija šajā gadījumā.

43 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

👍

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt