14

 143  0

Ir T25 traktors, kuram prasījās remontiņš.

Pagalmā stāv traktoriņs T25, kurš ir lielisks palīgs nelielās saimniecībās, jo ir viegls bet pietiekami spēcīgs, lai pavilktu 6 metrus garu 50cm diametrā lielu priedes baļķi, piekabē vienā piegājienā atvestu 5-6kubus bluķus malkai, ļoti viegli manevrējams.

Traktoriņa tehniskie parametri: 2 cilindru dīzeļmotors, jauda 25zs, ar gaisa dzesēšanu (ļoti labā stāvoklī, 572 motorstundas), nebija degvielas padeve, hidrauliskā uzkare, jūgvārpsta, diferenciāļa bloķis, 11 ātrumu manuālā kārba (6 uz priekšu, 5 atpakaļ, 1.ātrums pazeminātais un tikai uz priekšu).

Bija nepieciešams remonts, jo citi cilvēki bija sačakarējuši traktoriņu, jo īsti nemācēja to lietot.

Pats stulbākais, ka es pārdzenot bildes uz datoru, esmu pakāsis visas bildes + tās bildes, kas vēl ir palikušas, nevaru uzlādēt, jo ir par mazu (rādās, ka miminālais izmēras ir vismaz 300x100). Mēģināšu safočēt vēlreiz, pameklēšu, varbūt kaut kur ir palikušas bildes no remontiņiem.

Komentāri 14

0/2000

Viens vards - MALACIS !  

 11  0 atbildēt

  

 8  0 atbildēt

  

 6  0 atbildēt

Centība slavējama, bet detaļu naudu un mēnešiem laika var izlietot prātīgāk. Vienreiz uzkāp japāņu traktoriņam un sapratīsi, ka T25 atpaliek par 100 gadiem.

 3  0 atbildēt

caurules nevis trubas ,tās būt kaimiņu Koļam...un par hamerit krāsu sapratīsi savu kļūdu,kad tas mēsls sāks lobīties nost kopā ar rūsu..

 2  0 atbildēt

 Dvaini,ka tavam traktoram ģenerators ar oglītēm, šiem traktoriem ir bezsuku ģenberatori, kuriem ierosmes spriegumu padod induktīvi no atsevišķa tinuma. Vai nu uzlikts kāds auto ģenerators,vai nu tu melo.

 2  0 atbildēt

500 stundas priekš šāda tipa traktora ir pamaz. Vienkārši laikam nostāvējies. Šķidrumi noteikti bija jau oksidējušies. 

 0  0 atbildēt

Šito krupi zinu no galvas.Kas tad tie par"pieredzējušiem" traktoristiem,ka nezin kā pukatu pārraut pušu 😁 Šim dampim ir 8 uz priekšu,un 6 atpakaļ,divas grupas-darba grupa uz priekšu,pa labi,un transporta grupa,pa kreisi.Vienkāršs aparāts,sajūgu noregulēt pupu mizas,kabīne arī paštaisīta,nav oriģināla.Nezinu,kas tev viņam tur,bet man pārsvarā jumza,soroks,pukats gājuši kā velni ar vienalga kādu degvielu,ka tik deg 😁 Motorstundas var neskatīties,vīri zināja,kā viņas nogriezt vai uzgriezt 👍 Ja biji izlaidis degvielu,un pēc tam neleca-simt punktu,degvielas sistēmā gaisu ierāva.Nomaini filtrus.Ja šis motorelis normāli noregulēts-lec kā suns pie kājas.Veiksmi 👍

 0  0 atbildēt