Nu saša saša...
", ir jākrāso ar noteiktu spiedienu (3,5bar) un krāsai jābūt noteiktā viskozitātes konsistencē (20 - 25s / DIN 4mm / 20 grādi pēc Celsija ). Tāpat pūšot ar lielāku spiedienu krāsas toni var pavilkt gaišāku, bet krāsojot ar mazāku spiedienu krāsas tonis būs tumšāks. Tātad: lai ar mazāku spiedienu (apmēram 1,5 bar) pietonētu pārejas un lai krāsas tonis neatšķirtos no oriģinālā, krāsu pašķaida nedaudz šķidrāku, uz gatavās krāsas apjomu piepilina klāt apmēram 10 - 20% atšķaidītāja. "
šis mūsdienās vairs galīgi nav aktuāli. Jo mūsdienu krāsas sastāv no low VOC matreāliem, un liela daļa šķīdinātaju aizvietots ar polimēriem. Līdz ar to vecais labais triks nestrādā.
Par spiedienu, diemžēl tas ir jāskatās no ****oles datiem priekš bāzes krāses, un populārākiem LVLP vai HVLP kam LVPL krāsošanas spiediens ir 1.4bar bet tai pašā laikā HVLP un citām visbiežāk lietotais darba spiediens ir 2.0bar vai 2.05bar (SATA RP;HVLP, DeVilbiss, Iwata u.c.)
Lakošanai izvēlas +1bar krāsošanas spiedienam, vai pēc izvēles...
Kā arī ir ko piebilst par farblos bāzes salaidēju, lieto vairāk vai mazāk sudrabiem, tumšajām krāsas bezjēdzīgs, jo krāsas melno kontūru neveido ja veido neredz...