local-stats-pixel

Trakā policija!6

20 10

Tukumā policijas iecirkņa telpās piektdien laikā starp plkst.21 un 22 viens policijas patruļdienesta darbinieks sašāvis otru, ievainojot rokā un sānā, pirmdien raksta laikraksts "Diena", atsaucoties uz tā rīcībā esošo informāciju.

To, ka incidents noticis, "Dienai" apstiprināja arī Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) priekšnieks Haralds Laidiņš, bet viņš kategoriski noliedza versiju par konfliktu starp abiem policistiem.

Incidents noticis policijas koplietošanas telpās, kad viens policists šāvis uz otru, ievainojot rokā. Lode izgājusi caur roku un skārusi arī sānu. Izsaukta ātrās palīdzības brigāde un par notikušo informēts Laidiņš. Lai neradītu lieku rezonansi, izlemts incidentu pasniegt kā neuzmanīgu rīkošanos ar ieroci – šāda versija izvirzīta "Dienas" rīcībā esošajā informācijā.

Tikmēr Laidiņš šādus apgalvojumus kategoriski noliedz. "Vienīgais, ko šodien varu pateikt – visi ir dzīvi un veseli, pat slimības lapa nav paņemta. Nekāda konflikta tur absolūti nebija. Gan viens, gan otrs notikušo ļoti pārdzīvo," viņš uzsvēra. Incidents tiks izmeklēts, bet tas noticis citu cilvēku klātbūtnē, pārliecību par konflikta neesamību pamato Zemgales reģiona policijas priekšnieks.

Par incidentā iesaistītajiem policistiem "Dienas" avoti atklāj neglaimojošu informāciju, piemēram, šāvējs bijis labos draugos ar traģiskajā Jēkabpils spēļu zāles aplaupīšanā iesaistītajiem brāļiem Hristoforidiem – dzīvojis ar vienu no viņiem kaimiņos un strādājis vienā maiņā policijā. Par to, kāds bijis iespējamā konflikta cēlonis, gan ziņu nav.Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un dienesta pārbaude. Pēc neatliekamo izmeklēšanas darbību veikšanas uzsāktais kriminālprocess tiks nosūtīts VP Iekšējās drošības birojam.


20 10 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://delfi.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Arvien trakāk un trakāk emotion

2 0 atbildēt

ka,tadus rakstus admini pienem????

1 0 atbildēt

cik ta var tos rakstus no delfiem un kasjauns kopēT?

1 1 atbildēt

Domā, ka mēs delfos neejam! Okei, tev viegli, pašam nokopēt un ielikt, es jau tādus varētus 100!

0 4 atbildēt