Šie TV šovi nau normāli, un ir apnicīgi
Stulbākie TV šovi189
1957
95

Dziedošās ģimenes. Šis šovs topā nonācis pateicoties Laurim Reinikam… Bet par pašu dziedāšanu – ģimenes dziedāja…, nu labi, neesam profesionāļi. Meža cilvēki arī dziedāja. Bet tas, cik ļoti dažam labam pēc šova galvā sakāpa nav īsti normāli.

Dejo ar zvaigzni Pirmkārt- Valērijs Mironovs. Extasy vai kā? Otrkārt- Agnese Zeltiņa- sabijusies, vai arī viņai visu laiku vajadzēja uz tualeti? Šis šovs šeit tiešām ir tikai vadītāju dēļ, jo vērot dejotājus vēl bija puslīdz interesanti.
Reklāma

Ainas Šovs. Atceroties šo šovu, galvā nāk 3 viskaitinošākie jautājumi, kas tika atkārtoti atkal un atkal: Un kā tu tagad jūties? Vai vēlies par to parunāt? Un kādas ir tavas sajūtas? Labi, es saprotu, ka Aina mēģināja tēlot psihoterapeiti, bet nabaga cilvēkiem (viesiem) tas varēja radīt problēmas- īstas! Vajadzēja varbūt būt otrādi- Aina sēž ar psihologu un runā par savām problēmām. Viens no šoviem, par kuru varu teikt- paldies Dievam, ka esam tikuši vaļā no tā!

Dejo nost! Labi, dažs labs no kilogramiem arī atbrīvojās, bet lielākā daļa dalībnieku vizuāli nebija nu nekādi mainījušies. Ņirgāšanās par cilvēkiem. Es personīgi pēc pirmās pārraides šo šovu vairs iekšā neslēdzu, jo skats nebija diez ko patīkams. Tik pēdējo pārraidi pavēroju, lai saprastu, ka nodejots nost nav gandrīz nekas!

Latvijas princese Iedomīgas cacas, ar diezgan apšaubāmu intelekta līmeni cīnās par Latvijas princeses titulu un Škutānu, kura loma šajā šovā ir visai neizprotama, jo neizskatās, ka viņš bija spējīgs novērtēt kaut vienu no dalībniecēs, ko gan visai neveiksmīgi centās darīt. Šovs bija ļoooooti neizdevies. Šis ir Topu konkursam iesūtīts darbs. Topu sastādīja Daniela Riguna