Parneuzticības izteikšanu Godmanim balsoja 40, pret 51, atturējās 1, līdz ar to lēmumprojekts noraidīts. Opozīcijas pārstāvji trešdien norādīja, ka vēlas labot situāciju valstī, cīnās pret to, ka "Latvijā daudzi ir vienlīdzīgāki par vienlīdzīgiem", paužot, ka Godmanim nav morālo tiesību būt par premjeru, ka tauta gatava glābt valsti, bet ne politiķus, un vēlas, lai valdošie politiķi "nokāptu no sava augstprātības torņa un pārtrauktu kampt", lai nebūtu tā, ka vienlīdzīgiem pingvīniem būtu jāiet bojā, lai izdzīvotu augstākas rasas pingvīni. Finanšu ministrs Atis Slakteris (TP) uzsvēra, ka šobrīd situāciju nevar salīdzinās ar janvāri barikāžu laikā, jo tolaik "ar visu inflāciju un preču taloniem un citām nebūšanām", tauta ticēja saviem līderiem, tauta bija vienota, bet šobrīd nav liela kopējā mērķa, "tas ir sabiris, arī personiskajos banku kontos", "uzpeldēja drazas", un izrādījās, ka neatkarība ir smags darbs, "baiga šance" un "Sīzifa darbs". Slakteris uzrunā deputātiem, aicinot balsot pret valdības demisiju norādīja, ka pirms gada tieši Ivara Godmaņa valdība uzņēmās šo darbu.
Tautas partijas deputāte Vaira Paegle trešdien Saeimas ārkārtas sēdē sacīja, ka neatbalstīt Godmaņa demisijas pieprasījumu, jo valdībai un Saeimai kopīgi ar konkrētiem rezultātiem jārisina ekonomiskās problēmas valstī. "Tikai ar konkrētiem rezultātiem nocirtīsim ekonomiskās un politiskās krīzes pūķa galvu," sacīja Paegle, aicinot nolikt malā politiskos ka''skus un kopīgi meklēt problēmu risinājumu. Savukārt TP frakcijas vadītājs Māris Kučinskis norādīja, ka TP neatkāpjas no saviem uzstādījumiem par valsts pārvaldes reorganizāciju. "Neatkāpjamies arī no tā, ka nepieciešama plašaka koalīcija un jauna valdība. Tajā pašā laikā neatbildēts jautājums ir par to, kas notiks rīt, ja šodien kritīs valdība," sacīja Kučinskis, norādot, ka tad var iestāties haoss un TP to nevar pieļaut.
Savukārt Zaļo unzemnieku savienības (ZZS) deputāts Ingmārs Līdaka norādīja uz "ļauku ļaužu teicienu" - "sausā laikā nedrīkst vecu aku aizbērt, kamēr jauna vēl nav izrakta". Līdaka norādīja, ka "šobrīd veco aku grib aizbērt, kaut gan paši rīkstnieki vēl tikai meklē dzidrākas āderes".
Savukārt demisijas rosinātāji - JL deputāti Godmanim pārmeta virkni nerisinātu jautājumu, kā arī nepārliecinošu valdības vadītāja tēlu. "Tas cilvēks, kuram jārāda ceļš kā iziet no krīzes, visu laiku skaidro, cik ir slikti un cik slikti vēl būs," sacīja JL deputāts Krišjānis Kariņš. Savukārt JL deputāts Uldis Grava pauda viedokli, ka turpinoties Godmaņa valdības bezdarbībai, līdz jāņiem bezdarbs valstī sasniegs 16%. Grava arī aicināja veidot īpašu Darba ministriju, kas risinātu nodarbinātības jautājumus.
Savukārt premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) pēc deputātu debatēm Saeimai norādīja, ka valdības krišana var izraisīt nestabilitāti - nevajadzētu nonākt situācijā, kad valstij nav ne stabilas valdības, ne Saeimas. Godmanis aicināja partijas atrast konkrētu kandidātu premjera amatam un sagatavot konkrētu valdības programmu. Ja tāds būšot, premjers esot gatavs nodot stafeti. "Šeit vairs nav laiks diskutēt," sacīja Godmanis. Godmanis arī uzrunā noraidīja kritiku valdībai par kavēšanos ekonomisko problēmu risināšanā. "Mēs esam rīcībspējīga valdība. Kad nespēsim, tad paziņosim," sacīja Godmanis. "Man nav tādas ambīcijas sēdēt bezgalīgi ilgi,"sacīja Godmanis. "Jūs nevarat garantēt pat sev, ka reakcija ārpus parklamenta radikāli uzlabosies, baidos - nē," sacīja Godmanis.