local-stats-pixel fb-conv-api

Seriāls "Flash Forward"5

Man jau šķiet ļoti labs. Iesaku!

 

Īsumā par sižetu – visā pasaulē vienā mirklī visi cilvēki zaudēja samaņu uz aptuveni div-ar-pus minūtēm. Gandrīz katrs redzēja kādu daļu no savas nākotnes. Daži vispār neko neredzēja. Tad visi pēķšņi pamodās haosā – jo visapkārt bija autoavārijas, avio katastrofas un t.t. Tālāk sižets notiek, protams, ap galveno varoni, FIB aģentu, jo tas redzēja, ka nākotnē izmeklē šo lieto. Paralēli tiek atstāstītas ļoti daudzu personāžu dzīves un notikumi “līdz tam brīdim”… Nu sākumam tas būtu pietiekami lai ieintreģētu, neesmu nekāds dižais rakstnieks :)

 

Seriāls aizrāva jau ar pirmām minūtēm, jo temats tika izvēlēts visai drosmīgi priekš mūsdienām – nākotne un pareģošana. Seriāla panākums ir tajā, ka šeit nav nekādu pārgudro zinātnieku ar uber-iekārtām, ar kurām var izdarīt jebko, jebkur un jebkad. Visi notikumi ir kā viena liela burzma, ķīselis, bet režisors spēja to parādīt skatītajam sagremojamā veidolā. Lielākoties tas ir izdevies, jo tika izmantots no LOST aizgūtais paņēmiens ceļot laikā pa atmiņām un notikumiem. Dažiem tas vēl joprojām nav sagremojams un prasa daudz kustināt smadzenes un ļoti labu atmiņu, bet nu tauta jau ir pieradusi ;).

Patika arī tas, ka tiek izmantotas situācijas ar viltīgu, slepumainu, āsprātīgu, neloģisku un dažreiz smieklīgu piegaršu. Es teiktu 5-in-1 – komēdija, ekšns, mistika, sci-fi, drāma. Neiesaku seriālu tiem, kuriem nepatīk domāt filmai līdzi, – neko nesapratīs un būs garlaicīgi (šīs te iezīmes bija arī Lost-am)

Beigās gribēju piebilst – šis ir viens no tiem seriāliem, kas stāv līdzi Lost un Jericho, vismaz manā izpratnē. Lai jums jauka skatīšanās ;)

Reitings ar nav slikts - 8.3

Es gan pats esmu noskatījies 4 sērijas no 10 pagaidām pieejamajām.4 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Varētu jau sākt skatīties, tikai bail ka izstieps nereāli garu..

0 0 atbildēt

Noskatījos 1. sezonu. a kur 2. ir?

0 0 atbildēt

atbildot uz janosheks komentāru " Noskatījos 1. sezonu. a kur 2. ir? " Man liekas, ka vēl nav.

0 0 atbildēt

izskatas cērtams

0 0 atbildēt

atbildot uz janosheks komentāru " Noskatījos 1. sezonu. a kur 2. ir? " Martā jābūt.

0 0 atbildēt