local-stats-pixel

Nāves sala un vēl šis tas.10

50 0
Safo4ētas Bildes un video. Pabijām dažās 1. un 2. Pasaules kara upuru piemiņas vietās, kā piemēram Lestenē(tur bija izdemolēta baznīca, un riktīgi gara siena, ar pazudušo karavīru vārdiem uzvārdiem, tad mēs braucām uz ziemassvētku kauju vietu, tur bijām muzejā un bišķ pavazājāmies pa ierakumiem, pēc tam braucām ar laivu uz Nāvessalu, tur apskatījām pieminekli un vēl šo to, tad braucām uz Brāļu kapiem(Rīgā) nolikām tur svecītes, un pavērojām lāpu gājiena dalībniekus, pēc tam braucām uz Rīgas pili un tur bija tāda siena, pie kuras arī nolikām svecītes. Nu tāda bija mūsu 11. Novembra ekskursija.
« 1  2  3  4 »
50 0 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000
interesants raksts, tikai varēja tos aprakstus normālā latviešu valodā uzrakstīt. Ir arī Ziemassvētku kauju vietas izstaigātas un Nāvessalā būts. Labi ka ir tādi kas interesējās un apskata šīs vietas.
5 0 atbildēt
malači, bet kāpēc paši nepiedalījāties lāpu gājienā?
4 0 atbildēt
Labs raksts emotion
3 0 atbildēt
reny Bijam, bijam.
2 0 atbildēt
prieks par to, es arī gāju. ;) vienīgais mīnuss manā uztverē ir tas, ka varēja ielas nobloķēt, jo savādāk daļai gājiena dalībnieku  nācās stāvēt pie luksaforiem, kamēr pārējie iet uz priekšu.
2 0 atbildēt
foršiņi
2 0 atbildēt
labi, patriot!
2 0 atbildēt
nesen pabiju tur ... emotion
2 0 atbildēt
niks es vismaz tā sapratu.
1 0 atbildēt

Lestenē nav vēl būts,jāpatur atmiņā,Z-svētku kaujas vietās būts daudzkārt,kā arī Nāvessalā pat biju uzgājis bunkuru,bet dīvainā kārta ar betona sienām.

pieminekli atklāja 1924 gada 27 jūlijā Čakste un pieminekļa autors Eižens Laube(manuprāt viens no ievērojamākiem arhitektiem)

0 0 atbildēt