local-stats-pixel fb-conv-api

Gribi iebarot kakjim tableti + tikt pie kamisha?? :D8

20 0
Katram taču ir gadījies kaķim vai kādam citam kaķa izmēra mājdzīvniekam mēģināt iebarot kādu tableti pret spalīšiem, vai kādi vitamīnu kompleksu, lai mīluļa spalva zibsnītu un laistītos? Atradu, kā to var panākt + tikt pie jauna kāmīša

Tātad:

1. Savāciet kaķi un noguldiet uz savas kreisās rokas, turiet kā zīdaini. Ar rādītājpirkstu un īkšķi maigi sapiediet kaķa vaigus, turot tableti labajā rokā. Kad kaķa mute atveras, iemetiet tableti mutē un ļaujiet kaķim aiztaisīt muti un norīt tableti.
2. Paceliet tableti no grīdas un izvelciet kaķi no pagultes. Sažmiedziet kaķi kreisajā rokā un atkārtojiet procesu.
3. Izvelciet kaķi no guļamistabas un aizmetiet apslienāto tableti.
4. Sadabūjiet jaunu tableti, turiet kaķi, kā iepriekš, ar kreiso roku stingri turot kaķa pakaļkājas. Atspiediet viņam vaļā žokļus, ar labās rokas rādītājpirkstu iegrūdiet tableti viņam rīklē, aizspiediet muti un noskaitiet līdz desmit.
5. Izvelciet tableti no akvārija un kaķi no skapjaugšas. Sadabūjiet sev kādu asistentu.
6. Nostājieties uz ceļiem, stingri turiet kaķi starp kājām. Turiet visas viņa ķepas. Ignorējiet kaķa lāstus. Asistentam ir cieši jātur kaķa galva, jāiegrūž viņam žokļos koka lineāls un jāieslidina tablete pa lineālu kaķim mutē.
7. Nodabūjiet kaķi no aizkaru stangas un salūkojiet jaunu tableti. Atgādiniet sev, ka jāiegādājas jauns lineāls un aizkari. Savāciet saplēsto vāzi.
8. Ievīkstiet kaķi lielā dvielī un lieciet asistentam uzgulties tam virsū tā, lai no paduses rēgotos ārā tikai kaķa galva. Iebāziet tableti kokteiļu salmiņā, atlauziet kaķim muti vaļā ar zīmuli un iepūtiet salmiņā.
9. Izburtojiet etiķeti, lai noskaidrotu, vai tablete nav kaitīga cilvēkam. Iedzeriet vienu alu, lai tiktu vaļā no garšas. Apsaitējiet asistenta roku un nekavējoties notīriet asinis no paklāja ar aukstu ūdeni un ziepēm.
10. Savāciet kaķi no kaimiņu šķūņa. Paņemiet vēl vienu tableti. Attaisiet vēl vienu alu. Iebāziet kaķi bufetē un iespiediet viņa kaklu durtiņās, lai ārā rēgojas tikai galva. Ar ēdamkaroti atlauziet viņam vaļā muti un iestūķējiet mutē tableti.
11. Salūkojiet skrūvgriezi un ielieciet bufetes durtiņas atpakaļ eņģēs. Izdzeriet alu. Arī drusku konjaka. Izpētiet, kad jums pēdējoreiz bija potes pret stinguma krampjiem. Dezinficējiet vaigu ar konjaku. Izmetiet saplēsto T-kreklu.
12. Izsauciet ugunsdzēsējus, lai nodabū to sasodīto lopu lejā no koka otrā ielas pusē. Atvainojieties kaimiņam, kas, vairīdamies no kaķa, ir ietesies ar autiņu žogā. Paņemiet pēdējo tableti.
13. Sašņorējiet zvēra priekškājas un pakaļkājas kopā un piesieniet kaķi pie galda kājas. Sadabūjiet kādas pamatīgas stangas. Iestampājiet kaķim mutē tableti, tad liellopa filejas gabalu un salejiet viņam rīklē litru ūdens, lai noskalotu tableti.
14. Izdzeriet atlikušo konjaku. Palūdziet asistentam, lai aizved jūs uz ātro palīdzību, mēģiniet nomierināties, kamēr dakteris jums sašūs roku un izvilks tableti laukā no labās acs. Mājupceļā iegriezieties mēbeļu veikalā un pasūtiet sev jaunu galdu.
15. Zvaniet uz dzīvnieku patversmi, lai savāc to monstru. Iegādājieties sev kāmīti.
20 0 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000
Kastrēt vajadzēja, mazāk problēmu būtu bijis...
2 1 atbildēt
:D:D labs ::D
1 0 atbildēt
nabaga saimnieks :(
1 0 atbildēt
manam sunukam gan bez problemam var iedot :D
1 0 atbildēt
Ar jebkuru mājas dzīvnieciņu tā ir))))Ļoti pazīstama problēma emotion
0 0 atbildēt
Atradu, kā to var panākt + tikt pie jauna kāmīša - labais emotion emotion emotion
0 0 atbildēt
Grave- WTF?
0 0 atbildēt
principa nejedzigs raksts katrs kurs tomeginaja darit ir izgajis tam cauri emotion emotion emotion bet loti smiekligs
0 0 atbildēt