local-stats-pixel

Dumidors - gejs12

7 1

Grāmatu sērijas par burvju skolas Cūkkārpas audzēkni Hariju Poteru autore, Dž. K Roulinga ir atklājusi, ka šīs mācību iestādes direktors Baltus Dumidors ir homoseksuālis.
Grāmatu sērijas par burvju skolas Cūkkārpas audzēkni Hariju Poteru autore, Dž. K Roulinga ir atklājusi, ka šīs mācību iestādes direktors Baltus Dumidors ir homoseksuālis.
Cūkkārpas direktora seksuālo orientāciju rakstniece žurnālistiem atklāja Carnegie Hall koncertzālē, Ņujorkā, kur viņa viesojās Harija Potera grāmatu sērijas pēdējās daļas reklāmas tūres ietvaros ASV.
Sanākusī auditorija izprašņāja rakstnieci par pēdējo grāmatu un par viņas radīto burvju pasauli, kad pēkšņi, kādam ienāca prātā uzdot jautājumu, vai Dumidors savas dzīves laikā kādreiz ir bijis pa īstam iemīlējies. "Dumidors ir gejs," uz to atbildēja Roulinga. Saņemot šādu atbildi, auditorija noelsās vien, taču nekavējoties sekoja aplausi.
"Es jums to būtu pateikusi agrāk, ja zinātu, ka tas jūs tā sajūsminās," piebilda Roulinga.
Britu rakstniece arī atklāja Dumidora sirds ilgu objektu. Izrādās, ka burvju skolas direktors savā laikā esot bijis "ieķēries" melnajā magā Gellertā Grindevaldā (Gellert Grindelwald), kuru Dumidors pirms daudziem gadiem pats sakāva kaujā starp labajiem un ļaunajiem burvjiem. Rakstniece arī izteicās, ka mīlestība pret šo burvi esot bijusi Dumidora dzīves lielā traģēdija.
Jāsaka, ka Potera fanu lapās internetā jau labu laiku ir tikuši bārstīti dažādi pieņēmumi par Dumidora seksuālo orientāciju sakarā ar viņa mistisko un vētraino pagātni .
Geju tiesību aizstāvības kampaņas dalībnieks Pīters Tečels šo jaunumu uztvēra kā patīkamu pārsteigumu, sakot, ka tas ir lieliski, ka bērnu literatūra ietver arī realitāti par to, ka pastāv arī homoseksuāli cilvēki. Vienīgi Tečels nebija apmierināts ar to, ka grāmatā homoseksuālisms netiek precīzi noformulēts un skaidri parādīts. Tas, pēc viņa domām, būtu daudz redzamāk paudis ideju par homoseksuālo un heteroseksuālu cilvēku miermīlīgu līdzāspastāvēšanu, domu par savstarpēju sapratni un iecietību pret citādāko.
Tāpat par šo 42 gadus vecās rakstnieces soli priecājās arī geju tiesību aizstāvis Stounvols:"Tas tikai pierāda, ka homoseksuāli cilvēki var būt tādi paši un darīt to pašu, ko visi pārējie, šajā gadījumā, būt par burvju skolas direktoru."
Jāpiebilst, ka ne visi ir mierā ar Poteru, jo, piemēram, dažas kristiešu grupas apbalvo, ka Roulingas grāmatas veicina maģijas izplatību cilvēku vidū. Dumidora noslēpuma atklāšana šo nepatiku noteikti nemazinās.
Septītā sērijas grāmata par Hariju Poteru šī gada Jūlijā uzstādīja pārdošanas apjomu rekordu abās Atlantijas okeāna pusēs. 24 stundu laikā tā tika pārdota 11 miljonos eksemplāru. "Harijs Poters un jauktasiņu princis", kas ir sērijas sestā grāmata, debiju uz lielajiem ekrāniem piedzīvos nākamā gada beigās.
7 1 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
Simts gadus vecas zinjas emotion
0 0 atbildēt
nevar nepiekrist anziz.
0 0 atbildēt
Vispār jau tikai kādus 2-3 gadus vecas, bet tāpat daudz. emotion
0 0 atbildēt
:D OGO! Šito vel var kauor atrast? :D
0 0 atbildēt
0 0 atbildēt
Man gan likās , ka viņš ir pedofīls :D
0 0 atbildēt
:D jaa jaa Pedofiils :D
0 0 atbildēt
nabaga poters... nepārtrauktā kontaktā ar homoseksuālu pedofīlu... trauma uz mūžu :D :D
0 0 atbildēt
A sanjem pidar tavu nosleepumu atklaaja :D
0 0 atbildēt
Interesanti , kāda orientācija ir aktierim filmā :DJo parasti aktieriem , cik vien iespējams , ir jālīdzinās varonim , kuru jātēlo :P
0 0 atbildēt
Labāk palasiet par šito Rīgas Laikā, tur bija vismaz baudāmi uzrakstīts un vispār interesants raksts par šo tēmu.
0 0 atbildēt
Mani ņirgas parāva...Un jums? emotion
0 0 atbildēt