local-stats-pixel fb-conv-api

Dinamo skaista uzvara pār Avangard5

15 2
Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē šodien Rīgas ''Dinamo'' savā laukumā ar 5:4 papildlaikā pārspēja Omskas ''Avangard''. Uzvaras vārtus guva Marks Hartigans.

''Dinamo'' izmanto iespējas Līdzīgi kā komandu pēdējā tikšanās reizē, arī šoreiz spēli aktīvāk sāka ''Dinamo'' hokejisti. Jau spēles otrajā minūtē labā metiena pozīcijā nokļuva Aleksandrs Ņiživijs, kurš apspēlēja viesu vārtsargu Adamu Svobodu, bet aizmeta garām vārtiem. Taču jau pēc minūtes ''Dinamo'' izvirzījās vadībā. Mets Elisons uzvarēja iemetiena, piespēlēja Marselam Hosam, kurš ar spēcīgu šķīlienu atklāja mača rezultātu – 1:0. Turpinājumā mājiniekiem divreiz nācās spēlēt mazākumā, un abas reizes ''Dinamo'' izturēja. Perioda 12.minūtē pirmo reizi vairākumu ieguva ''Dinamo'' – nesekmīgi. ''Dinamo'' spēlēja aktīvāk un četras minūtes pirms perioda beigām ieguva vēl vienu vairākumu. Tam sākoties, kāds no ''Avangard'' hokejistiem izmeta ripu aiz apmales, taču mača tiesneši šo epizodi noignorēja. Taisnība tomēr uzvarēja, jo mirkli vēlāk ''Dinamo'' guva otros vārtus. Marks Hartigans izdarīja spēcīgu piespēli gar viesu vārtiem, un ripa, atsitoties, pret Svobodas slidām, ielidoja vārtos – 2:0. Taču jau nākamajā minūtē ''Avangard'' vienus vārtus atguva – divi viesu hokejisti izslidoja pret vienu ''Dinamo'' aizsargu, un Igors Volkovs pārspēja Martinu Pruseku – 2:1. Perioda priekšpēdējā minūtē rīdzinieki ieguva vēl vienu vairākumu, ko ar tālu metienu vārtu guvumā pārvērta Krišjānis Rēdlihs – 3:1. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais periods.
Pārsvars ''Dinamo'', vārtus gūst ''Avangard'' Otrais periods sākās ar nelielu Omskas komandas ofensīvu, kas drīz vien tika apslāpēta. Perioda lielāko daļu pārsvars piederēja mājiniekiem, bet vārtus neizdevās gūt. ''Avangard'' savas retās iespējas prata izmantot. Perioda 15.minūtē ''Avangard'' uzbrucējs Antons Kurjanovs ar skaistu metienu vārtu devītniekā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 3:2. Pāris minūtes vēlāk viesi pretuzbrukumā panāca izlīdzinājumu. Oļegs Sorokins nenoķēra Jaromiru Jāgru, kurš atdeva lielisku piespēli vārtu priekšā Dmitrijam Pestunovam – 3:3. Pēc otrā perioda spēlē līdzsvars.
''Dinamo'' uzvar pagarinājumā Mača pēdējais perioda sākumā pārsvars piederēja mājiniekiem. Sestajā minūtē noteikumus pret viesu uzbrucēju Jāgru pārkāpa ''Dinamo'' aizsargs Dūvijs Vestkots. ''Avangard'' vairākumā neko bīstamu pie rīdzinieku vārtiem nespēja izveidot. Salīdzinājumā ar mača pirmo pusi, Omskas komanda spēlēja daudz disciplinētāk un vairs neļāva ''Dinamo'' izvērsties. Perioda vidū ''Dinamo'' nopelnīja muļķīgu divu minūšu sodu par sastāva skaitlisko pārkāpumu. Mirkli vēlāk par pretinieka turēšanu divas minūtes atpūsties devās Mets Elisons. ''Dinamo'' nepilnu pusotru minūti bija jāspēlē trim pret pieciem. ''Avangard'' laukumā sūtīja savu labāko virknējumu ar Jāgru un Klepišu priekšgalā. Un tas deva rezultātu – vārtus pēc divu iepriekš minēto hokejistu piespēles guva Vjačeslavs Belovs – 3:4. Omskai vēl bija jāspēlē pieciem pret četriem. ''Dinamo'' mazākumā nostāvēja godam, bet perioda izskaņā paši divreiz ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. ''Dinamo'' uzbruka ļoti aktīvi, taču bez vēlamā rezultāta. Atlikušajā laikā ''Avangard'' prasmīgi nosargāja iegūto pārsvaru un uzvarēja ar 4:3. Ko ''Dinamo'' neizdarīja vairākumā, to viņi paveica vienādos sastāvos – skaists metiens no asa leņķa vārtu augšējā stūrī izdevās Kristapam Sotniekam – 4:4. Pagarinājums. Tā vidū skaitlisko vairākumu ''Dinamo'' sastāvā nopelnīja Ģirts Ankipāns. Vairākumu ar uzvaras vārtiem realizēja Hartigans - 5:4. KHL Regulārā sezona, 16.janvāris Rīgas ''Dinamo'' – Omskas ''Avangard'' 5:4 (3:1; 0:2; 1:1: 1:0)
Vārti: 02:52 Hosa (Elisons) 1:0, 15:39 Hartigans (Elisons, Hosa, vair.) 2:0, 16:27 Volkovs (Vlasenkovs, Kurjanovs) 2:1, 18:27 Kr. Rēdlihs (Cipulis) 3:1, 34:53 Kurjanovs (Popovs) 3:2, 36:28 Pestunovs (Jāgrs) 3:3, 50:59 Belovs (Klepišs, Jāgrs) 3:4 50:59 Sotnieks (Bērziņš) 4:4, 62:42 Hartigans (Vestkots, Elisons) 5:4

Kāda spēle emotion emotion Vienreizēji emotion Malači emotion emotion
AAAAAAAAAA !!!! ES GANDRĪZ BIKSES PIELIKU KAD IEMETA CETURTOS !! TĀDA SPĒLE! MALAČI! emotion
laba bija :) emotion emotion
pirmaa puse speeles vienkaarsi lieliska :))