local-stats-pixel fb-conv-api

Desktop43

176 2

        Drošvien ne reizi vien ir gadijies paskatoties uz savu desktopu nodomāt, ka reiz tālā nākotnē tas būtu jāsakārto - nu šodien ir pienākusi tā diena :D Brienot pa internetu uzgāju foršu mājaslapu - http://customize.org/ , kurā ir pieejams visa veida programmas un citas fīčas lai nevien uzķīlētu savu desktopu, bet padarītu to pat par mākslasdarbu.

       Iesākumā nav vajadzīgs nekas afigenna sarežģīts, pietiks ar sekojošajām programmām - http://rainmeter.net/RainCMS/ - reinmeter sniegs visa vaida palīgierīces vai ko tamlīdzīgu - pulksteņi, kalendāri, piezīmes un visādi mērinstrumenti. http://www.filehippo.com/download_objectdock/ - objectdock sniedz iespēju sakārtot savas ikonas gluži kā uz plaukta, kur tām var pievienot dažādus efekts, izskatus, fonus un vēl sazin ko citu, lai papildinātu objectdock izmantoju - http://www.wincustomize.com/explore/objectdock.

        Pirmā bilde ir manis paša (pārējās ir citu autoru) pēc parauga atveidots un pielāgots desktop kurā izmantoju - http://customize.org/rainmeter/skins/70919 ādiņu + vēl šo to no citām. Atliek vēl tikai piemeklēt foršu wallpaper un nomainīt peles izskatu - http://janek2012.deviantart.com/art/Tomb-Raider-Underworld-Cursor-110993055 - izmantojo šo peles kursoru (vnk iepatikās), un darbs ir padarīts, atliek vien atlaisties krēslā un baudīt to ko pats esi sastrādājis. Ja ir kādi jautājumi rakstat komentāros vai PM, ja spēšu palīdzēšu :D

« 1  2  3 »
176 2 43 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 43

0/2000

daži tīri tā - ņiščak!

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

Helgard - nu katram savs ;)

yo/'m3d - paldies, gan ievērtēšu !

0 0 atbildēt

atbildot uz mred komentāru "Varētu kko tādu kkur jau gatavu dabūt jo nu paš... "

Tik tālu es vēl neesmu ticis, ja gribās visu gatavu tad jāmeklē kāds windows theme  

0 0 atbildēt

Pietiek ar vidusmēra PC un šīs programmas noslogo pavisam nedaudz - neticat pārbaudat :) 3 gadus vecs notebooks un viss iet kā smērēts, izmaiņas vsp nejūtu. 

0 0 atbildēt

Viss strādā ideāli, galvenais nevajag pārbāst, tad kompis ne iesalst ne laggo, un man ir 2GB RAM

0 0 atbildēt

jaa, pameeginiet gan, un peectam pat vairs mozillu neatveersiet.

1 1 atbildēt

cik ilgi ar šitādu uzparikti kompis slēdzas iekšā :D

ja vienīgi nav kkāds monstrīgais RAMs..

1 2 atbildēt

dari visu lai taws kompis bremzētu :D

0 1 atbildēt