local-stats-pixel fb-conv-api

Desktop43

176 2

        Drošvien ne reizi vien ir gadijies paskatoties uz savu desktopu nodomāt, ka reiz tālā nākotnē tas būtu jāsakārto - nu šodien ir pienākusi tā diena :D Brienot pa internetu uzgāju foršu mājaslapu - http://customize.org/ , kurā ir pieejams visa veida programmas un citas fīčas lai nevien uzķīlētu savu desktopu, bet padarītu to pat par mākslasdarbu.

       Iesākumā nav vajadzīgs nekas afigenna sarežģīts, pietiks ar sekojošajām programmām - http://rainmeter.net/RainCMS/ - reinmeter sniegs visa vaida palīgierīces vai ko tamlīdzīgu - pulksteņi, kalendāri, piezīmes un visādi mērinstrumenti. http://www.filehippo.com/download_objectdock/ - objectdock sniedz iespēju sakārtot savas ikonas gluži kā uz plaukta, kur tām var pievienot dažādus efekts, izskatus, fonus un vēl sazin ko citu, lai papildinātu objectdock izmantoju - http://www.wincustomize.com/explore/objectdock.

        Pirmā bilde ir manis paša (pārējās ir citu autoru) pēc parauga atveidots un pielāgots desktop kurā izmantoju - http://customize.org/rainmeter/skins/70919 ādiņu + vēl šo to no citām. Atliek vēl tikai piemeklēt foršu wallpaper un nomainīt peles izskatu - http://janek2012.deviantart.com/art/Tomb-Raider-Underworld-Cursor-110993055 - izmantojo šo peles kursoru (vnk iepatikās), un darbs ir padarīts, atliek vien atlaisties krēslā un baudīt to ko pats esi sastrādājis. Ja ir kādi jautājumi rakstat komentāros vai PM, ja spēšu palīdzēšu :D

« 1  2  3 »
176 2 43 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 43

0/2000

Es savu vecenīti abāk pasaudzēšu tā jau lēnītiņām darbojas, kurnu vēl ar visādiem smukumiem :)

3 0 atbildēt

baiglabs raksts-paldies autoram!!!!un normaals kompis nebremzees:D:D:D

3 0 atbildēt

++++

2 0 atbildēt

Wow. Varētu pamēģināt. :) 

2 0 atbildēt

laabs.. :)  +

1 0 atbildēt

visi baigi labie..emotion

1 0 atbildēt

vienreiz jau mēģināju kaut ko tādu izveidot, bet kompis tik ļoti nokārās, ka beigu beigās nevarēja pat normāli ieslēgt, tad arī nekas cits neatlika kā pārinstalēt xp

1 0 atbildēt

Šis ganjau baigi noslogo PC.

Bet ja PC labs tad noteikti laba proga

1 0 atbildēt

3 un 4tais lielistiski

1 0 atbildēt

ka lai ObjectDock uzbīda aukstāk.. viņš stāv prikšā rīku joslaik.. man vajag lai stāv uz tās

1 0 atbildēt
Lux avatarsLux

mmm, interesanti! :)

1 0 atbildēt

man 4gb ram nezinu vai ietu un ka jums liekas?

1 0 atbildēt

Tas laikam tikai Vistām un Windows 7 ?

1 0 atbildēt

PC nogruzi viena setaa :D :D  bet ta ja zbis PC ta poh :D

1 0 atbildēt

17 labs fotozops

1 0 atbildēt

Kas ta pa programu lai varetu darboties ka 15 bilde ?

 

1 0 atbildēt

smuki :)

1 0 atbildēt

daži tīri tā - ņiščak!

1 0 atbildēt

te ir tādi desktopy, ka varētu padomāt to kompju lietotāji pa desktopy tik dzīvojas, man piemēram desktops ir vieta ar schortcutiem.. kurā es maksimums pat pie ļoti aktīvas datora izmantošanas uztoros pa visu dienu ne vairāk par 5 min un vēl jo vairāk visa tā krāsu palete man tik traucētu šo uzturēšanās laiku samazināt līdz minimumam ;)

1 0 atbildēt

WOW jaizmeegjina

1 0 atbildēt