local-stats-pixel

Sakārtoju garāžu, lai dabūtu iekšā e36 | Parādu jaunās detaļas | Piemēru R17 Rie17

Ja vēlies pieseko man YouTubē un Instagramā - KristoferaDzīve

107 11 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000

Toč sapuvusi grabaža. Bēēēt galvanais ka BĒ  EM VĒ! Pajols ar bārdu

9 1 atbildēt
Izvarota, nopuvusi žurka, kam nopirktas pāris detaļas, ok...
8 1 atbildēt
Pēc bildes vien man komentārs... Ķipa doma tāda,ka jo lielāks rats,jo labāk? Tu taču saproti,ka,ja pašam pārāk liels,meitenei var sāpēt. Šajā gadījumā tāpat. Gan mašīnai,gan meitenei,gaidot kamēr dēļus krāmē uz guļošā,braucot pāri. emotion
6 1 atbildēt

 Laikam skatījies video bez skaņas...

5 2 atbildēt

Galvenais laikam sporta stūre un koilas. Tas, ka grīda izrūsējusi un sliekšņi cauri - pohu*! Un amīšus maina pa pāriem. Ja nopirki vienu, vajag arī otru.

5 3 atbildēt

 emotion  emotion 

1 0 atbildēt

 Jau esmu, pasaciņu autor.! : )

1 0 atbildēt

Kāds motors ?

0 0 atbildēt

Par riepām runājot plānās riepas ir hu*ņa, jo tad izjūt visas bedres, un ja liek lielos diskus, tad sprint nekāds nesanāk. Var būt vienādas mažīnas, bet tam kam ir mazāka R diski, tas uzvarēs sprintā, jo mazākas riepas vieglāk iegriezt.

Lielie diski der tikai, ja brauc kādus lielākus braucienus, kur dienā nobrauc vairākus 100km, jo ar R17 var nobraukt lielāku attālumu nekā R15 (loģiski spriežot riepu apkārtmērs, un vienādā ātrumā lielāki diski garākā ceļa posmā atmaksājas). Plānas riepas der tikai ja brauc pa autobāņiem, jo Lv ar vienu bedri sapisīs diskus... 

Tu taču saproti, ja mašīna būs zema, tad dirsā būs braukt pa guļošajiem policistiem.. Visu apakšu noskrāpēsi varbūt pat kaut ko sapisīs.

Bet nu labi, ja gribi esi krutais čalis ciemā ar diskiem un riepām, kas reāli nav praktiskas.

0 0 atbildēt