local-stats-pixel

kinder pingui9

23 9

Sveiki visiem. Spoki.lv portālu lietoju jau sen, taču šodien beidzot izlēmu piereģistrēties.

Kā pirmo rakstu piedāvāšu kinder pingui reklāmas apskatu, ko pirms laiciņa ievietoju savā dienasgrāmatā draugos. Taču izlēmu padalītes arī ar jums. Ceru, ka patiks :)

Noskatoties šo reklāmu, ko pēdējā laikā bieži rāda pa tv, lielākoties cilvēki pamanīs kārtējo našķi, taču tās patieso jēgu var pamanīt, ja tajā iedziļinās nedaudz vairāk.

Ko mēs tur redzam? Protams, ka ikviena uzmanību piesaista atraktīvie zilie pingvīni. Ikvienam iedzīvotājam plašajā pasaulē tie asociējas ar maziem mīļiem dzīvnieciņiem, taču to pašu nevar attiecināt par latviešiem. Mēs, daļēji ironizēdami Godmaņa runu, pingvīnus pielīdzinām paši sev.
Tālāk reklāmā šie mazie it kā nevainīgie, bet reizē arī lētticīgie tēli, braši soļo apkārt mājai meklēdami apslēpto mantu. Tikmēr viņu māte - tipisks kampēja prototips - viena pati mielojas. "Ha ha, lai tie idiņi papūlas!"
Beigu beigās kampēja sirds nedaudz atmaigst, nomocītie pingvīni tiek arī pielaisti pie neliela kriksīša labuma. Taču arī tas tiek darīts ar aprēķinu. Teiksim tas tāds maziņš kukulītis balsu uzpirkšanai nākamajām vēlēšanām.

Kā šo reklāmu uztverat jūs?
 Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

atbildot uz GERA komentāru " neveiksmīgs laiks rakstam par pingvīniem. " tāpēc, ka rockhopper te nedaudz gaisu samaitāja?  

3 0 atbildēt

neveiksmīgs laiks rakstam par pingvīniem.

3 1 atbildēt

kampēja sirds :D

1 0 atbildēt

vēl viens pingvīnzellis! :))

0 0 atbildēt

atbildot uz rebelz komentāru " tāpēc, ka rockhopper te nedaudz gaisu samaitā... " tā varētu būt, jā

0 0 atbildēt

žēl gan, jo ar viņu mans stāsts galīgi nav saistīts, jo, pirmkārt, viņš nav latvietis. otrkārt, viņš staigā ar rozā brillēm :3

0 0 atbildēt

labais raksts

0 0 atbildēt

hmm. pirms noskatījos  video, domāju, ka te būs ielikts tas rupjais reklāmas variants. :D

0 0 atbildēt

urāaaaa! :)

1 2 atbildēt