Komentāri 4

0/2000
Braucu ar velosipēdu jau vairāk kā desmit gadus! Braucu visur - uz darbu, uz veikalu, ciemos, tāpat vien u.t.t., es arī braucu visu cauru gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem! Diemžēl Latvijā braukt pa ielu (ne trotuāru) , bieži vien nav iespējams! Jo, daudzi “cienījamie šoferi”, vēl diemžēl nav iemācījušies mūs velobraucējus cienīt! Jā arī gājēji mūs lamā, bet, ja man jāizvēlas starp dzīvību un nāvi, tad tomēr izvēlos dzīvību! Protams es izvērtēju pa kurieni braukt ir labāk, un bieži vien tā ir ietve! Domāju, ka tas nav nekas nosodāms, ja gribu dzīvot!!!
 4  1 atbildēt

Velokurjeru problēmas   

 2  0 atbildēt

šķērsielas tirliņam nepatīk,braucot pa velo celiņu tev arī ir jādod ceļš automašīnām,kas nogriežās,ja tavs veloceliņš ir ārpus krustojuma un Brīvības gatves veloceliņš visur ir ārpus krustojuma,tur,kur tā nav ir regulējami krustojumi.

 1  0 atbildēt

hei ,tu pipuk!! Ietves ir domātas gājējiem..un tu ra savu velosipēdu vari braukt pa ielu..bet tu jau mīz to darīt??Vai ne ?/Vieglāk un mazāk bīstami uzbraukt gājējam nekā

,ka tu sava stulbuma pēc saskrienies ar auto..Jā, un mazāk 'pļurksti--tevī ir narcisa sindroms...velcies pie psihiatra.))

 0  0 atbildēt