Komentāri 8

0/2000
Nu pirmais ir skaitīkļi, tos tiešām izmantoja saskaitīšana. Odekolonu dażi izmantoja iekšķīgi. Trešais ir kaimiņš. Caurumā ievietoja riekstu un srūvējot galvu salauza čaumalu. Var jau arī zemesriekstus, bet vispār jau vairāk lazdu riekstiem, valriekstiem utt. Spirāle tiešām domāta ūdens sildīšanai, tik ieteiktu ievietot dziļāk) dīvainā koka kastītē arī man ir sveša tehnoloģija.
 4  0 atbildēt
Rokas matu griežamā mašīnīte. Nau gluži no 89,jo mums ģimenē bija tāda no ulmaņlaikiem, pirmskara
 4  0 atbildēt
Dārzeņu smalcinātājs, ooo.. laba doma piem sīpolu smalcināšanā, štrunts kurš īsti labi nestrādāja jau tos laikos, redzu ka viņš nav mainījies)
 2  0 atbildēt

Blakus raksts par citplanētiešiem kas esot cēluši piramīdas, jo neviens nevar viennozīmīgi izskaidrot kāpēc un kādam mērķim tās celtas, bet tikmēr te labi redzams piemērs, ka čalis vairs nezin kas ir 1989. gadā ražotie priekšmeti un to pielietojumu.

 1  0 atbildēt

Pieaugušam cilvēkam nepiestāv tā garā tukšā muldēšana. Cieni savu skatītāju laiku, un taisi tos stāstus trīsreiz īsākus.

 1  0 atbildēt

  

 1  1 atbildēt

Skaitīkļi darbojas pavisam vienkārši - visus kauliņus sabīda labajā pusē, no četriem kauliņiem uz leju divas rindas ir kapeikas (centi) - pirmā desmiti, otrā vieni. Uz augšu ir rubļi (EUR) - vieni, desmiti, simti, tūkstoši utt.

2,12 izskatās tā, ka virs četriem kauliņiem pirmajā rindā pa kreisi pabīdīti divi kauliņi, bet apakšā pirmajā rindā viens, otrajā divi. Klāt liek tieši tāpat. tad, kad kāda rinda ir pavisam pa kreisi, tad to rindu bīda atpakaļ un nākamajā pieliek vienu klāt. 

Vispār normāla, ērti lietojama iekārta saskaitīšanai. Galvenās grāmatvedes mācēja arī pārējās darbības veikt uz šīs iekārtas.

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt