local-stats-pixel

Padomju laiki - kurš atceras?10

98 1

Brīvdienās aizbraucām līdz "Padomju laiki" izstādei Aizkraukles pagasta kultūras namā, lai atgrieztos padomju bērnībā un atcerētos par aizmirstiem ikdienas priekšmetiem un rotaļlietām.

98 1 10
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Labs video, uzdzina atmiņas. 

6 0 atbildēt

paldies par informāciju,bet pretīgi kalausīties,anglicismi,krievu žargons

7 2 atbildēt

Bērnība ir bērnība - zāle zaļāka, sule spožāka un sūdu mušas lielākas! Nopietni! No tiem ''labajiem laikiem'' - pēc kuriem daudzi skumst un čurādāmi smikst - atceros - brāķis - deficīts - rinda - blats!

Biegās 3 stundas stāvēju rindā, lai dabūtu paciņu sviesta! Par taloniem nerunāju! Pa 'Vecrīgu iet Milda Kklukša - nauda rokā - soma tukša! Nosalusi zili zaļa - meklē, kkur ir sviests vai gaķla! Prtī kaimiņiene nesas - skārnī dodot zirga desas - lai tik skrienot - vēl jau esot - Milda sāk uz skārni desot! Svērējs sviedriem vaigā raujas - tantiņas ar somām kaujas! Tur, ur rinda iet bez steigas - katrai draudzībai ir beigas! Gasstronomā vista kārna, guļ kā nosprāgusi vārna - kājas garas - miesa zila - Milkda osta to un cilā! Pēkšņi, kāds to grāb no saujas - Milda nedod - pretī kaujas! Atdai dura! - Moja kura! Ņeotdam! Soma, ti dura! Apkārt saskrien nnikna tauta - vista tiek pa daļām rauta - katrs kaut ko izraut rauga - Mildai paliek dējamsprauga!

Valdis Artavs 90to gadu sākums

3 0 atbildēt

Nu ja jau taisi reklāmiņu tad jau varēji ielikt karti ar konkrētu vietu un bildi ar kulturasnama ārpusi, tas arī ir viens liels vēstures kultūras piemineklis!

2 0 atbildēt