5

 51  0

Varens skrējiens, ideāla atmosfēra skrienot kopā ar tik daudziem enerģiskiem cilvēkiem. Saldus, lai arī nav pie jūras, bet var lepoties ar ūdeņiem un jo īpaši ar viesmīlīgiem cilvēkiem uzņemot tik daudz un dažādus meža zvērus!

🎥 1. Carnikavas posma video: https://youtu.be/9co4rwsFtLo

🎥 2. Tērvetes posma video: https://youtu.be/N8V1nS9n_6w

P.S. Ja sevi video atrodi ieliec komentāru! 😉

** Sākuma attēla Foto: Andris Jermuts

*Komentārs - Skrējiens varens, prasīja visai daudz izturību pēc gulētām vien 4h un tālās braukšanas un skriešanas lielā karstumā. Par laimi bija cilvēki, kas aplēja ar ūdeni! Sākumā pēc kalnu karaļa posma ieskrienot mežā, gan bija visai pašauri kamēr izretojās pēc katra spējām un veiklības. Ha, bet bija pārsteigums ka nācās rāpties tai kalna virsotnē! Ir ko vēl trenēties, gluži pastaiga šeit nesanāk, ja vien tiecies uz izcilību.

*Šis bija 30. stirnu buka posms.

Saldus pusē Stirnu buki vēl nav lēkuši! Vai tiešām šī ir Latvijas saldākā pilsēta jeb, kā to paši vietējie dēvē “medus piliens Kurzemē”? Saldus gotiņa, Druvas saldējums, “Saldus saule”, bišu drava “Kārēs”, lēzenas trases (nu, nezinu, nezinu&hellip, un, kas, ellē, ir Janis Rozentāls (ar īso “a”!!!)? To visu centīsimies noskaidrot jau 8.jūnijā! Sacensību centrs – Kalnsētas parka estrāde! Saldus ir pilsēta Kurzemē, Cieceres upes krastos, Saldus novada centrs. Tā atrodas 119 km attālumā no Rīgas, bet tikai 7 km attālumā no kaimiņu pilsētas Brocēniem. Saka, ka reizēm Saldus esot kluss, reizēm savrups, bet vienmēr atvērts!

Uz tikšanos kādā no posmiem!

Komentāri 5

0/2000
Ļoti latvisks un patriotisks pasākums!
 6  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

par mūzikas autortiesībām samaksāts?

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Carnkavai +

 1  0 atbildēt