Komentāri 13

0/2000

par fizisko darbu,man programmētāji un juristi ir īdējuši kāpēc es tik daudz gribu saņemt par savu darbu,tieši to pašu varu pajautāt pretī,pašiem jums rokas aug no dirsas ,varat tikai taustekļus klabināt un papīrus drukāt,tāpēc maksājiet par to,ko nevarat,bet es maksāšu par to,ko es nevēlos vai nevaru pats izdarīt,kaut gan ar datoru ar visu programmatūru varu pats salikt un uzinstelēt visu nepeiciešamo,taču ne vienmēr ir vēlme to darīt,jo vnk. nav laika.bet ofisa planktoņi ir un būs liekēži manās acīs.......

 14  3 atbildēt

okupantu atvase ar savu attieksmi un izturēšanus sev uzliek zīmogu ,nevis ,tas ka viņš ir nācis no krievvalodīgās ģimenes,bet gan ar to,ka viņš nenomet to,jo turpina runāt svešvalodā un tā arī uzvesties.

 16  7 atbildēt

kautkāds sviests - pats tiešām izdomāji - neticu.   

 4  0 atbildēt

Šo 3 reiz mēģināju klausītes pie vidu baigo trash sāki runāt, tāpēc vispār neko nesapratu

 2  0 atbildēt

Kaut ka kluva garlaicigi jau 3 minute

 1  0 atbildēt

Nu kautkā Tev te neiet viss kopā. Doma bija laba, bet atieksme pret dzīvi slikta. Tēma par okupantiem... mmm tie kuri braic ar BMW ar Krievias larogu un bļauj "tam vso harasho" ir tiešais ceļs uz turieni. Esmu pārītim pat piedāvājis biļetes, bet nebrauc.. ja dzīvo šinī valstī tad cieni to. Es dzirdēju interesantu sarunu kur sieviete savam čalim stāstija la Krievijā visus cilvēkus uzklausa prezidents un tiem lam problēmas palīdz, bet teica lai brauc strādāt uz Vāciju. Par darbu, tur tu šauj greizi, ja labi pierādīsi sevi Tevi novērtēs. To es zinu jo esmu to piedzīvojis un nu pats jau pieņemu, vērtēju darbiniekus.

 1  0 atbildēt

Lai kompleksa sistēma funkcionētu (piemēram, sabiedrība, valsts,dzīvs organisms utt.) ir nepieciešmas tai skaitā, bet ne tikai divas fundamentālas lietas, kurām jābūt balansā, - diversifikācija (nevaram visi būt vienādi, nespēsim dalīt darbus, pienākumus) un integrācija (jābūt vienādībai tik tālu, lai elementi ( cilvēki sabiedrībā, šūnas organismā, uzņēmumi tigus apstākļos) spētu savā starpā sazināties un dalīt lomas tā, lai sasniegtu kopīgus mērķus. Līdz ar to pielāgošanās citu viedoklim, sinhronizācija un nepaklausīgo cilvēku (jebkuru bara dzīvnieku) izsmiešana, kritizēšana, cita veida sodīšana ir attīstījusies kā fundementāli nepieciešma sabiedrības īpašība un ir nodrošinājusi homo sapiens izdzīvošanu jau desmitiem tūkstošiem gadu.

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Nepieminēji, ka pakļaušanās (iekļaušanās) vairākumā pirmais aprakstīja Sokrāts, jo tas ir "vieglākās pretestības ceļš". ///Stereotipi ir domāšanas shortcuts. Spēja ātri pieņemt lēmumu palielināja izdzīvošanas iespējas mūsu senčiem.///Bērni kādreiz tika radīti fiziskam darbam, viņi ienesa vairāk ģimenē, nekā tērēja (tagad otrādi, tpc 5x mazāk sīču). Un arī kā zināma procesa blakusprodukts, Abos gadījumos egoistiski mērķi, // ārējo apstākļu mainān kā iemesls paaudžu nesaskaņām. Precīzi. Tas aptuveni ir tas, ko saka mūsdienu pētījumi.

 0  0 atbildēt

Klau   Tev nav apnicis vaimanat ? ? ? 

Es proveja paklausities vienu Tavu vestijumu ! 

Reali nevaru !   

Jā , mes esam tur kur esam un esam tadi kadi esam ! Un ko ? Sekot Tev un Tavam piemeram - vaimanat soc tiklos ! 

  

 1  5 atbildēt