local-stats-pixel

Kā bez vārdiem izrādīt savu mīlestību saviem mīļajiem? 1. video9

 81  0

Vai mēģini laiku pa laikam savu mīlestību apliecināt arī ar darbiem, ne vien ar vārdiem? Teikt var daudz ko, taču darbos pierādītais ir krietni vien spēcīgāks un īpašāks. Izmēģini partnerim, vecākiem, draugiem vai citiem sev tuviem cilvēkiem bez vārdiem parādīt savu mīlestību un jūsu saikne kļūs vēl stiprāka. Lūk, viens no veidiem, kā izrādīt savu mīlestību pret sev svarīgiem cilvēkiem.

VELTI LAIKU!

Nav svarīgi tas, cik esi aizņemts, jo vienmēr vajadzētu atrast laiku tiem, kurus mīli. Protams, mūsdienu saspringtajā un ātrajā dzīves ritmā, reizēm ir ļoti grūti izbrīvēt dienu, lai pabūtu kopā ar mīļajiem, taču atceries – laiks nesteidzīgai telefonsarunai gan ir atrodams. Vai vienkārši nepaslinkot un brīvdienās apciemot kādu, kurš sen nav satikts? Svarīgākais – velti šo uzmanību pilnvērtīgi un nedali to ne ar ko citu! Iemācīties izrādīt savu mīlestību nemaz nav grūti, jo pat vismazākā lieta var kādam būt ļoti īpaša. Jūties brīvi savos mīlestības darbos, nevis bārsti vārdus ik pēc pāris minūtēm, taču atceries, ka tie ko vērti būs vienīgi tad, ja darīsi to visu no sirds! Kā tu izrādi savu mīlestību?

Ze Minka

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

... ja mīlestība ir - tā nav jāizrāda! Tās tā pat ir pamanāms.

 4  0 atbildēt

Vienmeer veltiet saviem miiljajiem laiku un apliecinaajumu. Nemuuzjam nebuus par daudz pateikt - es Tevi miilu!  emotion 

 3  0 atbildēt