Komentāri 13

0/2000

Es nez, laikam tiešām nav vērts klausīties šitās [''dikti svarīgi argumentētās un nopietni analītiskās''] žēlabas 

 

 7  0 atbildēt

Es ienīstu skolu, jo zb sēdēt un nesaņemt naudu.   

 6  0 atbildēt

Es gan labprāt atgrieztos skolas solā.

Nauztraucoties par neko, raksti kladē ko skolotāja diktē, katras 40 minūtes smieklu pilns starpbrīdis. Tagad atliek tikai strādāt entās stundas, nedēļas nogalē censties kustēties pēc iespējas mazāk, kamēr gaidi nākošo pirmdienu.   

 4  0 atbildēt

Latviešu valoda -   Pasvītrojiet teikuma gramatisko centru 

    -Kam mums to?   - Noderēs!

- Kam?  

- Pasvītrojiet teikuma priekšmetu un izteicēju!  

-           

 1  0 atbildēt
"Katru gadu stāsta vienu un to pašu" , nu ,protams, ja jau tu paliec visu laiku uz otro gadu , tad dzirdēsi vienu un to pašu. Un, bērni, redziet, kur jūs nonaksiet, ja nemācīsieties.
 1  0 atbildēt

Uzgāju šim rakstam un atzīšos ka man nepatika virsraksts, pat kaitināja. Bet video likās smieklīgs šoreiz, tāpēc jā, ielikšu plusu. 😃 

 1  0 atbildēt

Izglītības sistēma ir sūdīga, bet no "Par to laiku, kuru es nosēdēju skolā, es pats iemācītos professijas pamatus" argumenta norēcos, jo tas ir distillēts bullšits.  Un vēl raudi par individuālas pieejas trūkumu. Bļeģ, vai autors kādreiz esot mēģinājis atrast "individuālo pieeju" 500+ skolēniem? 75% no kuriem vispār tas viss nav interesants? Vispār, tā raudāšana par skolām - kā Latvijā, tā arī Krievijā - ir tik līdzīga (vienādas pretenzijās), ka radas iespaids, ka par to visu maksā repetītoru aģentūras. Un atsevišķi besī arā, kā skolā tā arī universitātē, cilvēki, kas domā, ka viņi ir nākamie Steve Jobs-i un Bill Gates-i, kuri tulīt visu pametīs, paši visu macīsies, un izgudro kādu lietu un kļūs miljonāri. Vai kļūtu, ja ne "tā sasodīta skola". Dažiem cilvēkiem ambicijas patiešām konfliktē ar reālo dzīvi.   

 1  0 atbildēt
Pats pabeidzu 7g atpakal gimnaziju un pilnigi piekritu , pedejos gadus bezmazvai paradijos uz pedejam 3ned un tpt visu nokartoju diezgan labi
 0  0 atbildēt

Kā pieminētais Janka var perfekti zināt vēsturi, ģeogrāfiju un angļu valodu, ja video sākumā tika pateikts, bastot skolu, neklausīties skolotājā  un nepildīt mājasdarbus ir labi un pareizi. No kurienes viņam tās zināšanas radīsies? No wikipēdijas vai googles? 

Pamatskola ir vieta, kurā uzzina no visa pa druskai, lai pēc tam saprastu kas patīk un kas nē. Kā var zināt, ka neinteresē ķīmija, ja nezini kas tas ir?

 0  0 atbildēt

Es tev piešķirtu medaļu, bet mums tik vienu dod uz mēnesi..

 3  4 atbildēt