Komentāri 8

0/2000

tas ir normāli, ka šādi smirdīgi pirdienu izspiedēju kantorīši darbojas bez PVN maksātāja numura ? * info no lursoft

nebrīnītos, ja izrādīsies kārtējā blusainā shēmotāju/nodokļu norakstītāju bodīte.

 7  0 atbildēt

Es nezinu,neesmu Dievs,bet gribās tā lai tas vecis(ahuiķiķeļnijs parādu piedzinējs)vienkārši nomirst.  

 5  0 atbildēt
Puslegālais bandītisms?
 4  0 atbildēt

Neatdzīstu un neatbalstu vispār.Es piemēram nonācu parādos citu apstākļu dēļ,ekanomisko krīzi ne es radīju,bet tie kuri ar to nodarbojas.Līdz tai   grjobanajai krīzei biju tīrs kā 273 reizes izfiltrēts ūdens,visu maksāju un visi bija laimīgi.Līdz brīdim...kad kaut kādi piderasi(tieši tā arī rakstīšu"PIDERASI!!!" visu sačakarēja.Un lai tas KROPLIS atbrauc līdz manai ģimenei,otrā reize viņam būs pēdējā!

 4  0 atbildēt
Man liekas, ka tas jau vairāk attiecas uz privātajiem, piemēram, no "čoma" vēlos atgūt naudu un šos druknos izsitējus redzu kā pēdējo iespēju parādu atgūt. Kaut pusi, bet vismaz...Ierogot šādu ciemiņu ierodamies pie sevis, domāju, ka vairums apzinās, ka nu ir tūdi un ir jāvienojas par sakarīgu kopsaucēju. Tieši tā - katram savs! Nenosodu arī šādu arodu. Riktīgs vecis, kurš jau ar skatienu vien, liek rokai sniegties pēc naudas maka. Paldies par sižetu!
 3  0 atbildēt
Nu kas, kas? Bijušais 90'to gadu bandītiskais grupējums ir izdzīvojis, un strukturāli praktiski neizmainoties, atradis puslīdz legālu veidu, kā izdzīvot mūsdienās. Parādu neatdevēji būs vienmēr. Tāpēc arī šādi, SIA vai privāti, pakalpojumi kādam vienmēr būs aktuāli. Pats personīgi zinu cilvēkus, kuri ir aizņēmušies no visiem un visur, ātrajiem, lēnajiem, hipotekārajiem, patēriņa un SMS kredītiem, naudu iztērējuši un neko, mierīgi iziet bankrota procedūru. Uz jautājumu, kāpēc tā, nu kā tu tik tālu nonāci, atbilde ir elementāra! A, kāpēc jāatdod? Viņiem tāpat visa nauda ir apdrošināta. Jā, kādreiz pret parādiem cilvēki attiecās nopietnāk. Nu ko, arī es nevienu nenosodīšu. Kā jau dzirdējām - katram savs darbs, kāds strādā rūpnīcā, kāds zog. Aizņemties naudu un neatdot, tā taču tā pati zādzība vien ir.
 2  0 atbildēt

starp citu - šai bodītei izbeidzies termiņš speciālajai atļaujai (licencei), ar kuru tā var strādāt kā parāda atgūšanas pakalpojumu sniedzēja - Nr.PA-2013-015  10.06.2013. - 09.06.2016. . *dati no PTAC

 1  0 atbildēt