Komentāri 10

0/2000

Pa lielam jau viss tieši tā arī ir, kā Tu saki, bet, kā man patīk teikt - katrai lietai ir divas puses - kamēr būs, kas skatās un liek laiku, tikmēr būs tie, kas to visu ražo. Tas ir no sērijas par to britu meiteni, kura tirgoja (un iztirgoja) savu vannas ūdeni - viss vienkārši būtu beidzies, ja neviens nepirktu. Bet notika tieši otrādi    Varbūt cilvēki ir pārāk daudz degradējušies? Nezinu.

Un kā notiek eirovīzijas balsojumi? Par kaimiņiem. Bet ne par to, kurš patiesi patīk. Un tad vēl tas teksts - varam cerēt, ka Īrijā (UK utt.) dzīvojošie latvieši par mums nobalsos    . Es ne reizi nebūtu balsojis no turienes, ja man dziesma nepatiktu.

Es daru vienkārši - es neiespringstu. Neskatos, neklausos to, kas man nepatīk   

 12  0 atbildēt

Daudz kur jau ir taisnība,tikai to visu varēja pavēstīt kulturālāk,bez lamāšanās!!!

 9  2 atbildēt

"Mūsu internets ir tāds un tāds... "?  Es turpinu skatīties tavus video, jo man nezkapēc šķita, ka tu sāksi beidzot runāt par kaut ko saturīgu.  Tu turpini kritizēt pop-kultūru, kādi cilvēki ir degradēti šmurguļi un tad ģenaralizē.

Tāds ķujs, ka pasaule beidzas tur kur nav instagrama.

 8  2 atbildēt
Var jau būt ka kaut kur pa vidu tiem lamuvārdiem ir kāda sakarīga doma. Varbūt. Noskatījos apmēram 1/5 daļu, bet tās pilnīgi nevajadzīgās rupjības neļāva uztvert domu. Secināju ka tās rupjības(pilnīgi liekas un nevajadzīgas) ir Tava fīča ar kuru tu mēģini piesaistīt auditoriju. Respektīvi tu neesi ne par kapeiku labāks par Evelīnu. Abi no viena plauktiņa.
 6  0 atbildēt

Es tev piekrītu, bet varēji iztikt bez tādas lamāšanās. Tas uzreiz pazemina kvalitāti. 

 6  2 atbildēt

Pirms līšanas internetā  vajag iemācīties runāt vismaz trīsgadīga bērna līmenī.

 3  1 atbildēt