Bet Li Kuans Ju deldēja korporāciju sliekšņus- Texas Instruments, National Semiconductors, pēc tam Hewlett-Packard. Un jau tuvu 80- tajiem Singapūra bija viens no galvenajiem elektronikas eksportētājiem.
Un 1997 gadā bija jau 200 amerikāņu kompānijas, kuras bija ieguldījušas Singapūrā 19 miljardus dolāru. 1990 gadā Singapūra kļuva par trešo naftas pārstrādes centru pasaulē pēc Hjūstonas un Roterdamas, pašreiz Singapūra ir vadošais finansu centrs Dienvidaustrumāzijā. Pa Li Kuan Ju 40 valdīšanas gadiem iekšzemes kopprodukts uz cilvēku pieauga 40 reizes. ASV savos ziedu laikos izdevās panākt pieaugumu 13 reizes.
Piedevām transnacionālo korporāciju klātesamība nodrošināja valsts drošību, jo valstī, kur ir 200 amerikāņu korporāciju, galīgi nevajag nevienam līst.
Vienlaicīgi viņš ierobežoja valsts ietekmi uz °ražotājiem. Investoru atšķirībā no stulba vēlētāja neviens neapmānīs. Kamēr brīvlaisto koloniju diktatori baidīja savus pilsoņus ar šausmu stāstiņiem, Singapūra strauji uzplauka. Li Kuans Ju sēdināja cietumos opzīciju. Investoriem viņš ne pirkstiņa nepiedūra.