local-stats-pixel fb-conv-api

Tu vairs negribēsi lidot ar Aeroflot lidmašīnām10

268 5

1923.gadā dibinātā Krievijas nacionālā aviokompānija Aeroflot ir viena no vecākajām un arī nedrošākajām aviokompānijām pasaulē. Saskaņā ar Ženēvā bāzētā Lidaparātu avāriju reģistra biroja datiem, Aeroflot avārijās bojā gājuši 8230 pasažieri, kas ir gandrīz piecas reizes vairāk nekā jebkurai citai aviokompānijai. Laikā no 1946. līdz 1989.gadam aviopārvadātājs bija iesaistīts 721 incidentā. Šī aviokompānija piedāvā reisus arī uz Rīgas lidostu, tādēļ nekad un nemūžam nekāpiet Aeroflot lidmašīnās. Tas nav droši un var izrādīties nāvējoši.

Šajā rakstā par dažām Aeroflot katastrofām, bet ir vēl bijušas neskaitāmi daudz citas.

268 5 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Man liekas, ka šitais jau vairāk ir kā Aeroflota anti-reklāma. Jā, Aeroflota pirmsākumos, tā tiešam bija nedroša kompānija, bet mūsdienas, tā ir stipri mainījas. Pat telegraph.co.uk bija raksts, kā Aeroflots no pasaules nedrošakas kompānijas kļuva tikpat drošs, kā Quantas, Brittish Airways utt.(Google var atrast, ja interesē).

Otrkārt ir nepareizi salidzināt to avāriju skaitu. Jo paskatas uz PSRS teritoriju un Aeroflots bija vienīgā kompanija(ASV bija vairākas), tad dabiski tā veica daudz vairāk reisu nekā cita kompānija pasaulē. Lūdzu, piemērs. 1970 gada vasaras sezonā Aeroflots apkalpoja 400 000 pasažierus dienā! Kamēr pasaules slavenais Pan Am pa visu gadu knapi sagrabināja 11 miljonus... Beigās. Piemērs: Kompānija A veic 10 000 lidojumus gadā, kompānija B veic 1 000 000 lidojumus gadā. Kompānijai A ir 5 negadijumi gadā, kompanijai B ir 500 negadijumi gadā. Izklausās, jau kā kompānija B ir tā riskantā, bet matematiski un statistiski, tās ir vienlīdz drošas/nedrošas(negadījumi sastāda 0.05% abos gadijumos). Tas pats ir ar Aeroflotu un viņa incidentu "skaitu".

30 0 atbildēt
"Šī aviokompānija piedāvā reisus arī uz Rīgas lidostu, tādēļ nekad un nemūžam nekāpiet Aeroflot lidmašīnās. Tas nav droši un var izrādīties nāvējoši." Šis gan man uzdzina dusmas. Došu tev padomu - pirms atļaujies ko tādu rakstīt , salīdzi ar to , kā bija kādreiz un kā ir tagad. Pēc tevis rakstītā sanāk , ka aeroflot vēljoprojām lido ar sazin cik gadus vecajiem Tu ,An un citiem vecajiem lidaparātiem.
10 5 atbildēt

pirms pelt jebkuru aviokatastrofu tu zini cik cilveki aiziet katru dienu sava idiotisma pec?aizdomajies gudriniek emotion 

4 0 atbildēt
"Kautkur lasīju". Savos slapjajos sapņos?
2 1 atbildēt

Fakti ir arī pirmā rindkopa

0 0 atbildēt

Pakhtakor

0 0 atbildēt

Krievu valodas rakstībā - "Пахтакор".

Krievu valodas burtu "х" angļu transkripcijā apzīmē ar "kh", bet latviešu valodā - ar "h". Tātad angļu valodā publicētajās lapās komandas nosaukums būs "Pakhtakor", latviešu - "Pahtakor".

Starp citu, arī slavenais krievu trīsburtu vārds, kurš sastāv no iks, igrek un trešā burta, kas matemātikā nav pazīstams, angļu rakstībā ir "khuy" [https://en.wikipedia.org/wiki/Mat_(Russian_profanity)#Khuy], tomēr latviešu valodā to pieminot, būs "hu*".

0 0 atbildēt

Cieni autorus un novērtē to, ka viņi ziedo savu brīvo laiku veidojot rakstus, kuros tu varētu piesieties par neko.

0 1 atbildēt