local-stats-pixel fb-conv-api

Traktoru vēsture9

80 0

Žurnāla “Ilustrētā Junioriem” septembra numurā bija raksts par gadu gaitā Latvijā ieviestiem traktoriem, es nolēmu šo spēkratu vēsturi aplūkot plašāk un piedāvāt to Jums :)

Traktora tiešs uzdevums ir dažādu kravu un ierīču pārvadāšana, kam ir divi veidi - vilkšana sev pakaļ (piemēram, arkls, piekabe) un „nešana uz sevis” (uzkares iekārtas).

Pirmie ar tvaiku darbināmie vilcējspēkrati parādījās Anglija un Francijā XIX gadsimta 30-ajos gados. Tie tika izmantoti pārsvarā kokmateriālu transportēšanai.

80 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

 Vācu ražotājs Fendt ir radījis pasaulē ātrāko sērijveida traktoru Fendt Vario 936, kas spēj attīstīt 65 km/h lielu ātrumu.

Fake and gay :D :D :D 

JCB ir aatrāki :P 

2 0 atbildēt

JCB Fastrac ir domāti kravu vilkšanai un pārvietojas ar ~ 80km/h

2 0 atbildēt

Lamborghini interesants dizains. Gribētos sev tādu.

0 0 atbildēt

ar tadu lambordžīnī varetu dragat pa  rīgu.

0 0 atbildēt

ar pēdējo varētu izmest kādu līkumu... [:

0 0 atbildēt

vot sis ir kautkas interesants...+

0 0 atbildēt

Tas ir ātrāks šitais ir ātrāks. Ātrāks ir tas pie kura sturēs sēž, kāds nabags ar skrejamo.

0 0 atbildēt

1. dazi traktori var pavilkt uz 100 pari km 2.visi ir galigakie suudi 3. otrais ir vislabaikais no otra gala 4.otrais ir vispecigakais 4. jus esat ....  pasi labi zinat

0 0 atbildēt

Feruče Laborgini vispār sāka ar traktotu ražošanu un sporta automobiļus sāka ražot atklājot, ka Ferrari izmantoja tādu pat sajūgu kā viņa traktoros, nu attiecīgi abi sastrīdējās un Lamborgini izlaida savu pirmo automašīnu

0 0 atbildēt