Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
184

Čau, čau, spoki!

Mazi vai lieli meli, bet tie ir meli. Šis ir stāsts, kā gadiem stāstītie meli beidzās ar traģēdiju, kura "pavēra aizkarus" uz šausmīgo patiesību, kas tik ilgi tika slēpta.

Meitene bildē ar brillēm ir... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: www.bustle.com
1.

Meitene bildē ar brillēm ir Džipsija (Gypsy Rose Blanchard) un blakus viņai bildē ir redzama viņas māte-48 gadus vecā Di Dija (Dee Dee Blanchard), kas pameta savu darbu, lai aprūpētu savu smagi slimo meitu. Meitene slimoja ar leikēmiju, astmu, muskuļu distrofiju un citām hroniskām slimībām. Priekšalicīgas piedzimšanas dēļ meitene ieguva smadzeņu traumu, tāpēc viņas garīgā attīstība bija aizkavēta. 

Māte kopā ar meitu dzīvoja... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: www.dailydot.com
2.

Māte kopā ar meitu dzīvoja mājā, kuru viņām uzcēla brīvprātīgo organizācija, kas palīdzēja viesuļvētras "Katrīna" cietušajām ģimenēm. Viņu māja atradās Springfildā, Missurī štatā. Māja bija pielāgota meitenes un mātes vajadzībām. Mājā pat bija džakuzī, kas bija paredzēts, lai atvieglotu Džipsijas muskuļu sāpes. No sabiedrības puses ģimenei tika sniegts ļoti liels atbalsts, gan emocionāls, gan materiāls - ja vajadzēja transportu, lai meiteni nogādātu pie ārstaiem vai uz ārstēsanos uz citu štatu slimnīcām, tas vienmēr tika noorganizēts, palīdzība tika sniegta arī medikamentu iegādei. Neskatoties uz to, ka Di Dijai nebija neviens no ģiemenes, kas viņai palīdzētu, viņai bija sabiedrība, kas viņu un viņas meitu atbalstija. 

Pie katras iespējas Di Dija... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
3.

Pie katras iespējas Di Dija vienmēr atgādināja, ka viņas meitai ir smadzeņu trauma, kas aizkavē Džipsijas attīstību. Neatkarīgi no tā, kāds bija Džipsijas īstais vecums, viņa vienmēr palika "bērna prātā". Tieši šī iemesla dēļ, Di Dija izlēma, ka meitai būs mājapmācība. 

Di Dija kopā ar Džipsiju bieži devās labdarības izbraukumos un ekskursijās. Džipsijai kopā ar māti bija devusies uz Disnejlandu pa labdarības naudu, ko saziedoja nevienaldzīgie. Meitenes māte bija izveidojusi ziedojumu mājaslapu, kur vāca līdzekļus, kas paredzēti meitenes ārstēšanai. 

Lielākā daļa meitenes... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
4.

Lielākā daļa meitenes veselības un ārstēšanas izziņas pazuda vai gāja bojā viesuļvētras laikā, tāpēc ārstiem nebija iespējams iegūt orģinālos dokumentus, kas apstiprinātu meitenes slimību diagnozes. Tā pat Di Dija stāstija, ka viņas ģimene bija nežēlīga attiecībā pret māti un meitu, tieši tāpēc viņām nācās pamest iepriekšējo dzīvesvietu. Džipsijas tēvs pameta Di Diju neilgi pirms meitene piedzima. Pēc Di Dijas stāstiem, viņš bija ļoti nežēlīgs, viņš vienmēr noliedza faktu, ka viņu meita ir slima un negribēja nekā viņai palīdzēt. Smagi slimā meitene un māte, kas caurām dienakktīm ir spiesta aprūpēt savu meitu, bija piemērs daudzām ģimenēm nepadoties un cīnīties neskatoties ne uz ko. Tieši tik smagas dzīves dēļ viņas abas ļoti uzrunāja sabiedrību un ieguva viņas atbalstu. Taču viss izmainījās 2015.gada 14.jūnijā. 

2015gada 14jūnijā Di Dijas... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
5.

2015.gada 14.jūnijā Di Dijas un Džipsijas Facebook lapā parādījās ieraksts, kas nošokēja daudzus. Cilvēki domāja, ka viņu profils ir uzlauzts. Taču pēc kāda laika, zem tā paša ieraksta bija pievienots komentārs no viņu abu kopīgā profila, kur bija rakstīts, ka Di Diju nodūra un Džipsiju izvaroja. Pēc šadas informācijas ģimenes draugi, paziņas un locekļi sāka uztraukties un izlēma pazvanīt policijai, lai viņas dabinieki aizbrauc un pārbauda, kas notiek mājās un vai viss ir kārtībā. 

Tās pascaronas dienas vakarā... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: onehallyu.com
6.

Tās pašas dienas vakarā policija mājā atrada Di Dijas līķi, kas atradās viņas guļamistabā, ar vairākām durtām brūcēm uz tā. Uz brīdi, kad Di Dijas ķermenis tika atrasts, viņa jau bija mirusi vairākas dienas un Džipsiju nekur nevarēja atrast. Policijai, ģiemenes draugiem, paziņām un kaimiņiem parādījās doma, ka meitene tika nolaupīta. Džipsiju pasludināja par bezvēsts puzudušo. Sabiedrība uzreiz sniedza savu reakciju-visi gribēja uzzināt, kas notika un kur ir meitene. 

Pirmais ko policija izlēma... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: abcnews.go.com
7.

Pirmais, ko policija izlēma noskaidrot bija IP adrese no kurienes tika ievietots šausminošais Facebook ieraksts. Kā izradījās, IP adrese piederēja jaunam vīrietim vārdā Nikolasam Goddžaunam (Nicholas Godejohn). Policija izlēma parunāt ar kādu no Džipsijas draugu/paziņu loka, lai uzzinātu varbūt, kāds pazīst šo vīrieti. Izradījās, ka kādai savai draudzenei, Džipsija pastāstija, ka viņai ir draugs vārdā Niks (saīsināta vārda versija), kuru viņa ļoti mīl un ar kuru viņa iepazinās kādā no kristīgo iepazīšanās mājaslapām. Brīdī, kad viņi iepazinās, Džipsijai bija 18 gadi, bet Nikam 24. Viņi savās sarakstēs plānoja par nākotni:kāzām, bērniem, kā viņus nosauks un tā tālāk. Džipsija ļoti mīlēja Niku, bet viņai bija jāslēpj savas attiecības no savas mātes, kura, savukārt, ļoti kontrolēja meitas dzīvi. 

Pēc tā, kā policija ieguva šo informāciju, viņi uzreiz sazinājās ar Niku un viņš momentāli atzinās, ka nogalināja Di Diju un ka Džipsija ir kopā ar viņu, pie viņa mājās. Kad policija ieradās pie Nika uz mājām, Džipsija no mājas izgāja pati. Tas ļoti pārsteidza policiju, jo iepriekš Džipsija sabiedrībā parādījās tikai sēžot ratiņkrēslā muskuļu distrofijas dēļ. Kā izrādījās, Džipsijai līdzi nebija arī nekādi medikamenti. 

Ātri vien pēc visas... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: abcnews.go.com
8.

Ātri vien pēc visas noskaidrotās informācijas arī sabiedrībai kļuva zināms, ka visus šos gadus Di Dija meloja par savas meitas Dšipsijas veselību. Meitene bija pilnīgi vesela. Kad policija veica pārrunās ar meiteni, viņi uzzināja, ka visa meitenes dzīve bija meli. Visu savu dzīvi viņa ir varējusi staigāt, viņa nebija garīgi atpalikusi un viņai nebija nekadās smadzeņu traumas. Viņas bērnišķīgo uzvedību viņa paskaidroja ar to, ka viņas māte ļāva viņai skatīties tikai Disney filmas un multfilmas, ģērba viņu tā, lai viņa izskatās jaunāka, nekā viņa patiesībā ir, regulāri skuva nost viņas matus, sakot, ka viņi tā pat izkritīs. Uz brīdi, kad policija apcietināja Džipsiju, viņa teica, ka viņa ir 19 gadus veca, bet kā izrādijās, patiesībā viņai bija 23 gadi. Džipsija to nedarīja speciāli, viņa tiešām domāja, ka viņai ir tikai 19 gadi. Džipsijas tēvs uzrādija policistiem Džipsijas dzimšanas apliecību, kur bija rakstīts īstais meitas dzimšanas gads un datums. Pēc šo melu atklāšanās, atklājās arī citi meli. Izrādījās, ka Di Dija bija pilnībā izdomājusi visu. Nekas no tā, ko iepriekš sabiedrībai pasniedza kā taisnību, nebija taisnība. Tā pat sabiedrība arī uzzināja, ka Džipsijas tēvs nebija nekāds sadists. Visus šos gadus viņš vienmēr ir uzturējis kontaktus ar savu meitu, pircis viņai mantas un dāvanas, maksājis alimentus. Viņš vienmēr ir vēlējies būt savas meitas dzīvē, taču tas ir kaitinājis un pat saniknojis Di Diju. 

Atklājoties vieniem meliem... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: scamchannel.com
9.

Atklājoties vieniem meliem, pēc otriem, atklājās arī fakts, ka Di Dijas īstais vārds ir Klaudīna. Lai gan māte lika melot savai meitai par savu veselības stāvokli, Džipsija pa īstam ticēja tajā, ka viņa ir smagi slima. Meitenei katru dienu bija jālieto vairākus medikamentus. Džipsijas tēvs kādā no intervijām stāstīja, ka meita piedzima pilnīgi vesela, neskatoties uz to, ka viņa piedzima priekšlaicīgi. Kad meitenītei palika 3 mēnēši, Di Dija izdomāja, ka meitai vajag skābekļa aparātu, jo viņa naktīs neelpo, pēc tam Di Dija izdomāja, ka meitai ir problēmas ar redzi, dzirdi un beigu beigās kustības traucējumi un barības gremošanas traucējumi, tāpēc viņu pieslēdza pie sistēmas, kas vada barību organismā caur cauruli. Pats trakākais ir tas, ka visi medicīniskie izmeklējumi rādija to, ka meitene ir pilnīgi vesela, taču kaut kādā veidā Di Dija spēja pārliecināt ārstus, ka viņas meita ir smagi slima. 

Vēlāk noskaidrojās arī Di... Autors: WatKat Taisnība var sāpēt, bet meli nogalina. Dee Dee un Gypsy Rose Blanchard lieta.
Attēls no: www.able2uk.com
10.

Vēlāk noskaidrojās arī Di Dijas pagātne, kas nebija tika rožaina. Kopš bērnības Di Dija bija problemātiska. Viņa lika savu ģiemenes locekļu ēdienā indes, zaga. Kad viņas mātei bija vajadzīga aprūpe, Di Dija uzņēmās šo atbildību, bet tā vietā, lai aprūpētu māti, viņa viņu nebaroja novedot līdz nāvei. Visa viņas ģimene viņu neieredzēja un lielākā daļa jutās laimīgi, kad uzzināja, ka viņa ir mirusi.

Kad Džipsijai jautāja kāpēc viņa nekad nevienam neteica, ka viņa ir vesela, viņa atbildēja, ka viņas māte viņu fiziski iespaidoja. Bija gadījumi, kad Džipsija pateica kaut ko ne tā, kā Di Dija to gaidīja un gribēja, kam vēlāk sekoja draudi, ka viņa sasitīs meitu ar āmuru. Džipsijai bija bail no savas mātes. Vairākas reizes Džipsijai ir ticis sists ar drēbju pakaramajiem, dūrēm. Sitienu stiprums un biežums bija atkarīgs no tā, ko viņa bija izdarījusi ne tā. Katru reizi, kad Džipsija ir vēlējusies izstāstīt taisnību, Di Dija teica meitai, ka neviens viņai neticēs, tāpēc, ka viņa ir garīgi atpalikusi. 

0
184
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
nikotīns avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Bots
  nikotīns 17.02.19 01:53  
20
0
Nesen noskatījos dokumentālo filmu par šo. Reāli, ja viņi nebūtu nogalinājuši māti, tad māte būtu nogalinājusi meitu pirmā, ar visiem medikamentiem.. žēl meitenes, māte sačakarēja viņai dzīvi..
Anonīms
whatever 07.03.19 16:30  
1
0
Kad būs jauns raksts?? Gaidu, gaidu nevaru sagaidīt 🙃
Gmonster avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  Gmonster 08.03.19 20:11  
1
0
Kpc. ielika cietumā? Šeit bija attaismojums
Paula Freimane avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Moderatora favorīts
  Paula Freimane 10.04.19 01:36
1
0

Tagad ir iznācis seriāls par šiem notikumiem. "The act", kuram, ja nemaldos ir 8 sērijas, katra 1 stundas gara. Jāsaka, ka diezgan spilgti tiek viss parādīts un skumji. Ja māte būtu dzīva, meitenei nebūtu jāsēž būrī.