No mums izdalās tik daudz šķidruma, ka jābrīnās kā mēs neatstājam aiz sevi gļotu celiņu
Sperma, siekalas un asaras45
Puņķu monstrs
Tevī ir vairāk puņķu jeb deguna gļotādas nekā sākumā šķiet. Sastāvot no ūdens, proteīniem, ogļhidrātiem un dažādām ķīmiskām vielām - šie deguna izdalījumi aizsargā mūsu elpošanas sistēmu un ir veselības garants. Tomēr jau tikai viens vīruss spēj to visu pārvērst par nāvējošu monstru. Nošķaudoties no deguna un mutes izlido mikrobu un vīrusu pielādēti puņķu lādiņi ar ātrumu vismaz 60 km/h. Iesnu laikā deguns izdala vismaz 4 ēdamkarotes puņķu stundā. Tagad var saprast, kādēļ saaukstēšanās kļūst tik viegli saķerama slimība. Tomēr tieši šis pats mehānisms ir bijis pie vainas tam, ka miljoniem cilvēku mira gripas epidēmiju laikā. Atliek kaut kur nošķaudīties cilvēkam ar nāvējošu slimību un tas var izsaukt jaunu pandēmiju.
Sviedri nesmird
Cilvēka sviedri ir 100% bez smakas. Šis šķidrums ir vien ūdens un dažu minerālu maisījumus. Raksturīgo smaku rada uz ādas esošo baktēriju izdalījumi, kas barojas ar sviedriem. Tikai trīs vietas uz mūsu ķermeņa var izbēgt no šī procesa - lūpas, krūtsgali un ārējie dzimumorgāni. Visa pārējā ķermeņa virsma ir viena liela sviedru rūpnīca. Lielākā daļa no šiem sviedrus izdalošajiem dziedzeriem bērniem nav sastopami - tie parādās vien puberitātes laikā. Hormonu ietekmē vīriešiem sviedri izdalās par 40% vairāk nekā sievietēm.
Seksīgie vēmekļi
Lielākajam vairumam cilvēku zaļie vēmekļi un nesagremotā barība, kas izdalās no cilvēka mutes, rada vēl lielāku vēlmi vemt. Tomēr eksistē vēmekļu fetišs. To sauc par emetofīliju un tā ir viena no riebīgākajām seksuālajām novirzēm. To sauc arī par Romiešu Dušu un tā spēj izraisīt neaprakstāmu baudu daudziem slimajiem.
Noderīgās siekalas
Siekalas tiek ražotas nepārtraukti, bet mēs to pamanām tikai tad, kad to ir jau par daudz. Vidēji cilvēks izdala 1,5 litrus siekalu dienā un tas ir veselīgs ūdens (99,5%), enzīmu un antivielu kokteilītis. Siekalas uztur mūsu mutes dobumu tīru, pasargā zobus un palīdz sašķelt ēdienu. Naktī siekalu izdalīšanas tiek strauji piebremzēta, tieši tādēļ mutē esošās baktērijas paspēj savairoties un no rīta mēs pamostamies ar ne pārāk labi smakojošu muti. Tomēr siekalas pēdējā laikā ir kļuvušas par nozīmīgu izpētes avotu medicīnā. Siekalas spēj pavēstīt daudz par orginismā notiekošo - toksiskām vielām, slimībām un infekcijām.
Ausu vasks
Pirmkārt tas nav vasks. No ausīm izdalās sviedru dziedzeru, sēra dziedzeru, atmirušu šūnu un dažu ķīmisko vielu kokteilis. Tas izdalās ārējā auss kanālā un lēnām tiek virzīts uz izejas pusi. Vidēji tas prasa vienu mēnesi laika. Paradums tīrīt ausis ar vates kociņiem patiesībā ir ļoti nevajadzīga un pat draudīga padarīšana, ja tu esi vesels, protams. Nepieciešamo ausu tīrību organisms uztur pats.
Asaras
Lai gan īsti vīrieši neraud, tomēr arī viņiem izdalās asaras. Asaras sastāv no ūdens, minerāliem un dažiem enzīmiem. Tās lieliski mitrina acis un pasargā tās no infekcijas. Asaras, kuras mēs izdalam raudot atšķiras no tām, kuras izdalās tieša acs kairinājuma rezultātā. Raudāšanas asarās ir vairāk uz proteīnu bāzes veidotu hormonu. Tas nav nekas neparasts, jo emocionāla pārdzīvojuma laikā mūsu ķermenis pārpildās ar dažādiem hormoniem.
Strutas
Strutas rodas mūsu organismā kā infekcijas apkarošanas un novēršanas veids. Tās sastāv no baltajiem asinsķermenīšiem, atmirušām organisma šūnām un audiem kā arī no baktērijām. Arī pumpas, kas mēdz parādīties uz sejas sastāv no strutu pūslīša. Nav ieteicam tās izspiest - it īpaši tās, kuras atrodas zemāk par deguna rajonu, jo šeit esošajos asinsvados var iespiest strutas, kuras tālāk var nonākt smadzenēs un izraisīt tur, piemēram, meningītu.
Dzeramais urīns
Acīmredzot Bērs Grils ir uzskatāmākais pierādījums tam, ka urīns ir dzerams. Un to dzer ne tikai realitātes šovu varoņi vai uz izdzīvošanas sliekšņa nonākuši cilvēki. Ar urofāgiju vai urīnterapiju nodarbojās arī britu aktrise Sāra Mailza, Indijas premjerministrs Morarji Desai, cīņas mākslu speciālists Lioto Mačida un tūkstošiem citu vairāk vai mazāk slavenu cilvēku.
Sperma
Izpētot sēklas sastāvu atklājās, ka tas ir īsts dzīvības kokteilis un zinātnieki turpina atklāt jaunus faktus par šo organisma šķidrumu. Ar olbaltumvielu saturu kā vārītā olā, C vitamīnu, kalciju un citiem 30 minerāliem - sēkla ir unikāla multivitamīnu bumba. Sēklu jau ilgu laiku izmanto kosmētikā un ir tikai laika jautājums, kad to sāks pakot kapsulās.