Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
835

Izslavētā Aušvicas hiēna...vai skaistā Belzenes briesmone. Lai kādu iesauku tu izvēlētos viņai dot, Irma Greze ir viena biedējošākajām un nežēlīgākajām personām, kādu var atrast Otrā pasaules kara vēsturē. Viņa pagrieza muguru pret savu ģimeni. Viņai bija mīlas dēka ar Jozefu Mengeli. Viņa izbaroja badā mirstošos ieslodzītos saviem badā mirstošajiem suņiem. Viņa ik dienas spīdzināja tik daudz ieslodzīto cik iespējams. Un viņas upuru skaits ir viens no lielākajiem visā karā. Sākotnēji, viss ko viņa vēlējās bija strādāt par medmāsu, pēc tam kļūt par filmu zvaigzni. Kļūt par filmu zvaigzni viņai neizdevās un viņa piespiedu kārtā sāka strādāt par uzraudzi nacistu koncentrācijas nometnēs - darbs, kuru viņa veica ar prieku. Viņa ir arī jaunākā persona 20.gadsimtā, kam piespriests nāvessods pēc Lielbritānijas likumiem. Tātad iepazīsimies tuvāk ar šo briesmoni...

Irmai nebija tā laimīgākā... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
1. Irmai nebija tā laimīgākā bērnība. Viņas māte izdarīja pašnāvību, kad viņai bija tikai 13, un jau nākamajā gadā viņa pameta skolu, dēļ apcelšanas. Viņas tēvs viņu ļoti mīlēja. Bet neskatoties uz to, ka viņš bija nacistu partijas biedrs, viņš nebija mierā ar Irmas arvien radikālākajiem uzskatiem. Irma iestājās Vācu meiteņu līgā - vienā no Hitlera jaunatnes programmām. Viņas tēvs pavēlēja viņai turēties pa gabalu no ģimenes mājām...viņa pavēlei paklausīja. Beigās, Irma panāca to, ka viņas tēvs tiek iesēdināts cietumā, kur viņš pavadīja visu karu. Viss tāpēc, ka Hitleru viņa mīlēja daudz vairāk kā savu pašas tēvu.
Viņa sākotnēji vēlējās būt... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
2. Viņa sākotnēji vēlējās būt medmāsa. Viņa nostrādāja par medmāsas asistenti divus gadus, pēc tam tika norīkota strādāt piena fermā. Pēc vēl diviem gadiem, viņa atkal pieteicās strādāt par medmāsu, bet viņu nepieņēma. Tā vietā, viņa tika nosūtīta uz Rāvensbrikas nometni. Šī bija viņas pirmā pieredze koncentrācijas nometnēs, bet tā nebūs viņas pēdējā. No tā laika, viņa vairs nebija ieinteresēta palīdzēt slimajiem. Viņa bija daudz vairāk ieinteresēta noraudzīties viņu ciešanās.
1943gadā viņa tika nosūtīta... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
3. 1943.gadā viņa tika nosūtīta uz Aušvicas koncentrācijas nometni. Tur, brīvajā laikā, kad viņa nenogalināja un nespīdzināja ieslodzītos, viņa nodarbojās ar SS biedru savaldzināšanu. Irma nebaidījās par savu seksualitāti, viņa lepojās un izmantoja to. Viens no viņas savaldzinātajiem bija neviens cits kā "Nāves eņģelis" Jozefs Mengele. Pavisam neveikli bija tad, kad viņa palika stāvoklī. Ko viņa varēja darīt? Viņa pavēlēja ebreju ārsta asistentam veikt abortu. Kā gan viņa varēja turpināt savu slepkavošanas karjeru, nēsājot apkārt zīdaini? Turklāt, Mengele to tāpat visticamāk būtu izmantojis saviem eksperimentiem.
Nav noslēpums ka... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
4.

Nav noslēpums, ka Trešajā Reihā iemīļotākā suņu šķirne bija vācu aitusuns. Kā nekā tās nosaukumā bija Vācija. Kā izrādās, Greze par saviem suņiem īsti nerūpējās. Viņa tos apmācīja pietiekami labi, bet apzināti turēja tos badā. Viņa mēdza sūtīt savus suņus plosīt bezpalīdzīgos ieslodzītos. Daži stāsti pat runā, ka viņas suņi esot nokoduši ieslodzīto kājas. Šīs nelaimīgās dvēseles tika turētas pie dzīvības, lai Greze un pārējie uzraugi varētu noraudzīties viņu ciešanās. Tad Irma, noteikti riebumā par redzēto, izvilka pistoli un nošāva tos. Viņai bija vairākas suņu šķirnes un tās visas viņa izmantoja vienam mērķim: terorizēt viņas uzraudzībā esošos vārgos ieslodzītos.

Dažiem varētu palikt slikti... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
5. Dažiem varētu palikt slikti zinot, ka cilvēki var tikt pārvērsti ziepēs, svecēs un lampās. Tomēr Holokausta laikā tas viss pavisam noteikti notika. Greze iegādājās vairākas no viņas nogalinātajiem upuriem izgatavotas lietas. Kad viņa tika aizvesta no Belzenes nometnes, tika pārmeklēts viņas štābs. Viņas istabās tika atrastas trīs dažādas lampas, kas bija izgatavotas no ebreju ieslodzīto ādas.
Greze iespējams ir viena no... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
6.

Greze, iespējams, ir viena no nežēlīgākajām sievietēm slepkavām pasaules vēsturē. Ginesa Pasaules rekordu grāmata atpazīst Elizabeti Batoriju (Asiņaino grāfieni), kā sievieti slepkavu ar vislielāko upuru skaitu pasaules vēsturē. Viņa tika apsūdzēta 650 sieviešu slepkavībās, taču Irma Greze pavisam noteikti nogalināja daudz vairāk. Šī ir sieviete, kura reizēm sēdēja kopā ar Mengeli, un palīdzēja izlemt likteni tiem, kas ieradās Aušvicē. Ar rokas mājienu, viņa nosūtīja tūkstošus pretī nāvei. Nemaz nerunājot par tiem, kurus viņa ik dienas nošāva, nosita vai izbaroja saviem suņiem. Kā runā, viņa noslepkavoja līdz 30 ieslodzītajiem dienā, laikā kad strādāja koncentrācijas nometnēs. Pat ja skaita tikai viņas divus gadus Aušvicē...tas nozīmētu, ka viņa vienatnē šeit nogalināja aptuveni divdesmit tūkstošus sieviešu.

Irma bija biseksuāla un... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
7.

Irma bija biseksuāla, un savaldzināja ne tikai augsta ranga SS vīriešus, bet arī sievietes. Pēc nostāstiem, viņa pat nodarbojās ar seksu ar dažiem ieslodzītajiem, pirms to nosūtīšanas uz gāzes kamerām. Taču sekss nebija vienīgais akts, kas viņai deva seksuālu baudu. Spīdzināšana un lēnā ieslodzīto nāve arī viņu apmierināja šādā pašā veidā.

Viens no veidiem kā viņa... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
8. Viens no veidiem kā viņa spīdzināja ieslodzītos bija to sišana ar pātagu. Tas patiesībā bija pret nometnes noteikumiem sev līdzi nēsāt pātagu, tomēr viņa to darīja regulāri. Viņa bija iemīļojusi sist pa ieslodzīto sieviešu kailajām krūtīm. Dzīvojot šādos apstākļos, ievainojumos iegāja infekcija. Tas pēc tam noveda pie "nepieciešamas" krūšu amputācijas. Tas tika darīts bez anestēzijas. Šis acīmredzot bija vēl viens no veidiem kā Greze sasniedza seksuālu eiforiju. Nav brīnums, ka Aušvicā un Belzenē no viņas tā baidījās.
Atskaitot savus milzīgos... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
9.

Atskaitot savus milzīgos zābakus, kurus viņa valkāja priekš ieslodzīto spārdīšanas, viņa vienmēr centās izskatīties pēc iespējas skaistāk un sievišķīgāk. Kāpēc viņa tā darīja? Protams, daļēji, lai savaldzinātu SS biedrus. Bet arī tāpēc, ka viņa gribēja parādīt savu pārākumu pār ieslodzītajiem, kuri tagad bija neskuvušies, badā un novārguši. Ja kāda ieslodzītā sieviešu blokā vēl spēja saglabāt kaut kripatiņu sava agrākā skaistuma, Irma bija ļoti nežēlīga pret viņu. Viņa mēdza izkropļot šo sieviešu sejas, vai izgriezt tām acis, jebko, lai iznīcinātu viņu skaistumu. Galu galā, viņa bija Skaistā Belzenes briesmone. Baudu viņai sagādāja arī psiholoģiskas spīdzināšanas metodes, piemēram, viņa visiem ieslodzītajiem nemitīgi atgādināja, ka tie drīz mirs, tikai nav zināms kad.

Greze nebija viena... Autors: Testu vecis Šausminoši fakti par Aušvicas hiēnu - Irmu Grezi
10. Greze nebija viena noziedziniekiem, kuru tiesāja Nirnbergas tiesā. Viņa tika tiesāta Belzenes tiesā (tieši tur Sabiedrotie viņu sagūstīja) Būdama tikai 22 gadus veca, Greze kļuva par jaunāko personu, kam piespriests nāvessods pēc Lielbritānijas likumiem. Briti par to īpaši neuztraucās, ņemot vērā viņas garo sarakstu ar izdarītajiem noziegumiem. Pat tad, kad karātavas viņu jau gaidīja, viņa bija lepna līdz beigām. Viņa dziedāja nacistu dziesmas savā kamerā. Un viņa gāja pie cilpas bez jebkādām acīmredzamām baiļu pazīmēm sejā. Viņai bija tikai viens, pēdējais vārds, ko teikt pirms kritiens salauza viņas kaklu. Viņa teica: "Ātrāk!"
5
835
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [38]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
JaanisJonis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MaskaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  JaanisJonis 17.05.17 17:23
52
0

vo taaa.; apceliet veel kaadu skolaa! taa tik turpiniet! 

vienkarši Ivo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  vienkarši Ivo 18.05.17 16:54
47
1

Tipisks propogandisks raksts . Pēc kara šādus rakstus taisīja apzināti, kā arī apzināti pārspīlēja upuru skaitu un nacistu zvērības . Protams nacisti nebija paipuisīši, bet pie bada nāvēm koncentrācijas nometnēs vainojami sabiedrotie ar saviem aviācijas uzlidojumiem rūpnīcām un noliktavām, tai skaitā pārtikas noliktavām. Drēzdeni iznīcināja ar visiem civiliedzīvotājiem . Un no kurienes muļķības ka no cilvēkiem taisīja ziepes vai sveces? Tīri teorētiski to izdarīt var, bet divu vai trīs ziepju gabalu vai piecu sveču dēļ pārstrādāt cilvēku nav rentabli,un kā zinām naciķiem vis bija aprēķināts . 

Visā pasaulē ir oficiālā holokausta versija , līdz ar to pētīt un rakstīt patiesos faktus nedrīkst, jo holokausta noliegšana ir sodāma. Nemaz nebrīnīšos ja pēc 50 gadiem holokausta upuru skaits būs ap 40 miljoniem, jo 50to gadu sākumā tika minēts skatlis 1 miljons, pēc citiem avotiem 800 tūkstoši . Tā dā pasaulē dzīvojam, jo vairāk laika paiet , jo vaitāk var pārrakstīt vēsturi, vienai vai otrai tautai par labu.

motorwalwes avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Kill Chick
  motorwalwes 17.05.17 17:22
36
0

Nemaz tik skaista viņa nav-  Roža krakaģīla ,krasnu šapačku nasila...Ja jau bļāva :-"Ātrāk!",tad bija vairāk nobijusies,nekā viņas upuri!!!Nevajadzēja nogalināt,bet iespundēt uz mūžu tualetā bez gaismas...

Paldiesparapsveikumiem avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Paldiesparapsveikumiem 17.05.17 20:12
35
2

Nebrīnītos, ja viss būtu pārspīlēts... nav noslēpums, ka pārspīlēja visu tajā laikā...

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas domaMedaļa Komiķis
  Fēlikss Edmunda dēls 17.05.17 20:55
30
0

Ja varētu to izvērtēt no slepenajiem UK un USA arhīviem, kas arvien nav pieejami, tad varētu skaidrāk spriest par šīs dāmītes noziegumiem. Pieļauju ka tur kāds(Telaviva) nav ieinteresēts,lai tas tiek atslepenots.    Rupji sakot, a to  takse "par ciešanām" kristos

Interest Point avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Maska
  Interest Point 18.05.17 11:33
28
2

Holokausts ir suņa murgi. Tāpat kā Izraēla.  Korporāciju veidota vēsture, lai ierobežotu un kontrolētu mūsu prātus arvien vairāk.

princeSS avatars
Medaļa DoktorsMedaļa Admins iesakaMedaļa Paciņa no Ziemeļpola
  princeSS 17.05.17 21:46  
24
0
Vēl ir fakts-viņa lika ieslodzītajiem nogriezt ādu ar to tetovējumu, kas viņai patika...Slims radījums.
teufelin avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa PingvīnsMedaļa Dienas doma
  teufelin 18.05.17 02:37
21
0

atbildot uz Superviesturs komentāru " Manuprāt viņa ir īsta varone, savas tau... "

Grūti spriest, eņģelītis tā Grēthena noteikti nebija, taču tev iespējams ir zināms, kas ir folklorizējušies nostāsti. Piemēram, par Drakulu, vilkačiem, utt. Un kādi tie izklausās. Nedaudz uz to velk... tieši stilistika. Iespējams, ka tomēr viņa tomēr ir veikusi mazāk slepkavību, nekā viņai pieraksta. Taču, ja jumts galīgi aizbraucis... Un es nezinu, no kurienes nākušas tās runas par trako seksapīlu, jo 20 gadīgs skuķis izskatās pēc padzīvojušas dāmītes...

teufelin avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa PingvīnsMedaļa Dienas doma
  teufelin 19.05.17 01:56
18
0

Nū, tā, protams, ir patiesība. Bērnu dienās septiņdesmito gadu beigās es lasīju ne tikai pasaciņas, lai pašausminātos, bet arī  tādas grāmatiņas kā "Salaspils nāves nometnē", kuru es prihvatizēju no sava vectēva bibliotēkas, un šādu tādu līdzīgu krapu. Man šķiet, ka kaut kādu aprakstu, gan, iespējams, ne tik detalizētu, taču ar visām potenciālās Drakuletes iezīmēm, es esmu lasījusi arī par šo jauko briesmoni... Nevarētu būt taču gluži de javu...

Vēl šobrīd man ir nācies ieminēties saviem angļu sarunbiedriem, ka Drēzdenes bombardēšana faktiski tika vērsta pret civiliedzīvotājiem, nevis karavīriem... Ar to vispār, nav ko lepoties...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.05.17 21:18  
18
3
Ebreju izdomāti murgojumi
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 17.05.17 22:25
13
0

Baisi, bet interesanti.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 17.05.17 21:52
13
0

Nezinu vai tā ir taisnība, bet pat ja 1% tā ir, tad sods ir taisnīgs.  

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 18.05.17 13:45
11
1

Vai varētu rakstu kurā sīkāk atspoguļoti šīs varones seksuālie piedzīvojumi nometnēs utt? Būtu interesanti palasīt.  

P.S. Tiešām izskatīga sieviete! 

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 17.05.17 21:04
9
0

Meitēns kā meitēns! Mana bijusī sekretāre bija un joprojām ir vēl naidīgāka. Šķiet, Grezes freilenei bija savdabīga humora izjūta un slepkavniecisks šarms. Dāvana vīrietim, jo esot blakus tādai stiprai sievietei, jebkurš vīrietis izdzīvošanas cīņā attīstīs savas spējas, gribu un raksturu.

Aivars Žindulis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Aivars Žindulis 24.05.17 18:34
8
0

Ja kādā rakstā es atrodu nepatiesu informāciju, vai man ir tiesības apšaubīt visa raksta patiesumu? Piemēram, Anglijas karalienei Džeinai Grejai bija tikai 17 gadi, kad viņu valsts apvērsuma rezultātā nogāza no troņa un sodīja ar nāvi Marija. Tā ka diez vai 22 gadus vecā Irma Grēze būs tā jaunākā ar nāvi sodītā perssona Anglijā. Pie tam ir arī atrodamas liecības, ka Anglijā savulaik tika sodītas par ubagošanu pat 7 gadus vecas meitenes - viņas pakāra.

Nu, un pierādījumi pret to Irmu... Izrādās viņai esot pašai savs štābs bijis konclāģerī. Interesanti, kā tas ir iespējams, ja turpat viņas amatu var izlasīt. Medmāsas štābs - tas skan komiski.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 17.05.17 22:23
6
0

Šāda veida raksti   

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 18.05.17 13:40  
6
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Izklausās, ka teksts ir pārrakstīts no ... "1. Pārspīlēti ir tikai stāsti par nacistu zvērībām. Par padomju zvērībām gan visu kā stāsta, tā arī bija. 2. Vispār jau šķiet ka šajā gadījumā `savas tautas patrioti` © tomēr nodarījumos apvaino briti...
pecbucis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  pecbucis 27.05.17 12:49
5
0

Un ne kas no tā nav pārspīlēts, šalom!

gelandewagen avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa KārumnieksMedaļa Nostradams
  gelandewagen 18.05.17 13:45
4
0

tīri simpātiska būtne priekš kara laikiem.

princeSS avatars
Medaļa DoktorsMedaļa Admins iesakaMedaļa Paciņa no Ziemeļpola
  princeSS 22.05.17 08:54  
4
0
atbildot uz Epicentrs komentāru " Īstenie ēbreji taču nedrīkst tetovēties. Ko t... "Ieslodzīto vidū bija poļi, latvieši, baltkrievi, krievi utt...