38

 836  5

Izslavētā Aušvicas hiēna...vai skaistā Belzenes briesmone. Lai kādu iesauku tu izvēlētos viņai dot, Irma Greze ir viena biedējošākajām un nežēlīgākajām personām, kādu var atrast Otrā pasaules kara vēsturē. Viņa pagrieza muguru pret savu ģimeni. Viņai bija mīlas dēka ar Jozefu Mengeli. Viņa izbaroja badā mirstošos ieslodzītos saviem badā mirstošajiem suņiem. Viņa ik dienas spīdzināja tik daudz ieslodzīto cik iespējams. Un viņas upuru skaits ir viens no lielākajiem visā karā. Sākotnēji, viss ko viņa vēlējās bija strādāt par medmāsu, pēc tam kļūt par filmu zvaigzni. Kļūt par filmu zvaigzni viņai neizdevās un viņa piespiedu kārtā sāka strādāt par uzraudzi nacistu koncentrācijas nometnēs - darbs, kuru viņa veica ar prieku. Viņa ir arī jaunākā persona 20.gadsimtā, kam piespriests nāvessods pēc Lielbritānijas likumiem. Tātad iepazīsimies tuvāk ar šo briesmoni...

Komentāri 38

0/2000

vo taaa.; apceliet veel kaadu skolaa! taa tik turpiniet! 

 52  0 atbildēt

Tipisks propogandisks raksts . Pēc kara šādus rakstus taisīja apzināti, kā arī apzināti pārspīlēja upuru skaitu un nacistu zvērības . Protams nacisti nebija paipuisīši, bet pie bada nāvēm koncentrācijas nometnēs vainojami sabiedrotie ar saviem aviācijas uzlidojumiem rūpnīcām un noliktavām, tai skaitā pārtikas noliktavām. Drēzdeni iznīcināja ar visiem civiliedzīvotājiem . Un no kurienes muļķības ka no cilvēkiem taisīja ziepes vai sveces? Tīri teorētiski to izdarīt var, bet divu vai trīs ziepju gabalu vai piecu sveču dēļ pārstrādāt cilvēku nav rentabli,un kā zinām naciķiem vis bija aprēķināts . 

Visā pasaulē ir oficiālā holokausta versija , līdz ar to pētīt un rakstīt patiesos faktus nedrīkst, jo holokausta noliegšana ir sodāma. Nemaz nebrīnīšos ja pēc 50 gadiem holokausta upuru skaits būs ap 40 miljoniem, jo 50to gadu sākumā tika minēts skatlis 1 miljons, pēc citiem avotiem 800 tūkstoši . Tā dā pasaulē dzīvojam, jo vairāk laika paiet , jo vaitāk var pārrakstīt vēsturi, vienai vai otrai tautai par labu.

 49  1 atbildēt

Nemaz tik skaista viņa nav-  Roža krakaģīla ,krasnu šapačku nasila...Ja jau bļāva :-"Ātrāk!",tad bija vairāk nobijusies,nekā viņas upuri!!!Nevajadzēja nogalināt,bet iespundēt uz mūžu tualetā bez gaismas...

 36  0 atbildēt

Nebrīnītos, ja viss būtu pārspīlēts... nav noslēpums, ka pārspīlēja visu tajā laikā...

 36  2 atbildēt

Ja varētu to izvērtēt no slepenajiem UK un USA arhīviem, kas arvien nav pieejami, tad varētu skaidrāk spriest par šīs dāmītes noziegumiem. Pieļauju ka tur kāds(Telaviva) nav ieinteresēts,lai tas tiek atslepenots.    Rupji sakot, a to  takse "par ciešanām" kristos

 31  0 atbildēt

Holokausts ir suņa murgi. Tāpat kā Izraēla.  Korporāciju veidota vēsture, lai ierobežotu un kontrolētu mūsu prātus arvien vairāk.

 29  2 atbildēt
Vēl ir fakts-viņa lika ieslodzītajiem nogriezt ādu ar to tetovējumu, kas viņai patika...Slims radījums.
 24  0 atbildēt
Ebreju izdomāti murgojumi
 19  3 atbildēt

Baisi, bet interesanti.

 13  0 atbildēt

Nezinu vai tā ir taisnība, bet pat ja 1% tā ir, tad sods ir taisnīgs.  

 13  0 atbildēt

Vai varētu rakstu kurā sīkāk atspoguļoti šīs varones seksuālie piedzīvojumi nometnēs utt? Būtu interesanti palasīt.  

P.S. Tiešām izskatīga sieviete! 

 11  1 atbildēt

Meitēns kā meitēns! Mana bijusī sekretāre bija un joprojām ir vēl naidīgāka. Šķiet, Grezes freilenei bija savdabīga humora izjūta un slepkavniecisks šarms. Dāvana vīrietim, jo esot blakus tādai stiprai sievietei, jebkurš vīrietis izdzīvošanas cīņā attīstīs savas spējas, gribu un raksturu.

 9  0 atbildēt

Ja kādā rakstā es atrodu nepatiesu informāciju, vai man ir tiesības apšaubīt visa raksta patiesumu? Piemēram, Anglijas karalienei Džeinai Grejai bija tikai 17 gadi, kad viņu valsts apvērsuma rezultātā nogāza no troņa un sodīja ar nāvi Marija. Tā ka diez vai 22 gadus vecā Irma Grēze būs tā jaunākā ar nāvi sodītā perssona Anglijā. Pie tam ir arī atrodamas liecības, ka Anglijā savulaik tika sodītas par ubagošanu pat 7 gadus vecas meitenes - viņas pakāra.

Nu, un pierādījumi pret to Irmu... Izrādās viņai esot pašai savs štābs bijis konclāģerī. Interesanti, kā tas ir iespējams, ja turpat viņas amatu var izlasīt. Medmāsas štābs - tas skan komiski.

 8  0 atbildēt
1. Pārspīlēti ir tikai stāsti par nacistu zvērībām. Par padomju zvērībām gan visu kā stāsta, tā arī bija. 2. Vispār jau šķiet ka šajā gadījumā `savas tautas patrioti` © tomēr nodarījumos apvaino briti...
 7  0 atbildēt

Šāda veida raksti   

 6  0 atbildēt

Un ne kas no tā nav pārspīlēts, šalom!

 5  0 atbildēt

>Dažiem varētu palikt slikti zinot, ka cilvēki var tikt pārvērsti ziepēs, svecēs un lampās. Tomēr Holokausta laikā tas viss pavisam noteikti notika.

Malacis, turpini cilāt žīdu murgus ...

 5  0 atbildēt

tīri simpātiska būtne priekš kara laikiem.

 4  0 atbildēt

Nezinu, nezinu, zosāda sametās to visu lasot   

ja tā bija taisnība, tad vinas acīs redzams naids. Launas acis šai sievietei.

ja tas ir murgojums tad..visu cienu fantāzijai   

 3  0 atbildēt

Vai šo briesmoni vispār var saukt par sievieti? Gorgona vai Megēra būtu viņas īstai vārds, un tas arī maigi patekts.

 2  0 atbildēt