Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
290

Krietni pirms pazīstamā seriāla ''Deksters'' rašanās Brazīlijā uzdarbojās sērijveida slepkava, kura upuri pārsvarā bija noziedznieki. Viņš ir atbildīgs par vismaz 70 nāvēm, lai gan patiesais upuru skaits varētu sasniegt arī 100, turklāt vairākas slepkavības tika paveiktas pirms 18 gadu vecuma.

Rodrigesa dzīve jau no... Autors: Sūrais jātnieks Pedro Rodrigess Filjo - Brazīlijas Deksters, kurš nežēloja arī savu tēvu
Attēls no: pt.wikipedia.org
1.

Rodrigesa dzīve jau no paša sākuma nebija tā patīkamākā - 1954. gadā zēns piedzima ar galvaskausa traumu, kas radās Pedro tēva vardarbības pret māti dēļ, kad viņa bija stāvoklī. Pedro atzinis, ka vēlme nogalināt viņam parādījusies 13 gadu vecumā, kad cīniņa ar savu vecāko brālēnu laikā viņš radinieku gandrīz nogalinājis ar cukurniedru preses palīdzību. Gadu vēlāk Filjo pastrādāja savu pirmo slepkavību, nogalinot pilsētas mēra vietnieku, kurš nesen bija atlaidis Pedro tēvu, skolas sargu, par ēdiena zagšanu no skolas. Līdz otrajam upurim nebija ilgi jāgaida, jo Rodrigess atņēma dzīvību apsargam, kurš it kā bija vainojams ēdiena pazušanā. 

Aizbēdzis uz Sanpaulu... Autors: Sūrais jātnieks Pedro Rodrigess Filjo - Brazīlijas Deksters, kurš nežēloja arī savu tēvu
2.

Aizbēdzis uz Sanpaulu štatu, Rodrigess ne tikai nogalināja narkodīleri un piedalījās dažās zādzībās, bet arī iemīlējās. Viņš ar savu draudzeni Mariju dzīvoja kopā līdz brīdim, kad sieviete tika nogalināta. Tas pamudināja Rodrigesu uz nākamajiem noziegumiem. Viņš izsekoja, spīdzināja un nogalināja vairākus cilvēkus, kuri bija saistīti ar mīļotās nāvi, meklējot to, kurš atņēma viņai dzīvību. Reiz viņš ar četriem draugiem pat ieradās kādā kāzu ballītē, nogalinot septiņus un ievainojot sešpadsmit cilvēkus. Tobrīd Filjo pat nebija sasniedzis 18 gadu vecumu.

Arī nākamais no zināmākajiem Filjo noziegumiem bija atriebība. Šoreiz upuris bija viņa tēvs - cilvēks, kura dēļ Pedro paveica savu pirmo slepkavību. Tēvs ar mačeti nogalināja Pedro māti un atradās cietumā, kur dēls izdomāja viņu apciemot. Apciemojums izvērtās par slepkavību, Rodrigesam nogalinot tēvu ar 22 dūrieniem. Vienā no intervijām viņš stāstīja, ka izgriezis tēva sirdi, sācis košļāt gabaliņu no tās un izspļāvis to.

Ŗodrigess 1973 gada 24 maijā... Autors: Sūrais jātnieks Pedro Rodrigess Filjo - Brazīlijas Deksters, kurš nežēloja arī savu tēvu
3.

Ŗodrigess 1973. gada 24. maijā beidzot tika aizturēts. Viņu veda policijas auto kopā ar diviem citiem noziedzniekiem, no kuriem viens bija izvarotājs. Kad policisti atvēra durvis, atklājās, ka izvarotājs ir miris. Vainīgs, protams, bija Rodrigess. Tas bija sākums jaunai nodaļai Filjo dzīvē. Atrodoties cietumā kopā ar noziedzniekiem, Rodrigesam pavērās iespēja atriebties tiem, kuri, viņaprāt, bija pelnījuši sodu. Viņš nogalināja vismaz 47 ieslodzītos, kļūstot par fenomenu. Citi ieslodzītie stāstījuši, ka tik ilgu laiku izdzīvot skarbajos cietuma apstākļos ir ļoti sarežģīti, bet dzīvei cietumā klāt nāca arī citu ieslodzīto uzbrukumi Rodrigesam. Reiz viņam uzbruka pieci ieslodzītie. Rezultāts varētu daudziem šķist pārsteidzošs, jo trīs no viņiem mira, bet pārējos divus Filjo aizbiedēja prom. Uz rokas Pedro bija tetovējums ar vēstījumu: ''Es nogalinu priekam.'' Šis tetovējums gan vēlāk tika aizklāts, taču šos vārdus apstiprina tas, ka vienu ieslodzīto viņš nogalināja par krākšanu, bet citā gadījumā par iemeslu kļuva tas, ka Rodrigesam nepatika upura seja. 

Rodrigesam tika piespriests... Autors: Sūrais jātnieks Pedro Rodrigess Filjo - Brazīlijas Deksters, kurš nežēloja arī savu tēvu
Attēls no: www.unilad.co.uk
4.

Rodrigesam tika piespriests 128 gadus ilgs cietumsods, kas vēlāk tika palielināts līdz 400 gadiem ieslodzījumā izdarīto noziegumu dēļ, taču Brazīlijas likums paredzēja to, ka persona cietumā nevar pavadīt vairāk par 30 gadiem. Beigās gan sodu palielināja par 4 gadiem, kas bija saistīts ar ieslodzījumā veiktajiem noziegumiem. 2007. gadā Rodrigess tika atbrīvots. Šobrīd viņš dzīvo pavisam citu dzīvi. Rodrigess kļuvis par kristieti un nožēlo savus noziegumus, raksta autobiogrāfiju. Tāpat viņam ir Youtube kanāls, kam ir vairāk nekā 86000 abonentu. Šajā kanālā viņš dod padomus jauniešiem un mēģina viņus atturēt no noziegumu veikšanas. (Es gan neesmu pārliecināts, ka viņš ir īstais cilvēks, kuram būtu jādod šādi padomi.) Ir cilvēki, kuri uzskata, ka Rodrigess Brazīlijā pat kļuvis par varoni.

0
290
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
coldasice avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Redaktors iesaka
  coldasice 28.09.19 17:25
8
0

atbildot uz General komentāru " Slims cilvēks    "

mēs visi esam slimi,neviens nav pilnīgi 100% vesels..tikai ne  visi tāpēc kādu nogalina..

Han Solo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Spoks
  Han Solo 29.09.19 09:05
7
0

Neesmu pārliecināts, ka es esmu tiesīgs par to spriest, bet pieļauju, ka lielākā daļa no viņa upuriem to bija pelnījuši. No vienas puses- to lemj tiesa, no otras puses - dažus nekad neatklāj. Katrā ziņā, tas viss nav viennozīmīgi, bet stāsta varonim noteikti kaut kas nav kārtībā ar galvu, kas sākumā arī ir minēts.

Bet Deksters - spēcīgs seriāls. Pa visām sezonām, šķiet, viņš kļūdījās pāris reizes.

General avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  General 28.09.19 16:42
3
1

Slims cilvēks

  

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 30.09.19 10:25
1
0

atbildot uz Han Solo komentāru " Neesmu pārliecināts, ka es esmu tiesīgs... "

Kaut vai pāris ļautiņi pa baru nebija pelnījuši, 30 gadi tomēr pārāk maigs sods

Ojārs Ciemiņš avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Ojārs Ciemiņš 04.10.19 10:58
0
0

atbildot uz Han Solo komentāru " Neesmu pārliecināts, ka es esmu tiesīgs... "

Pilnībā piekrītu par seriālu, ļoti labs, ir pagājuši vairāki gadi kopš beidzies, jādomā par atkārtotu noskatīšanos.