14

 355  2

Tu noteikti esi šo vārdu dzirdējis.

1911. gadā dzimušais Jozefs Mengele sākotnēji bija filozofijas students, kurš vēlāk kļuva par vienu no holokausta atpazīstamākajām sejām.

Kas īsti bija Jozefs Mengele?

Nav viegli runāt par vienu no 20. gadsimta briesmīgākajiem kara noziedzniekiem. Jozefs Mengele bija cilvēks, kura reputācija viņu padarījusi par vienu no slavenākajiem ļaundariem vēsturē.

Turpini lasīt rakstu un uzzini interesantus faktus par Aušvicas nežēlīgo ārstu Jozefu Mengeli.

Komentāri 14

0/2000

Un tomēr par sliktāko cilvēku viņu saukt negribētu! Turklāt par rasu sajaukšanos manuprāt viņam ir taisnība! Mūsdienās tik aktuālā bēgļu problēma par to liecina!

 14  1 atbildēt
heil.pretīga gardeguņu propoganda
 9  0 atbildēt

  Interesanti    

 5  0 atbildēt

Piekrītu Mengelem_

_"rasu sajaukšanās Ziemeļeiropā- līdzko tiek sākta rasu sajukšanās, sākās arī civilizācijas pagrimums."

 5  0 atbildēt
Superīgs raksts! Tavi raksti nemēdz būt savādāki!
 4  0 atbildēt
Raksts labs. Tikai nepatīk tāda negativititātes pieskaņa. Tāpēc ieliku mīnusu. Šitādiem pētījumiem bija liela nozīme. Ne tikai nacistu. Arī japāņu, amerikāņu, krievu, u.c. Nav nekā labāka eksperimentiem par dzīviem cilvēkiem. Ja pētījumi būtu vienmēr tikai uz pelēm vai mirušiem, tad medicīna nesasniegtu tādu progresu. Komunistiskie liberāļi un citi idiņi brēks, ka visi cilvēki ir vienādi...tas nav ētiski... Nē. Nav visi vienādi. Ir zemākas rases un ir augstākas. Tāpat kā putni nav visi vienādi.
 2  0 atbildēt
Jau esmu divas moderators iesaka medaļas iztērējis. Abas uz taviem rakstiem😁💯👍
 0  0 atbildēt

adsfhmn.qewweg,jmhreqwrgme

 0  0 atbildēt

nu a mani wispār sāk bloķēt, atā gan jau mēs tos himēras; betmenus, kropļumaukas, kenntaurus un pārēdušos vienradžus, kuri slēpjas  tagad ūdenī =asimilēsim. (vijebu na*uj)

 0  0 atbildēt

Slims čalīts, tāpat kā visi citi nacisti un viņu atbalstītāji.  

 10  12 atbildēt